Rimmel, Magnif"Eyes, Eye Shadow (Pojedynczy cień do powiek)

Rimmel, Magnif"Eyes, Eye Shadow (Pojedynczy cień do powiek)

Pojemność 1,8 g

Cienie Magnif"Eyes to barwna eksplozja wyrazistych tonacji, dzięki którym spojrzenie nabiera nowego, wielowymiarowego charakteru. Lekka, wyjątkowo kremowa formuła kosmetyku została nasycona unikatowymi pigmentami, co sprawia, iż kolor kusi intensywnością przez długi czas i utrzymuje się na Cienie Magnif"Eyes, aplikowane na sucho, w tradycyjny sposób, nadają oczom delikatny połysk, z kolei nakładane na mokro gwarantują olśniewający, wyjątkowo błyszczący efekt.
Cienie dostępne są w sześciu odcieniach.

Średnie...

Miałam kolor niebiesko-morski. Po promocji kupiony. Szczerze, to nie zachwycił mnie specjalnie. Był strasznie twardy. Na powiekach się osypywał i nie wytrwał całego dnia na powiekach... Nic specjalnego.

Nic specjalnego

Pojedynczy cień do powiek marki Rimmel posiadam w intensywnym niebieskim kolorze. Jest całkiem nieźle napigmentowany i ładnie wygląda na powiece. Bardzo spodobał mi się jego kolor i chciałam go wypróbować . Z cieniami tej marki miałam już do czynienia i może nie są najlepszej jakości ale do codziennego makijażu wystarczą. Cień nie roluje się na powiece, nie osypuje się ani nie rozmazuje. Znajduje się w małym i poręcznym opakowaniu, które nie zajmuje dużo miejsca w kosmetyczce. Cieszę się, że znalazł się w mojej kolekcji ale na inne kolory z tej serii raczej się nie zdecyduję, wolę zainwestować w paletkę lepszej jakości

zadowalający

Posiadam cień br 006 Bronze Magnate. Jest to przepiękny rudy, połyskujący, unikatowy kolor. Cień jest trwały, ładnie się blenduje z innymi cieniami. Nieco osypuje się przy nakładaniu.

Świetny

Cienie są idealne. Super działają na sucho jak i na mokro. Są intensywne, super pigmentacja. Nadają się na każdą okazję, a przez możliwość wyboru wielu kolorów można szaleć. Trzymają się na powiece przez bardzo długi czas, Polecam

takie sobie

Cienie kupiłam zachęcona promocyjną ceną i wyglądem opakowania. Niestety rozczarowały mnie słabą pigmentacją, zbitą i suchą konsystencją. Mam kolory: 002 Chocolate Mania - fajny matowy brąz, 003 Taupe Magnificence - beżowo szary lekko perłowy, 008 Lilac Magnet - różowy mat, najsłabsza pigmentacja i 009 Dollar Magnifico - turkus podbity lekko złotem, najlepsza pigmentacja.

O taak

Dla mnie najlepszy! Mam kolor czarny i używam jako cień do brwi. Wiec jest super. Utrzymuje sie bardzoooo długo. A pigmentacja super, za taka cenę kupie ponownie.

Słaba pigmentacja

Posiadam odcień 009 Dollar Magnifico.
Strasznie słaba pigmentacja, ledwie je widać na oczach, z bazą jest minimalnie lepiej (wiadomo), ale i tak jest to kiepski efekt.
Brokat, brokat i jeszcze raz brokat. Cień strasznie się błyszczy. W sklepie myślałam, że będzie matowy (nie zauważyłam drobinek przez opakowanie). W domu faktycznie zauważyłam, że coś tam się "mieni", ale dopiero po nałożeniu na oko zobaczyłam jak strasznie się błyszczy. Ale dobra, nie czepiam się aż tak, bo producent ani nawet nie wspominał, że miałyby być to matowe cienie.
Pojemność jest mała (nawet nie dwa gramy), a przy tym cena stosunkowo wysoka. Więc za taką cenę spodziewałabym się czegoś o wiele lepszego. Ale niestety zawiodłam się. Sama trafiłam na promocję w Rossmannie, gdzie kosztował niecałe 5 zł, ale nawet tylu nie warto za taki cień dać. Już wolałabym kupić cienie mysecret, które są właśnie w takiej cenie, a jakoś jest nieporównywalnie lepsza.
Próbowałam je nakładać jeszcze na mokro i tutaj efekt jest nieco lepszy, bo kolor jest bardziej wyraźny, ale mimo wszystko i tak jest słabo. Po prostu jest to kiepski cień.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Rimmel cień do powiek

Mam odcień 006 bronze magnate
Plusy:
Kolor super ładny brąz
Jest trwały długo się trzyma
Cena fajna 4,69 cena na do widzenia
Duza gama kolorów