Joanna, Naturia, Szampon do włosów z ogórkiem i aloesem

Joanna, Naturia, Szampon do włosów z ogórkiem i aloesem

Szampon Naturia został opracowany specjalnie z myślą o codziennej pielęgnacji włosów normalnych i przetłuszczających się. Zawarte w szamponie ekstrakty z ogórka i aloesu działają na włosy oczyszczająco i nawilżająco, nie obciążając ich. Szampon można stosować nawet codziennie.

Delikatny, pieniący się i ładnie pachnący szampon, niepodrażniający skóry głowy

Byłam przyjemnie zaskoczona tym szamponem - nie spodziewałam się, że tej marki i w takiej cenie szampon będzie taki dobry. Mam cienkie, przetłuszczające się włosy i bardzo wrażliwą skórę głowy a ten szampon ładnie pachnie, dobrze się pieni (w przeciwieństwie do innych szamponów o zbliżonym naturalnym składzie np. Joanny z pokrzywą) i - co ważne - nie uczula w najmniejszym stopniu. Włosy po nim są odświeżone, nieprzeciążone i skóra głowy niepodrażniona. Bardzo przyjemny, naturalny produkt. Polecam!

Bardzo dobry

Kupiłam ten szampon, bo potrzebowałam czegoś co oczyści moje włosy z nadmiaru odżywek po ich nałożeniu.
Podkreślam, że mam włosy cienkie, dość rzadkie, bez objętości (niskoporowatość daje mi w kość), z łatwością dające się obciążyć.
Niestety moja czupryna lubi się obciążać nawet po nałożeniu najpierw odżywki (nie maski nawet, a odżywki) i dwukrotnym myciu, dlatego muszę mieć coś co jednak dobrze zedrze nadmiar tego, co nałożyłam na włosy.
Ten szampon jest bardzo dobry, nie jest idealny, nie wiem co musiałby mieć żeby był idealny, ale robi to co ma robić :)
Pięknie pachnie truskawką, nie mogę się go wręcz nawąchać. Nie obciążą włosów ani nie przesusza skóry głowy. Jest tani i łatwo dostępny. Ma lejącą się konsystencje, dlatego gorszą wydajność, ale za taką cenę to nawet nie ma co się o to boczyć :)
Odbija włosy u nasady, nie przesusza końców, nie powoduje szopy.
Dodatkowo bardzo łatwo go spienić i robi mega przyjemną, puchatą pianę.
Ma pojemność akurat taką, żeby się nie znudził.
Dodatkowo nie plącze włosów, nawet jak się na nie potem nic nie nałoży :)
Muszę powiedzieć, że w porównaniu z wersja z zielona herbatą i pokrzywą jest znacznie bardziej delikatny (przypuszczam, że przez mniej gęstą formułę a więc i mniej skoncentrowane substancje myjące)

Przyzwoity

Potrzebowałam małego szamponu na wyjazd i natknęłam się na ten. Miałam nadzieję, że idealnie wpasuje się w aktualne potrzeby moich włosów i tak się właśnie stało.

Zalety produktu:
+ pojemność,
+ niska cena,
+ dobrze się pieni,
+ wydajny,
+ delikatny zapach,
+ idealnie domywa włosy.

+/- opakowanie, jeśli tylko stoi w łazience to jest ok, jednak w podróży wieczko może się dość łatwo ułamać.

Wady produktu:
- brak.

Moim zdaniem jakość tego szamponu do ceny za jaką możemy go dostać jest bardzo dobra. Z chęcią jeszcze do niego kiedyś powrócę.

Średni w kierunku marny

Kupiłam ten szampon gdyż w przeszłości byłam bardzo zadowolona z używania innych z serii Naturia.
Moje włosy przetłuszczają się u nasady i są suche na końcach. Szampon myje, mocno się pieni - spełnia swoje zadanie, tu nie mogę się do niczego przyczepić.
Jednocześnie jednak okropnie plącze włosy po samym myciu i wyzwala w nich skłonność do kołtunienia, mimo iż nie mam z tym z reguły najmniejszego problemu.

Wykończę butelkę i się pożegnamy.

Czwórka jako łagodny szampon, trójka jako normalny

Ten kosmetyk mnie zadziwił. Teoretycznie skład ma taki sobie, ale okazał się najbardziej łagodnym szamponem, jaki kiedykolwiek miałam (choć wielu nie testowałam).

Radzi sobie z codziennym myciem, nie wysusza, przetłuszczanie włosów w normie, ale bardzo słabo zmywa oleje. Zdarzyło mi się nawet dwukrotnie zaaplikować Joannę i trzeci raz coś silniejszego, żeby pozbyć się oleju lnianego z włosów.

zapach lata na dłużej

lubię produkty Joanny, miałam wiele szamponów z tej firmy. nie są rewelacyjne ale maja swoje plusy:)

+wszystkie pięknie pachną i ten również
zapach świeży, lekki, mnie kojarzy się z latem, czystością,lekkościa.
+ładnie się pienią
+sa niedrogie
+włosy są czyste, domyte

szampon spelnia więc swoje podstawowe zadania.

zawsze kupuję kompletami- szampon i odżywkę z tej samej serii - zwłaszcza zapachowo mi to odpowiada.

są mało wydajne -opakowanie 200ml przy codziennym myciu głowy starcza mi na ok 14 dni. ale są tanie ok 5 zł także bez dramatu- dla zapachu tych kosmetyków warto:):):)

dobry oczyszczacz

Szampony z SLS używam do mocniejszego oczyszczania. Stosuję go naprzemiennie z innym szamponem bez SLS. Bardzo dobrze się pieni, niska cena, wydajność też w miare spoko.

Truskawkowy ogóras :)

Kupiłam go 16 czerwca w Auchan za 3,68 zł. Na ostatnich zakupach zauważyłam na półkach nową wersję opakowania :) Nie pachnie ogórkowo tylko jak truskawka.
Zalety:
+tani
+truskawkowy zapach
+dobrze myje
+dobrze się pieni
+nie obciąża
+nie podrażnił
+nie wywołał łupieżu

Producent obiecuje „wspaniałe rezultaty”, zgadzam się tylko z jednym (włosy świeże i zadbane)
Minusy:
-nawilżone, ale nie obciążone (nie obciąża, ale też nie nawilża)
-łatwiej się rozczesują i dobrze układają (szampon koszmarnie plącze)

Super cena

Szampon ten dobrze oczyszcza włosy i ich nie obciąża. Szampony Joanny są jednymi z moich ulubionych. Ten szampon bardzo ładnie pachnie, dobrze się pieni i dobrze zmywa.

Rewelacja

Zaczne od tego ze od zawsze mialm problem z przetluszczajacymi sie i oklapnietymi włosami. Postanowilam odrzucic znane szampony drogeryjne naladowane silikonami. Kupilam recenzowany szampon joanny i to byl szczał w dziesiątke ! Włosy po tym szamponie sa conajmniej o 2 dni dluzej świeże! Po umyciu sa szorstkie ale wystarczy nalozyc troche odzywaki na konce włosòw i nie ma juz zadnego ptoblemu z rozczesywaniem.
Same plusy:
- spelnia obietnice producenta,
- dosc dobrze sie pieni
- ładnie pachnie
- kosztuje grosze.

Dobry i skuteczny

Szampon mnie pozytywnie zaskoczył. Dobrze oczyszcza nie tylko włosy, jak i również skórę głowy. Nie obciąża włosów i nie powoduje łupieżu.
Moim zdaniem jest średnio wydajny, bo dość szybko się niestety kończy.

Bardzo przyjemny

plusy:
+ śliczny zapach
+ żelowa konsystencja
+ dobrze się pieni
+ dobrze oczyszcza
+ łatwo się spłukuje

minusy:
- nie ograniczył przetłuszczania

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
+ niska cena
- trudne do otwarcia opakowanie
- niewydajny

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe