Meritum, Krem tłusty z ceramidami regenerująco-łagodzący

Meritum, Krem tłusty z ceramidami regenerująco-łagodzący

Krem tłusty z ceramidami przeznaczony jest do pielęgnacji cery suchej i bardzo suchej, łuszczącej się, delikatnej, skłonnej do podrażnień i zmarszczek, dla osób w każdym wieku. Krem zawiera:

- Kompleks regenerujący z ceramidami i witaminami, który pomaga utrzymać odpowiedni poziom natłuszczenia i nawilżenia naskórka

- Aktywny fitokompleks łagodzący z alantoiną i d-pantenolem, który zmniejsza problemy cery wrażliwej

- Witaminy e+f (nnkt)

Krem bardzo dobrze się wchłania dostarczając skórze ceramidów, lipidów oraz witamin i składników nawilżających. Doskonale natłuszcza i odżywia naskórek usuwając uczucie suchości i ściągania. Utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia, nadaje skórze miękkość i jedwabistą gładkość, ma działanie łagodzące.

cudowny

Dla posiadaczek cery suchej, wrażliwej i "humorzastej" jest to idealny krem.
Super nawilża
Pozostawia przyjemny film na skórze przez długi czas
Wygładza cere
Uspokaja, podrażnienia po poprzednim nietrafionym kremie
Jest dosyć gęsty, dlatego nadaje sie pod makijaż

Absolutnie trafiony krem z drogerii na problemy z suchą skórą;-)

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

ok

Bardzo dobry krem ale absolutnie tylko dla posiadaczek suchej bądź odwodnionej i słabej cery. Jest prawdziwie tłustym specyfikiem, odżywczym i na pewno wygładzającym. Uszczelnia dobrze i chroni przed ucieczką wody ze skóry co szczególnie ważne dla mojej ultra suchej cery w sezonie grzewczym. Krem wchłania się po kilu minutach a makijaż trzyma się na nim bez zarzutu, nie spływa z czasem. Jestem bardzo zadowolona i na pewno będę od czasu do czasu po niego sięgać. W zasadzie stosuję go ostatnio co dzień ze względu na ochronę przed zimnem i z tego zadania świetnie się wywiązuje. Wydajny, zapach nieco mdły ale szybko ucieka. Nie daję 5* bo znalazłam już swój ukochany, odpowiednio bogaty i odżywczy nawilżacz.

Używam tego produktu od: 1,5 mca
Ilość zużytych opakowań: 1 szt

cudeńko!!!

Zacznę od tego, że uwielbiam tą firmę kosmetyczną! Miałam już prawie wszystkie serie oprócz przeciwzmarszczkowych bo jeszcze nie muszę ich stosować. Używałam miesiąc kremiku półtłustego ale muszę przyznać, że odkąd mam ten cera jest bardziej nawilżona niż przy półtłustym. Polecam go bardziej na jesienną pogodę i na mroźną zimę. Na pewno będzie chronił buźkę!!! Jest świetny polecam !!!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Nie moge znaleźć lepszego

Używam tego kremu od kilku lat. Kilkakrotnie próbowałam innych do cery suchej i wrażliwej ale konczyło się na wysuszeniu, zaczerwienieniu i powrocie do Dermiki, która te wszystkie objawy łagodziła. Dosyć tłusty, ale dobrze się wchłania. Niezastąpiony jak dla mnie wieczorem.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilkadziesiąt

Bardzo lubię

Ten krem znam od bardzo dawna, jest to jeden z pierwszych produktów Dermiki. Kiedy jeszcze moja cera zasługiwała na miano suchej, w każdym sezonie zimowym zaopatrywałyśmy się z mamą w kolejne słoiczki tego kremu. Mama używała go nawet pod makijaż i w tej roli na jej bardzo suchej skórze sprawdzał się bardzo dobrze (oczywiście po odpowiednio długim okresie wchłaniania i odciśnięciu nadmiaru na chusteczce, bo krem jest rzeczywiście tłusty). Ja używałam go również, na dzień (gdy było bardzo zimno na dworze) i na noc. Potem moja cera zmieniła się w mieszaną, więc zapomniałam o tym kremie na kilka lat. Przypomniałam sobie o nim niedawno i ze znakomitym skutkiem, kiedy moja cera zaczęła się okropnie wysuszać. Na dzień do klimatyzowanego biura się nie nadawał, gdyż jednak jest zbyt tłusty, za to na noc sprawdzał się znakomicie. Przede wszystkim nie powoduje żadnych podażnień (a ostatnio i to jest moja zmorą), a wręcz je łagodzi. Wspaniale nawilża i natłuszcza skatowaną kaloryferami cerę, jak na krem tłusty nieźle się wchłania i doskonale rozprowadza. Mojej cerze przysłużył się dużo bardziej niż np. Nanobase, reklamowany jako lekarstwo na suchość cery. Porów nie pozatykał, ale od kiedy mam znowu suchą skórę praktycznie nic mi ich nie zatyka. Uwielbiam też zapach tego kremu. Polecam osobom o suchej cerze, zwłaszcza na noc (chociaż w zwiazku z powrotem podrażnień, mam zamiar użyć go na dzisiejszy popołudniowy, zimowy spacer). Bardzo dobry produkt Dermiki (a nie o wszystkich można to powiedzieć), w dodatku w bardzo rozsądnej cenie (a to jeszcze większa rzadkość u Demiki).

Używałam tego kosmetyku wiele lat temu i używam znowu z dużą przyjemnością / ilość zużytych opakowań: wiele, obecnie w trakcie kolejnego słoiczka