Soap & Glory, No Clogs Allowed, Deep Pore Detox Mask (Głęboko oczyszczająca maska do cery tłustej)

Maska `No Clogs Allowed` dogłębnie oczyszcza i wygładza skórę zapobiegając tym samym niedoskonałościom. Podczas aplikacji wystarczy nałożyć ją na twarz, lekko masować i poczekać aż jej kolor zmieni się z żółtego na niebieski.
To odpowiedni produkt do cotygodniowej pielęgnacji stref twarzy podatnych na powstawanie zaskórników. Kosmetyk może być używany również częściej w celu detoksykacji twarzy. Zawiera drobinki, które mogą być stosowane jako peeling.
Przeznaczony dla cery tłustej oraz mieszanej.

w tubie
50 – 100ml
klasyczne
oczyszczające, wygładzające

BAJERANCKI

Maska rozgrzewająca - po nałożeniu wręcz ,parzy' cerę, ale jest to bardzo wesołe uczucie, które szybciutko znika i zamienia się wręcz u chłodny efekt wg mnie; uwielbiam używać. Dosyć długo się ją zmywa samą wodą - polecam użyć wacików albo mokrego ręcznika, żeby ją usunąć po przepisowych 5 minutach.
Lekko oczyści pory, ale nie sprawi, że one w magiczny sposób zniknął. Używam również Scrub your nose in it - tubki wyglądają identycznie, więc uważajcie podczas zakupów.

Ciekawe opakowanie - nie jest to plastik, opakowanie zgniata się jak pasty do zębów starej daty, ale wierzchnia, biała farba nie odłazi.