Dermika, Meritum, Tonik odżywczo-nawilżający do cery suchej i normalnej

Dermika, Meritum, Tonik odżywczo-nawilżający do cery suchej i normalnej

Tonik oparty na składnikach silnie nawilżających i łagodzących, przeznaczony do pielęgnacji cery suchej i normalnej, dla osób w każdym wieku. Tonik zawiera:

- Osmoregulator dmsp - wyciąg z rośliny pustynnej imperata cylindrica działający silnie nawilżająco

- Roślinny odpowiednik kwasu hialuronowego - składnik tworzący na powierzchni skóry cieniutki film nawilżająco-ochronny, utrudniający ucieczkę wody z naskórka

- Kompleks łagodzący podrażnienia z alantoiną i pantenolem.

Tonik doskonale pielęgnuje cerę, pomaga utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia, zapobiega nadmiernemu łuszczeniu się naskórka, zmniejsza nieprzyjemne uczucie ściągania. Tonik działa również kojąco i łagodząco, daje uczucie doskonałego odświeżenia.

Dobry tonik

Bardzo przyzwoity tonik, właściwie nie mam zastrzeżeń, zakochałam się w aplikatorze - odkręcam tylko trochę zakrętkę i mogę przez dziurkę w niej nalać odpowiednią ilość na wacik - żadnych koszmarnych zamknięć, które otworzą mi się w walizce.

Skóra po nim jest świeża i mam wrażenie, jakby odetchnęła z ulgą :)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 3/5 opakowania

cudeńko!!!

Witam używam tego toniku już bardzo długo zacznę może od tego, że mam cerę mieszaną z tendencją do suchej. Polecam ten tonik jest delikatny, wydajny i ślicznie pachnie.

sredniak

Skusila mnie promocyjna cena. Dla mnie jest to produkt jedynie poprawny.
Spodziewalam sie bardziej widocznych efektow. Ale do rzeczy:
- jest wydajny
- zapach bardzo przecietny ale nie drazniacy
- nawilza ale na pewno nie odzywia
- tak jak obiecuje producent rzeczywiscie niweluje uczucie sciagniecia na twarzy

To byl jednorazowy zakup i wystarczy.
Używam tego produktu od: miesiaca

Jak makijażem powiększyć usta

dosyć przyjemny

Toniku używałam w komplecie ze śmietanką do twarzy z tej samej serii. Jest przyjemny w użyciu, lekki, delikatnie nawilża skórę. Po jego użyciu czułamm że moja twarz jest odświeżona i gotowa na inne preparaty pielęgnacyjne. Bardzo dobrze usuwał pozostałości śmietanki, więc twarz była też dobrze oczyszczona. Ponieważ zużyłam tylko jedno opakowanie, a potem przerzuciłam się na inne specyfiki, daję mu 3 gwiazdki - pewnie gdyby był rewelacyjny to zatrzymałby mnie na dłużej przy sobie ;)

Używam tego produktu od:

sympatyczna klepsydra;)

Cztery gwiazdki może troszkę na wyrost, ale z drugiej strony trzy wydaje mi się zbyt niską notą.
Spełnia obietnice producenta:
-nawilża delikatnie, ale jest to wyraźnie wyczuwalne :)
-odświeża
-lekko łagodzi
-skóra jest po jego użyciu nawilżona, lekko rozjaśniona i wygląda od razy lepiej
-nie uczulił mnie, ani nie podrażnił :)
-zapach średni, jak dla mnie, ale mało wyraźny, nie drażni
-niezbyt wygodna buteleczka, ale ze względu na oryginalny kształt ciekawie wygląda w łazience, więc wybaczam jej ta niewygodę ;)

Ilość zużytych opakowań:pierwsze w trakcie