Dermika, Meritum, Krem półtłusty z biolipidami ochronno-wygładzający

Dermika, Meritum, Krem półtłusty z biolipidami ochronno-wygładzający

Krem półtłusty przeznaczony jest do pielęgnacji cery suchej i wrażliwej, dla osób w każdym wieku. Stanowi ochronę skóry przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak wiatr, niskie temperatury czy suche powietrze. Krem zawiera:

- Biolipidy - m.in. Skwalan i sterole, których skład zbliżony jest do składu naturalnego płaszcza ochronnego. Dzięki temu biolipidy doskonale chronią skórę przed utratą wody, ingerencją czynników zewnętrznych, zapewniają odpowiedni poziom natłuszczenia.

- Inhibitory - roślinne substancje chroniące kolagen, elastynę i kwas hialuronowy przed wolnymi rodnikami

- Oksyneutralizator - kompleks witamin z filtrem uv blokujący reakcje prowadzące do zniszczenia kolagenu i innych istotnych składników naskórka

Krem łatwo się wchłania, pozostawiając na powierzchni skóry cienką warstewkę ochronną. Krem natłuszcza, pozwala utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia, uelastycznia, regeneruje i wygładza naskórek.

ŁAGODZI

Dobry krem, który łagodzi podrażnienia. Mam cerę mieszaną, wiec na dzień sie raczej nie nadaje, choć stosowałam go wtedy gdy nigdzie nie wychodziłam z domu. Używałam tego kremu w okresie, gdy robiłam sobie tonik migdałowy lub gdy czułam, ze moja skóra zaczyna się łuszczyć lub jest nadmiernie odwodniona. bardzo dobrze radził sobie z problemami łuszczenia i wysuszenia skóry. Może faktycznie jest dość ciężki i na początku aplikacji słabo się wchłania, ale muszę przyznać ze jest skuteczny. Moja skóra po nim była miekka, gładka, jędrna i dobrze odżywiona. Myślę, że w opisanych przezemnie przypadkach warto po niego sięgnąć.

Używam tego produktu od:6 miesięcy

super!

Witam chciałam spróbować czegoś bardziej treściwego na zimę i kupiłam ten kremik półtłusty. Nie mogę powiedzieć bo rzeczywiście ma tłustą konsystencję ale jak dam do mało to super się wchłania i pozostawia taki cieniutki filmik na cerze. Teraz używam go na noc a jak będzie zimno to zacznę używać go na dzień. Polecam !!!

porządny krem

A ja mu daję cztery gwiazdki, bo byłam z niego zadowolona. Rozsmarowuje się tak, jak krem tłusty, co jest sprawa normalną w tego typu kremach. Dobrze chronił moją skórę (w warunkach miejskich). Zawsze zimą miałam podrażnioną i zaczerwienioną skórę w okolicach nosa. Tej zimy podczas stosowania tego kremu mogłam o tym zapomniec! Jedyny minus, że niestety bardzo się świecił na mojej mieszanej cerze. Ale potrafiłam mu to wybaczyc, tym bardziej, że zimą skórę chronię jeszcze podkładem i pudrem.
Ilość zużytych opakowań: 1,5

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

DO NICZEGO

krem jest jednym z najgorszych produktów Dermiki, źle się rozprowadza, zostawia tłustą błyszczącą warstwę, nie chroni przed mrozem wiatrem, skończyło się tak, że na nartach musiałam szukać po sklepach czegokolwiek aby chronić skórę.
Teraz właściwie nie mam co z nim zrobić, jest zbyt ciężki do rozprowadzania ja ciało, chyba zużyję go do pielęgnacji butów, aby całkiem nie wyrzucic pieniędzy

nie kupię go już nigdy

zacznę od tego że mam cerę mieszaną i kupiłam ten krem właśnie na zimę ale pozapychał mi pory. Zresztą ten krem ciężko się rozsmarowuje i jest okropnie tępy. nie działa ochronnie i na twarzy czuję jakbym miałam tonę kremu.

Używam tego produktu od:miesiąca

taki sobie

Specjalnie zakupiony na zime, caly opis o ochronie przed wiatrem, zimnem brzmial obiecujaca ;) Obiecanki cacanki... Trudno go nalozyc, ciagle wydaje mi sie, ze jakas cienka warstwa wciaz pozostaje na skorze :/ W dodatku wszystko sie swieci :( Chroni srednio. Nie polecam.