For Your Beauty, Maska żelowa na oczy

For Your Beauty, Maska żelowa na oczy

Pojemność 1 szt

Działa rozluźniająco i uspokajająco. Polecana w przypadku bólów głowy, znużenia oraz zmęczonych oczu. Wystarczy nałożyć na zamknięte powieki na ok. 10 min.

do twarzy
pojedyncze
inne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Ratunek dla pracocholika

Zawsze sądziłam, że torebki po rumianku lub zimny ogórek załatwią sprawę. Nie koniecznie, przestało być to komfortowe. Upolowałam tą maskę w promocyjnej cenie, więc wydałam 6 zł na coś, co będzie mi latami służyć.
Wkładam ją do lodówki w woreczku foliowym na kilka minut przed aplikacją (nie wchłania zapachów z lodówki). Kładę się z maseczką na około 5 - 10 minut i się relaksuję. Koi biedne, zmęczone oczy, pomaga się zrelaksować i zwolnić chodź na parę minut.

Na obrzęki jak znalazł

Jeśli masz problem z opuchniętymi powiekami, masz alergię to ten produkt jest dla Ciebie. Zimą raczej nie uzywam, ale wiosna czy lato to miesiące kiedy lubię ją stosować. Schładzam w lodówce i zakładam na jakies 20 minut. Żelka jest odpowiednio płynna, nie robią się w niej zadne grudki i sie nie niszczy. Rekomenduje przed włożeniem do lodówki włozyć ją do woreczka bo pochłonie kazdy zapach. Nie polecam tylko osobom z problemem zatok, mozna je przeziębić.

przydatny drobiazg

Mam problem z oczami - zespół suchego oka - zalecane ciepłe okłady i masowanie powiek. Leżenie z cieknącym ręcznikiem na głowie jest uciążliwe i zabiera czas a ta maseczka załatwia sprawę znakomicie. Wkładam do ciepłej wody, zapinam na rzep i jeszcze daję radę założyć na to okulary. Maseczka grzeje a ja w tym czasie zajmuje się innymi sprawami. Na razie używałam tylko na ciepło, na zimno też pewnie się sprawdzi doskonale. Wykonanie jest przyzwoite, jest w sam raz plastyczna, dobrze przylega do twarzy, zapięcie na rzep dobrze trzyma.

Zalety:

- dobrze się sprawdza jako termiczny kompres
- dobrze wyprofilowana, przylega do twarzy
- ma wycięcie na oczy, więc podczas kompresu można robić co się chce

Wady
- nie zauważyłam żadnej

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Przydatny gadżet

Często kiedy wstaję rano moje oczy są opuchnięte. Metoda z łyżkami, niestety, u mnie nie zdawała egzaminu i była upierdliwa, dlatego zdecydowałam się na zakup maski żelowej na oczy, a właściwie na okolice oczu.

Trzymam ją w lodówce i wyciągam kiedy widzę taką potrzebę. Żel dość długo trzyma temperaturę dzięki czemu maska, jeszcze lepiej, niweluje opuchliznę, a dodatkowo przyjemnie chłodzi. Świetny substytut porannej kawy ;) Używam jej też kiedy bolą mnie oczy- wspaniale rozluźnia i koi.

Dużym plusem są otwory na oczy, dzięki którym można bez przeszkód wykonywać inne czynności.
Zapinana jest z tyłu na rzep. Niektórzy mogą narzekać, że przyczepiają się do niego włosy, ale trzeba mieć na uwadze fakt, że maska jest masywna i zwykła gumka nie dałaby rady jej utrzymać.
Żel jest dość rzadki, przez co bardzo dobrze dopasowuje się do kształtu twarzy.

Maska jest dostępna w praktycznie każdym Rossmannie, niewiele kosztuje (cena regularna to 10 zł, ale ja kupiłam ja za 7 zł z groszami podczas promocji), a działa rewelacyjnie. Polecam.