Les Petit Pompons, Jade EDT

Les Petit Pompons, Jade EDT

Orzeźwiająca nuta bergamotki oraz odrobina promiennej świeżości mandarynki tworzą idealne połączenie zapachowe, które sprawi, że będziesz czuć się wyjątkowo przez cały dzień!

Nuty zapachowe: bergamotka, mandarynka

tańszy odpowiednik See by Chloe

Zgadzam się z poprzedniczką, zapach do złudzenia przypomina See by Chloe. Świeży, bardzo wiosenno - letni. Trwałość oczywiście krótsza, ale na mnie utrzymuje się ok. 4-5 godzin. Fajną sprawą jest możliwość zakupu tego perfumu w mini wersji do torebki. Oczywiście cena jak najbardziej do przyjęcia. Podsumowując jest to tańszy zamiennik See by Chloe i wypada bardzo pozytywnie.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

See by Chloe

Zapach do złudzenia przypomina See by Chloe - co prawda nie ma tej trwałości i głębi, ale na "pierwszy niuch" zapachy są baaardzo podobne, niemal identyczne.
Trwałość jest znikoma, niestety max to 2-3 godziny. Bergamotka jest mocna, orzeźwiająca, ale do tego zmysłowa. Zapach za śmieszne pieniądze (mini-spray do torebki za 29 zł, a teraz na przecenie - jeszcze połowę mniej), niestety mam wrażenie że to edycja sezonowa, na lato 2014. Tak czy siak - polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 op