Shiseido, Pureness, Matifying Moisturizer Oil-free (Beztłuszczowy płynny fluid matujący)

Beztłuszczowy płynny fluid matujący. Producent poleca go na dzień (uwaga - brak filtrów) i na noc do cery tłustej i mieszanej. Zawiera matujący puder, który pochłania nadmiar sebum oraz czynniki nawilżające skórę. Błyskawicznie wsiąka w skórę i świetnie ją nawilża.

matujące, nawilżające
z pompką
Struktura
lekkie
50 – 100ml

Nie polubiliśmy się.

Moja cera przetłuszcza się od zawsze :-). Nawilżam, nawilżam i jeszcze raz nawilżam - matuję tylko na dzień, pod makijaż. Przetestowałam już wiele kremów i emulsji regulujących wydzielanie sebum ale niestety ten produkt nie spełnił moich oczekiwań.

Bardzo ładnie pachnie, świetnie się wchłania, ma bardzo praktyczne opakowanie z pompką. I to tyle plusów.

Minusy ? Jeden podstawowy - nie nawilża. Przy pierwszym opakowaniu byłam zachwycona. Moja cera była matowa przez cały dzień. W trakcie używania drugiej buteleczki niestety brak nawilżenia nasilał przetłuszczanie się strefy T.

Nie kupię ponownie. Więcej szkody niż pożytku :-)

Rewelacja

++Mat! Bardzo trwały (praktycznie całodniowy).
+Bardzo dobra baza pod makijaż - brak tłustego filmu. Krem również nie roluje się.
+Nawilża - mimo alkoholi w składzie, których zazwyczaj unikam oraz silnego matu.
+Nie zatyka porów.
+Konsystencja (wodnista); wydaje mi się, że dzięki niej produkt jest bardzo wydajny.

+/- Wydaje mi się trochę za słaby na dzień na zimę.

-Brak filtru
-Cena

Ilość zużytych opakowań: pierwsze, w trakcie

Fajny ale bez rewelacji :)

Bardzo fana rzecz ale ma niestety bez filtrów UV...
- fajnie się wchłania
- przyjemna, lekka konsystencja (jak lotion) i bardzo delikatny zapach
- nie roluje się
- nie zatykał porów

wady:
-cena
-brak filtrów
- niestety mojej twarzy nie matował wręcz przeciwnie po 20 - 30 minutach moja twarz zaczynała się świecić
- jak dla mnie był mało wydajny

Ilość zużytych opakowań: Zużyłam jedno opakowanie

masaz shiseido

Uwielbiam

Opakowanie bardzo ładne, aczkolwiek ciężko wydobyć resztki, które zalegają na dole buteleczki.

Sam emulsja - uwielbiam :)

Cudowny zapach - urzekł mnie na samym początku.

Sam krem - lekko wodnysty, dzięki czemu bardzo szybko się wchłania, doskonale nawilża i idealnie matuje.

Stosowany nawet bez makijażu pięknie się prezentuje.
Drobną wadą jest brak filtrów - ale te są w szeregu innych kosmetyków - ja na wierzch używam pudru Clinique z SPF15.

Na noc stosuję zdecydowanie bogatszy krem - bardzo mocno nawilżający, ale wtedy nie zależy mi na dobrym matowieniu ;-)

Kupię pewnie jego jeszcze nie raz i nie dwa ;-)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 (50ml)

Naprawde dobry matujący nawilżacz

Z powodu różnych hormonalnych problemów mam aktualnie cerę jak 20 lat temu... A ponieważ uwielbiam Shiseido, to zdecydowałam się na ten lotion. I nie zawiodłam się. Produkt bardzo dobrze nawilża, i moja cera nie jest przesuszona mimo używania toniku Clinique anti-blemish solution, który jest oparty na alkoholu. Matuje i pomaga utrzymać makijaż w stanie zadawalającym przez wiele godzin. Musze się przypudrować może tylko jeden raz w ciągu dnia a nie pięć Dlaczego nie pięć gwiazdek? Spodziewałam się, że wpłynie również na ilość krost, ale niestety nie ma takiego efektu. Ale na pewno kupię znowu.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

Fajny

Mimo że nie jestem już nastolatką lubię kosmetyki matująco-nawilżające - ostrożności nigdy dość:) Ten kosmetyk ma konsystencję bardzo rzadką, wodnistą ale szybko się wchłania. Nie powoduje przesuszania skóry, używam go tylko na dzień, na noc coś treściwszego. Ciężko mi ocenić właściwości matujące - pod makijaż czyli fluid i puder spisywał się dobrze:) Nawet bardzo dobrze, a to też sztuka! Wiem, że skóra się nie przetłuszczała i to się dla mnie bardzo liczy. Dodatkowe info - wg. mnie jest średnio wydajny. Pachnie ślicznie.

bardzo dobry na dzien

:) lotion ten uzywam na zmiane z day wear estee lauder i uwazam ze jest bardzo dobry.Swietnie robi sie na nim makijaz,pieknie pachnie,niezle matowi,nie zapycha i ogolnie jest bardzo dobry,niestety nie ma filtra,ale ja zawsze nakladam jeszcze podklad,choc ponoc od nowego roku zgodnie z zasadami unii europejskiej kazdy produkt ma je miec-do konca nie wiem jak to jest;p pewne jest to ze na noc nie za bardzo sie nadaje,za malo nawilza i odzywia skore,jest za ,,biedny,,ale na dzien jest super.Serdecznie polecam szczegolnie cera klopotliwym:)i mieszanca.

Używam tego produktu od:dwa lata

Bardzo dobry, ale nie rewelka

Fakt, bardo ładnie pachnie, świetnie się rozprowadza, szybko się wchłania. Bardzo dobrze potem nakłada się podkład. Jest tylko jeden problem - matowienie. Niestety nie do końca spełnia swoją rolę. Ale jestem na tak i jeśli nie znajdę nic ciekawszego to pozostanę wierna.

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

świetny na lato!

Używałam tego kremu całe zeszłe lato i śmiało mogę polecić :) Jest leciutki, ale nawilża i jednocześnie matuje. Przyjemny zapach, lekka konsystencja, szybciutko się wchłania pozostawiając skórę gładką i jakby nieco "pudrową". Całkiem wydajny!
Niestety mat po jakimś czasie znika.. no i cena wysoka - dlatego 4****.
Ale i tak to jeden z najfajniejszych lekkich kremów nawilżająco-matujących, jakie używałam :)

Używam tego produktu od: używałam latem 2008

Bardzo dobry produkt dla osób o tłustej i mieszanej cerze. Lekki, super się wchłania i nie pozstawia filmu na skórze. Skóra jest matowa i miła w dotyku, bez problemu można położyć na niego podkład, nic się nie wałkuje :)
Całkiem dobrze nawilża a przy tym nie zapycha!! Ma bardzo rzadką konsystencje, jest super wydajny i ma buteleczke z pomką, co ja bardzo lubie.

Ja już raczej nie kupie bo cera mi się troche zmieniła i nie potrzebuje już matowienia.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

fajny,ale bez filtrow

Bardzo przyjemny w aplikacij,super sie wchlania,nie wysusza,nawilza,matuje,ale:zero filtrow ,uwazam,ze za ta cene powinien miec filtr,dlatego nie zamierzam go ponownie zakupic,sa inne dobre kremy matujace z filtrami,a tu trzeba dodatkowo cos nakladac

Używam tego produktu od:paru miesiecy

niezły

Dobry, lekki, nawilżający. Dla mnie idealny na lato, lub przed wizytą w siłowni. Matuje, chyba na dość długo, bo nie zwróciłam uwagi na nadmierne błyszczenie skóry (dostrzegłam ten problem odkąd się skończył). Moją alegriczną i mieszaną skórę łagodził i uspokajał. Wydajny - stosowałam 2-3 razy dziennie i starczył na ponad 3 miesiące.
Gwiazdkę odejmuję za brak filtra, choćby najmniejszego. Nakładałam na niego City Blocker z Cliniqua i było ok, ale mimo wszystko przy takiej marce i cenie byłby wskazany moim zdaniem.