Fresh Juice, Kremowy żel pod prysznic `Dragon Fruit i Macadamia`

Fresh Juice, Kremowy żel pod prysznic `Dragon Fruit i Macadamia`

Sprawdź ceny produktu

Oczyszcza, tonizuje i odżywia skórę. Ekstrakt pitai, smoczego owocu, daje skórze energię, siłę i blask. Olej makadamii, australijskiego orzecha, pozostawia wrażenie przyjemnej aksamitności i komfortu. Kompleks witaminowy ujędrnia, chroni świeżość i młodość. Pełen energii aromat nastraja pozytywnie, dodaje sił, otacza piękną atmosferą australijskiej przyrody.

Super

Do tej pory wypróbowałam, dwa zapachy, ten i z melonem. Przeglądałam stronę drogerii internetowej w poszukiwaniu żeli pod prysznic właśnie i natknęłam się na Fresh Juice. Zachęciły mnie dość nietypowe zapachy i cena, wyjątkowo niska jak na aż 500ml płynu - kupiłam więc i nie zawiodłam się ani trochę. Piękny zapach, który dość długo zostaje na ciele, uczucie czystości i świeżości, gładka skóra. Taki prysznic to czysta przyjemność. W dodatku starcza na długo, zważywszy na dość duże opakowanie. Obrałam sobie za cel wypróbowania wszystkich wariantów!

Świetny

Jest bardzo kremowy,choć nie jest za bardzo gęsty.
Ciało dosyć nawilżone i miękkie.
Zapach prześliczny.
Oczyszcza skórę i dobrze się pieni.
Duża butla-niestety nie wiem ile kosztuje,gdyż miałam go w pudełku Shinybox.
Jedynie czego,bym mogła się doczepić to to,że płyn przecieka przez palce.

Słodycz idealna na zimowy czas

Używałam tego żelu zimową porą, bo uznałam że tak cudowny słodki zapach będzie idealny, co by sobie umilić tę niewdzieczną porę roku.

Nie policzę, ile butelek żeli tej firmy zużyłam w ciągu dwóch lat od kiedy je stosuje. Było ich z pewnością dużo.

Ten zapach kupiłam jako pierwszy i to on zapoczątkował mój romans z marką, który trwa po dziś dzień. Pokochałam te żele za ich cudownie kremową konsystencję, wydajność, śmiesznie niską cenę i to, jak dobrze czyszczą i jak miękką skórę zostawiają po prysznicu.
Nie jest prawdą, że zapach się nie utrzymuje na skórze. Przez jakiś czas po prysznicu się utrzymuje, choć wiadomo że jest to bardzo delikatny i ulotny aromat.

Jak najbardziej będę do tego żelu i innych z serii wracać. Już wracam. Nie mogę się bez nich obejść i często robię sobie zapasy liczące po parę butelek. Uwielbiam. Polecam.

Przyzwoity

Żel zamknięty jest w plastikowej, przezroczystej butelce, przez którą widać zużycie produktu. Etykieta nie odkleja się ani nie roluje. Zamknięcie na pół klik, które osobiście moim zdaniem jest beznadziejne, bo przez nie część żelu spływa po ściankach.
Żel ma różowy kolor i raczej lejącą konsystencję. Zapach owocowy, lekko słodki, ale nie mdły. Nawet przyjemny. Niestety, nie utrzymuje się na skórze.
Pieni się dobrze, pod warunkiem, że nałożymy go trochę więcej, co oczywiście przełoży się na niższą wydajność. Dobrze myje, jest łagodny dla skóry, nie wysusza.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca