Pervoe Reshenie, Przepisy Babci Agafii, Szampon do włosów osłabionych i zniszczonych

Szampon jest skarbnicą składników odżywczych, którymi nasyca zniszczone i osłabione włosy. W swoim składzie zawiera m.in. miód lipowy oraz żeń-szeń dzięki czemu nawilża i zmiękcza suche włosy. Wzmacnia cebulki włosowe, doskonale regeneruje strukturę zniszczonych włosów.

raczej nie dla mnie

Szampon zamówiłam przy okazji zakupów w jednym z internetów sklepów. Cena 9,9zł za 600ml była bardzo zachęcająca.
\\nNa sam początek można by się przyczepić obietnic producenta: "skarbnica składników odżywczych" a w składzie raptem miód, żeń-szeń i korzeń mydlnicy. Faktycznie taka skarbnica?
\\nNo, ale ok.
\\nSam szampon jest bardzo gęsty, delikatnie pachnie, dobrze myje włosy, ale raczej nie zauważyłam aby poprawił ich kondycję. W pewnym momencie raczej pogarszał. Włosy bywały partiami przesuszone i niezbyt przyjemne do rozczesania. Po paru intensywniejszych regenerujących kuracjach włosy wracały do normy, a potem znów kilka umyć tym szamponem i się powtarzało...
\\nSzampon wymęczyłam do końca, ale już wiem, że więcej bym go nie kupiła.