Adidas, 6 in 1 Cool & Care 48h Anti-Perspirant (Antyperspirant w kulce 6 w 1)

Adidas, 6 in 1 Cool & Care 48h Anti-Perspirant (Antyperspirant w kulce 6 w 1)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Adidas Cool & Care 6 in 1 Roll- On to pierwszy na rynku produkt z 6 korzyściami. Wysoka zawartość związków soli pozwala przeciwdziałać nieprzyjemnym zapachom, a specjalny, opatetowany przez Adidas kompleks absorbujący wilgoć (Moisture Absorbing Complex), działając jak gąbka, natychmiast chłonie pot i pozostawia skórę całkowicie suchą przez cały dzień.

Doskonałe połączenie skuteczności antyperspirantu oraz ochrony skóry i ubrań dzięki 6 wymiarom:
- przeciw nieprzyjemnym zapachom,
- przeciw wilgotności,
- przeciw bakteriom,
- ekstra świeżość,
- przeciw białym śladom,
- przeciw żółtym plamom.

Działanie antybakteryjne antyperspirantu w kulce Adidas Cool & Care, 6 in 1 Roll-On dodatkowo chroni skórę, a 48-godzinna ochrona daje efekt ekstra świeżości.

antyperspiranty
nie pozostawiająca plam, bez alkoholu, zapachowa
w kulce
zapachowe, ochronne

bardzo dobry

Używam antyperspirantów codziennie - dbam o swoja ochronę i zapach - nie lubię żeby czuć ode mnie nieprzyjemny zapach bo wtedy czuje się niekomfortowo. Kupiłam go na promocji w Hebe. Bardzo ładne opakowanie różowe i to ono przede wszystkim mnie skusiło no i sama marka bo marka Adidas to dość spoko jeżeli chodzi o produkty. zapach bardzo ładny i delikatny. Aplikator bardzo wygodny - dozuje odpowiednia ilość i dość szybko się wchłania. Jest dość wydajny mi wystarczył na dość długo. Ochronę zapewnia na kilka godzin i to jest dla mnie duzy plus stąd tez mogę go polecić.

Jeśli chodzi o antyperspiranty to tylko z firmy Adidas

W swoim życiu używałam wielu antyperspirantów...jedne nie dawały uczucia świeżości, inne zastawiały białe luz żółte plamy na ubraniach, a jeszcze inne podrażniały skórę pod pachami. Także wytrwale szukałam po półkach sklepowych swego ideału, aż zobaczyłam firmę Adidas, tzn wcześniej ją widziałam, ale niestety cena mnie zniechęcała. Ale tego dnia akurat był w promocji, więc wzięłam bez wahania.
Ma ładne biało różowe opakowanie, formę kulki roll-on. Działa do 48 h, co oczywiście potwierdzam i ma słodko kwiatowy, lekki zapach. Jego pojemność to 50 ml.
Co do działania....produkt się łatwo aplikuje. Kulka wydaje tyle produktu ile trzeba. Po nałożeniu na skórę produkt w miarę szybko się wchłania. Utrzymuje świeżości przez cały dzień. Na co dzień jestem generalnie w biegu, więc oczekuje od antyperspirantów, aby utrzymywały ładny zapach, a przede wszystkim pot na swoim miejscu. Muszę mieć pewność, że jak podniosę rękę do góry, to nie zobaczę tam mokrej plamy pod pachami na ubraniu. Przy tym produkcie wiem, że taka sytuacja się nie zdarzy. Pomimo wszelkiego wysiłku, nawet na silowni, moje pachy są zawsze suche. Równocześnie niweluje przykry zapach, więc też jestem pewna, że nikt mi nie zwróci uwagi, że brzydko pachnę.
Nie zatyka skóry, pozwala skórze swobodnie oddychać. Dla mnie największym plusem jest, to że nie zostawia białych plam na czarnych ubraniach, ani żółtych plam na białych ubraniach. Czuję się po nim pewnie,nawet w stresujących sytuacjach.
Dla mnie to super produkt, polecam wszem i wobec. Widziałam też dużo pozytywów na jego temat w internecie, więc potwierdzam, wszystkie pozytywne wpisy na jego temat to...PRAWDA:)

Ratunku!

Cześć dziewczyny i chłopaki,
Czy ktoś ma informację, czy ta kulka została wycofana?
Można ją było kupić w Rossmanie i często w Biedronce, czy Lidlu, a teraz nie widzę ich nigdzie w sklepach. W Rossmanie i innych podobnych została zastąpiona podobną kulką, ale w szklanym opakowaniu i jej konsystencja jest kremowa.
Ta kulka jest najlepsza. Nie pocę się po niej w ogóle, ładnie pachnie, po nałożeniu jest efekt świeżości.
W życiu przetestowałam wiele antyperspirantów (tych specjalistycznych z aptek też) i nic nie dało takiego efektu jak ta.najleosza kulka na świecie.

Bezawaryjny w zakresie ochrony, bezproblemowy w stosowaniu, bezapelacyjnie przyjemny

Przede wszystkim pięknie dziękuję Portalowi Wizaz.pl oraz Wszystkim Wizażankom testującym produkt za pozytywne recenzje na temat opiniowanego antyperspirantu w kulce Adidas 6 in 1 Cool & Care, które niedawno zachęciły mnie do zakupu i wypróbowania tego kosmetyku, kiedy musiałam zacząć oszczędniej funkcjonować, a cena mojej ulubionej dermokosmetycznej "kulki" poszybowała do absurdalnej kwoty blisko 50 zł (!!! w promocji niewiele lepiej, bo do niemal 40 zł, co dla mnie osiągnęło poziom zaporowy jak za tak podstawowy, codzienny, niezbędny kosmetyk), przy jednoczesnym pikowaniu jakości. Aktualnie opiniuję "różowy" 6 in 1 Cool & Care, natomiast sięgnęłam też po inne modele antyperspirantów zarówno w kulce jak i w spray'u Marki, i wszystkie okazały się być doskonałe, a zdecydowanie bardziej przystępne cenowo, kosztując po ok. 12 zł za sztukę (swoje kupowałam w trakcie wyprzedaży płacąc max. po 5-6 zł - superfart).

I li tylko rozwinę jeszcze tytuł recenzji, zawierający skondensowaną opinię o antyperspirancie.

Przede wszystkim specyfik skutecznie – aż do mycia – chroni przed potem i jego wonią przez cały, nawet bardzo gorący i intensywnie spędzany lub stresujący dzień, nie uczula, i nie podrażnia skóry, a do tego jest przerozkoszny w aplikacji i wygodny "w noszeniu".

Opakowanie jest ładne i schludne – białe z różową nakrętką, oraz wyjątkowo ergonomiczne: poręczne zarówno w chwycie (zwężające się i z tłoczonymi po bokach karbowaniami), jak i na etapach odkręcania i zakręcania dużej, niełatwej do upuszczenia i zgubienia nakrętki – obdarzonej do tego płaskim czubkiem, na którym buteleczkę można stabilnie postawić.

"Kulka" łatwo dozuje kosmetyk, który jest płynny, rzadki, a przy tym sycący i wydajny, wystarczając na kilka tygodni. Nic ani nie chlapie, ani nie spływa po skórze, gdyż antyperspirant bardzo szybko, całkowicie się wchłania, zapewniając przez cały dzień uczucie przyjemnej czystości, świeżości i – suchości - nawet po bardzo intensywnym, gorącym dniu. Dzięki temu kosmetyk nie brudzi ubrań – ani w nie nie wsiąka, ani ich nie odbarwia.

I ślicznie pachnie – bardzo subtelnie, więc niedrażniąco. Luksusowym mydłem o akordach różowych oraz czerwonych kwiatów na delikatnie pudrowej bazie, i bez zaburzania aromatu stosowanych perfum.

Brawo! Wspaniały, cenowo przystępny antyperspirant, który bardzo polecam i raz jeszcze dziękuję, gdyż odkryłam go wyłącznie dzięki Portalowi Wizaż i opiniom Wizażanek :-).

Dobry antyperspirant w kulce

Antyperspirant w kulce ADIDAS to bardzo dobry produkt i spełnia swoją funkcję. Chroni przed poceniem przez cały dzień. Jak dla mnie to wystarcza. Ma łagodny zapach i delikatna konsystencję. Nie pozostawia śladów na ubraniach.

Bardzo lubię, zarówno wersję w kulce jak i sprayu

Bardzo lubię zapach tego dezodorantu, zarówno w kulce jak i sprayu. Mam jednak wrażenie, że w kulce nieco dłużej utrzymuje się na skórze. Dezodorant nie brudzi ubrań, jest bardzo delikatny, można go stosować nawet po goleniu.
Na długo chroni przed nieprzyjemnym zapachem.
Jest wydajny, starcza na długo, dłużej niż w sprayu.

Całkiem ok

Antyperspirant w formie kulki polecam na podróż ponieważ jest lekki i mało miejsca zajmuje. Charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem który jest delikatny. Antyperspirant nie zostawia białych śladów i nie brudzi ubrań. Jeśli chodzi o działanie skutecznie chroni przed potem. Produkt wydajny i cena ok do tego często w promocji.

Delikatny i trwały zapach

Jest to jeden z produktów, który nosiłam na trening. Idealnie spełniał swoje zadanie, bo maskował nieprzyjemny zapach i powodował, że miałam uczucie świeżej skóry przez dłuższy czas, a co dla mnie najważniejsze - nie brudził i nie pozostawiał tłustych plam na ubraniach.

Niezawodna ochrona i świeżość

Kupiłam go bez zastanowienia podczas rutynowych zakupów. Latem bardziej intensywnie się pocimy, a oczywiście każdy chce zachować świeżość w upalne dni. Jestem bardzo zadowolona ze skuteczności jego działania. Dobrze chroni przed przykrym zapachem, zauważalnie mniej się pocę i nie pozostawia żadnych śladów na ubraniu. Jest wydajny, wystarcza na długo, ma piękny zapach i ładne opakowanie utrzymane w różowej kolorystyce. Używam go również przed treningiem o średniej intensywności i do tej pory jeszcze mnie nie zawiódł. Uważam, że jest wart swojej ceny i bez zarzutu spełnia swoje zadanie. Z pewnością kupię ponownie. Warto wypróbować.

dobrze chroni

To juz moje kolejne opakowanie tego produktu, ponieważ jestem z niego zadowolona. Bardzo dobrze chroni, ubranie pod pachą nie jest mokre i nie ma przykrego zapachu. Po posmarowaniu pach rano utrzymuje się przez cały dzień i faktycznie tak jak jest napisane na opakowaniu chroni przez 48 godzin.

Jeżeli chodzi o konsystencje to jest ona w miarę gęsta, po zaschnięciu nie ma uczucia klejących się pach. Nie robi też białych śladów, poprostu jest tak jakby się wogóle nia miało niczym posmarowane. Produkt jest wydajny mi starczył na ok dwa miesiące.

Opakowanie jest bardzo ładne z dobrej jakości plastiku - nakrętka nie pęka. Jest poręczne i zmieści się do torebki.
Szczerze polecam

Sprawdził się na piątkę

U mnie ten antyperspirant sprawdził się w 100%. Nie mam mu nic do zarzucenia.

Jest bardzo skuteczny w swoim działaniu. Świetnie chroni przed nadmierną potliwością i nieprzyjemnym zapachem. Chroni nas naprawdę długo, po całym dniu intensywnej pracy czy ćwiczeń fizycznych skóra pod pachami jest nadal sucha, a nieprzyjemnego zapachu nie czuć w ogóle.

Ponad to antyperspirant nie wysusza, pomimo długotrwałego działania jest delikatny dla skóry.

Nie pozostawia śladów ani przebarwień na ubraniach. Ma bardzo przyjemny, świeży zapach, który długo się utrzymuje. Konsystencja nie jest lepka jak w przypadku niektórych antyperspirantów, szybko się wchłania i wysycha.

Polecam, bo to fajny produkt dobrej jakości, a w dodatku w bardzo korzystnej cenie.

Warto spróbować

Bardzo długo używałam kulki z Garnier bo mimo prób nie mogłam znaleźć dobrego zastępstwa. W końcu mi się znudził, bo ile można stosować jeden antyperspirant i kupiłam ten z Adidasa. Może nie jest idealny ale polubiłam go, spełnia swoje zadanie i chętnie kupiłabym go po raz drugi. Bardzo ładnie pachnie, szybko się wchłania i zapobiega poceniu się czy brzydkiemu zapachowi. Nie jest tak dobry jak mój ulubieniec z Garniera, ale jestem w stanie go zaakceptować i według mnie jest warty polecenia. Efekt mógłby być trochę dłuższy i mógłby odrobinę lepiej nawilżać, ale po za tym jest w porządku.