Joanna, Naturia, Szampon do włosów z ogórkiem i aloesem

Joanna, Naturia, Szampon do włosów z ogórkiem i aloesem

Szampon Naturia został opracowany specjalnie z myślą o codziennej pielęgnacji włosów normalnych i przetłuszczających się. Zawarte w szamponie ekstrakty z ogórka i aloesu działają na włosy oczyszczająco i nawilżająco, nie obciążając ich. Szampon można stosować nawet codziennie.

Delikatny acz skuteczny

Uwielbiam ten szampon - świetnie oczyszcza skórę głowy, odświeża i pięknie pachnie.

Cena jest śmieszna, a działanie tak dobre jak droższych, reklamowanych szamponów.

Skład bardzo prosty, głównie substancje myjące z dodatkiem ekstraktu z ogórka i aloesu, więc włoski są świeże i delikatne po jego użyciu.

Butelka na plus - widać ilość zużycia.

Polecam!

Dobre nie musi być drogie

Kupiłam ten szampon w Auchan. Szukałam czegoś co dobrze oczyści moje włosy które letnią porą na prawdę lubią się porządnie przetłuszczać. Muszę przyznać że szampon dobrze spełnił swoje zadanie. Do tego przepięknie pachnie i jest w bardzo niskiej cenie. Dla mnie osobiście na plus jest też jego mała pojemność- lubię testować co chwilę nowe kosmetyki i nie przepadam za gigantycznymi opakowaniami.
Muszę zaznaczyć że jestem posiadaczką chyba najbardziej wybrednych włosów świata. Nie dość, że jest ich niewiele to na dodatek są cienkie i suche (dosłownie jak siano). Generalnie produkty, które u innych dziewczyn działają spektakularnie u mnie dają jakieś minimalne efekty bądź nawet żadne.

Taki dobry i taki tani :)

Bardzo fajny i przyjemny szampon od Joanny. Zostawił go u nas szwagier a ja zaczęłam używać kiedy skończył się mój szampon. Niespodzianka! Szampon Joanny okazał się naprawdę bardzo dobry! Szok! Taki fajny za taką cenę (sprawdziłam cenę na Wizaż :)).

Po pierwsze, bardzo przyjemny delikatny zapach - ogóreczek i aloes to bardzo dobre połączenie.

Po drugie, bardzo fajnie myje - nie musiałam aplikować drugi raz (zdarza się przy tanich szamponach) - delikatny dla skóry głowy - nie podrażnia i nie wysusza.

Po trzecie, zostawia odświeżone i fajnie nawilżone włosy - bardzo miłe i przyjemne w dotyku oraz gładkie.

Po czwarte - bardzo wydajny i w świetnej cenie. Wad nie zauważyłam. Szampon Joanny mogę polecić z czystym sumieniem :) :) :)

Delikatny, pieniący się i ładnie pachnący szampon, niepodrażniający skóry głowy

Byłam przyjemnie zaskoczona tym szamponem - nie spodziewałam się, że tej marki i w takiej cenie szampon będzie taki dobry. Mam cienkie, przetłuszczające się włosy i bardzo wrażliwą skórę głowy a ten szampon ładnie pachnie, dobrze się pieni (w przeciwieństwie do innych szamponów o zbliżonym naturalnym składzie np. Joanny z pokrzywą) i - co ważne - nie uczula w najmniejszym stopniu. Włosy po nim są odświeżone, nieprzeciążone i skóra głowy niepodrażniona. Bardzo przyjemny, naturalny produkt. Polecam!

Bardzo dobry

Kupiłam ten szampon, bo potrzebowałam czegoś co oczyści moje włosy z nadmiaru odżywek po ich nałożeniu.
Podkreślam, że mam włosy cienkie, dość rzadkie, bez objętości (niskoporowatość daje mi w kość), z łatwością dające się obciążyć.
Niestety moja czupryna lubi się obciążać nawet po nałożeniu najpierw odżywki (nie maski nawet, a odżywki) i dwukrotnym myciu, dlatego muszę mieć coś co jednak dobrze zedrze nadmiar tego, co nałożyłam na włosy.
Ten szampon jest bardzo dobry, nie jest idealny, nie wiem co musiałby mieć żeby był idealny, ale robi to co ma robić :)
Pięknie pachnie truskawką, nie mogę się go wręcz nawąchać. Nie obciążą włosów ani nie przesusza skóry głowy. Jest tani i łatwo dostępny. Ma lejącą się konsystencje, dlatego gorszą wydajność, ale za taką cenę to nawet nie ma co się o to boczyć :)
Odbija włosy u nasady, nie przesusza końców, nie powoduje szopy.
Dodatkowo bardzo łatwo go spienić i robi mega przyjemną, puchatą pianę.
Ma pojemność akurat taką, żeby się nie znudził.
Dodatkowo nie plącze włosów, nawet jak się na nie potem nic nie nałoży :)
Muszę powiedzieć, że w porównaniu z wersja z zielona herbatą i pokrzywą jest znacznie bardziej delikatny (przypuszczam, że przez mniej gęstą formułę a więc i mniej skoncentrowane substancje myjące)

Przyzwoity

Potrzebowałam małego szamponu na wyjazd i natknęłam się na ten. Miałam nadzieję, że idealnie wpasuje się w aktualne potrzeby moich włosów i tak się właśnie stało.

Zalety produktu:
+ pojemność,
+ niska cena,
+ dobrze się pieni,
+ wydajny,
+ delikatny zapach,
+ idealnie domywa włosy.

+/- opakowanie, jeśli tylko stoi w łazience to jest ok, jednak w podróży wieczko może się dość łatwo ułamać.

Wady produktu:
- brak.

Moim zdaniem jakość tego szamponu do ceny za jaką możemy go dostać jest bardzo dobra. Z chęcią jeszcze do niego kiedyś powrócę.

Średni w kierunku marny

Kupiłam ten szampon gdyż w przeszłości byłam bardzo zadowolona z używania innych z serii Naturia.
Moje włosy przetłuszczają się u nasady i są suche na końcach. Szampon myje, mocno się pieni - spełnia swoje zadanie, tu nie mogę się do niczego przyczepić.
Jednocześnie jednak okropnie plącze włosy po samym myciu i wyzwala w nich skłonność do kołtunienia, mimo iż nie mam z tym z reguły najmniejszego problemu.

Wykończę butelkę i się pożegnamy.

Czwórka jako łagodny szampon, trójka jako normalny

Ten kosmetyk mnie zadziwił. Teoretycznie skład ma taki sobie, ale okazał się najbardziej łagodnym szamponem, jaki kiedykolwiek miałam (choć wielu nie testowałam).

Radzi sobie z codziennym myciem, nie wysusza, przetłuszczanie włosów w normie, ale bardzo słabo zmywa oleje. Zdarzyło mi się nawet dwukrotnie zaaplikować Joannę i trzeci raz coś silniejszego, żeby pozbyć się oleju lnianego z włosów.

zapach lata na dłużej

lubię produkty Joanny, miałam wiele szamponów z tej firmy. nie są rewelacyjne ale maja swoje plusy:)

+wszystkie pięknie pachną i ten również
zapach świeży, lekki, mnie kojarzy się z latem, czystością,lekkościa.
+ładnie się pienią
+sa niedrogie
+włosy są czyste, domyte

szampon spelnia więc swoje podstawowe zadania.

zawsze kupuję kompletami- szampon i odżywkę z tej samej serii - zwłaszcza zapachowo mi to odpowiada.

są mało wydajne -opakowanie 200ml przy codziennym myciu głowy starcza mi na ok 14 dni. ale są tanie ok 5 zł także bez dramatu- dla zapachu tych kosmetyków warto:):):)

dobry oczyszczacz

Szampony z SLS używam do mocniejszego oczyszczania. Stosuję go naprzemiennie z innym szamponem bez SLS. Bardzo dobrze się pieni, niska cena, wydajność też w miare spoko.

Truskawkowy ogóras :)

Kupiłam go 16 czerwca w Auchan za 3,68 zł. Na ostatnich zakupach zauważyłam na półkach nową wersję opakowania :) Nie pachnie ogórkowo tylko jak truskawka.
Zalety:
+tani
+truskawkowy zapach
+dobrze myje
+dobrze się pieni
+nie obciąża
+nie podrażnił
+nie wywołał łupieżu

Producent obiecuje „wspaniałe rezultaty”, zgadzam się tylko z jednym (włosy świeże i zadbane)
Minusy:
-nawilżone, ale nie obciążone (nie obciąża, ale też nie nawilża)
-łatwiej się rozczesują i dobrze układają (szampon koszmarnie plącze)

Super cena

Szampon ten dobrze oczyszcza włosy i ich nie obciąża. Szampony Joanny są jednymi z moich ulubionych. Ten szampon bardzo ładnie pachnie, dobrze się pieni i dobrze zmywa.