Marion, HydroSilk, Jedwabna kuracja

Marion, HydroSilk, Jedwabna kuracja

HydroSilk Jedwabna Kuracja to odżywka intensywnie nawilżająca włosy, bez spłukania. HydroSilk wygładza strukturę włosów, nadając im miękkość i piękny połysk. Chroni włosy przed wysoką temperaturą, gorącym powietrzem i szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.
Wystarczy 1 kropla, aby nawilżyć przesuszone końcówki i nadać im blasku.

Do tego kosmetyku potrzeba cierpliwości ;)

Po pierwszym użyciu nie zauważyłam żadnej różnicy, po drugim - nic, po trzecim - też nic. I tak sobie myślę "po kiego wafla ja to kupiłam?" no ale okej, mała buteleczka to szybko zejdzie... No i dopiero po ok. dwóch tygodniach stosowania zauważyłam różnicę. Moje końcówki rzeczywiście zostały dobrze nawilżone i miękkie w dotyku, nie są chyba bardzo podatne na zniszczenia jak gdyby niczym nie były chronione. Jedwab ma zwykły, drogeryjny zapach, nie jest nachalny. Opakowanie z pompeczką jest wygodne, dwie porcje wystarczą na pokrycie włosów. Mnie osobiście nie powalił na kolana ten jedwab, ale dla mniej wymagających włosów będzie jak znalazł.

fajny

Lubię ten jedwab. Nadaje włosom efekt nawilżenia, włosy wyglądają na zdrowsze, ładniejsze. Nie obciąża, nie sprawia efektu tłustych włosów. Nadaje niesamowitą miękkość.

Dobry nawilżacz

Produkty do włosów z firmy Marion są według mnie dośc przeciętne, ale akurat ta odżywka mnie zadowala. Kupiłam ją w celu poratowania wysuszonych, sianowatych końcówek. Kosmetyk ma postać bezbarwnego olejku, który wygodną pompką wyciskamy na dłoń i wcieramy we włosy. Zapach delikatny, "drogeryjny". Włosy dobrze go wchłaniają. Nie obciąża, nie powoduje przetłuszczania włosów (oczywiście o ile użyjemy rozsądnej ilości). Końcówki na pewno stały się bardziej nawilżone i łatwiejsze do rozczesania. Troszkę podbł ich blask, poprawił mięsistość. Nie jest to jakieś odkrycie roku, ale ja jestem zadowolona i polecam - szczególnie, że jest wydajny w niskiej cenie.

Ok

Plusy:
- całkiem dobrze radzi sobie z zabezpieczaniem końcówek
- dostępność
- cena
- wydajność

Minusy:
- mimo wszystko nie radzi sobie tak dobrze jak olejek arganowy tej firmy
- średni zapach
- słabo dociążał włosy

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Bardzo dobry produkt do zabezpieczania końcówek

Bardzo dobry produkt do zabezpieczania końcówek - chociaż od ostatniego podcinania minęło już dość duzo czasu, może końcówki nadal wyglądają bardzo dobrze i myslę, że to głównie zasługa tej kuracji. Produkt pomimo małej pojemności jest dość wydajny - opakowanie 15 ml starczyło mi na ok. 3 miesiące prawie codziennego stosowania. Produkt ma odpowiednią konsystencję, nie skleja włosów, po nałożeniu sa wygładzone, w dotyku wydają się być lepiej nawilżone i bardzo ładnie pachną. Podsumowując, jest do bardzo dobry kosmetyk w niskiej cenie i z pewnością sięgnę po niego ponownie.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno 15 ml

Bardzo dobrze zabezpiecza końcówki

Zabezpiecza końcówki.
Nie obciąża włosów.
Po chwili serum się wchłania i końcówki włosów stają się odżywione i nawilżone, bez wyżej wspomnianego efektu obciązenia.
Końcówki nie rozdwajają się tak szybko.
Pomimo małej pojemności (nie wiem czy są różne opakowania, ale ja mam 15 ml) jest bardzo wydajne.
Tanie, bo kosztuje grosze.
Bardzo ładny zapach.
Ogólnie nie mam mu nic do zarzucenia.
Polecam z czystym sercem. :)
I o wiele lepiej się sprawdza niżeli jedwab z Green Pharmacy, który mi obciążał włosy.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Bardzo przeciętny

Kupiłam produkt na promocji, z ciekawości. Jednak jestem całkowicie rozczarowana. Używałam arganowego olejku z tej firmy i był naprawdę dobry, jednak ten jest strasznie przeciętny. W żaden sposób nie poprawia stanu moich końcówek, nałożony na włosy tylko je natłuszcza, nie są miłe w dotyku jak po innych silkach do włosów. Może jakoś bym go zużyła jednak nie podoba mi się jego zapach. Jednym zdaniem strata nawet tych paru złotych. Lepsze od niego są inne olejki z tej firmy. Daję 3 gwiazdki, ponieważ jedyną, ale jednocześnie bardzo ważną zaletą jest to, że nic złego nie uczynił moim włosom.