Bell, Light Lip Tint (Subtelny błyszczyk barwiący do ust)

Bell, Light Lip Tint (Subtelny błyszczyk barwiący do ust)

Pojemność 5,5 ml

Barwi usta subtelnym kolorem, zapewniając im trwały makijaż. Uwydatnia kontur ust, doskonale je wypełnia i podkreśla ich naturalny odcień. Niesamowicie lekka formuła pozostawia na ustach aksamitny efekt czarującego koloru. Efekt jest wielogodzinny, podobny do makijażu permanentnego.
Dostępny w 3 odcieniach

Kłopotliwa

Jest tak trwała, że aż kłopotliwa :D
-bardzo dobra pigmentacja (wystarczy jedna warstwa)
-nie klei się
-przystępna cena
-szybko wysycha
-trwałość mega
-trochę wysusza moje usta
-wygodne opakowanie

w czym polega jej kłopotliwość? Czasami ciężko zmyć ją nawet płynem do demakijażu, a mocniejsze przyciskanie powoduje powstawanie suchych skórek. Jeśli jej nie zmyjemy, zostają nieestetyczne plamy

Nie wiem, czy będę jej używać po skończeniu opakowania.

Wspaniały kosmetyk pod względem trwałości

Miałam przyjemność stosować kolor koralowo-czerwony, niestety nie jestem w stanie teraz powiedzieć dokładnie który miał odcień, bo nie pamiętam, bo mi się skończył, ale jestem nim zachwycona. To chyba najlepszy błyszczyk, a raczej trwała szminka w płynnej wersji jaką do tej pory miałam okazję stosować.

ZALETY:
- ma bardzo wygodne opakowanie, w miłą, przyjemną w stosowaniu "różdżką" do nakładania
- bardzo równomiernie pokrywa usta, nie tworzy zacieków, grudek, jest bardzo jednolity i wygładza usta, sprawia że są jedwabiste, miękkie i mają piękny, nasycony kolor
- jest bardzo, bardzo trwały. Pierwszy raz użyłam go przed weselem kuzynki, nawet po sowitych posiłkach cały czas byl na ustach, tak jakby usta pochłonęły ten barwnik
- ma niską cenę
- nie podrażnia i nie uczula
- piękna paleta barw
- wydajny
- polska marka kosmetyczna

Wady:
- może jedyna taka że ciężko go domyć, ale dla mnie jest PERFEKCYJNY :D

BARDZO Polecam, będziecie zadowolone jego trwałością!

super!!

Szminkę zaczęłam używać w wakacje i od razu mnie urzekła! Kolor fajny, wakacyjny, produkt wtapiający się w usta, który nie tworzy na nich lepkiej lub szorstkiej warstwy, ma się wrażenie, jakby kolor wydobywał się "z glębi" warg, a nie był na nich. Efekt jest naturalny i soczysty. Przy zmywaniu się nie ma żadnych grudek, po prosto kolor stopniowo znika. Szminka moze śmiało konkurować z markowymi, droższymi lakierami do ust. Cena jest śmiesznie mała jak na taki fajny produkt. Zdecydowanie polecam! :)

Naprawdę dobry produkt.

Gdy sobie zrobiłam swatcha na ręce w sklepie jeszcze przez 5 godzin nie mogłam go domyć, co skłoniło mnie do zakupu pięknego koloru nr. 5 - delikatnie koralowego, żywego różu. Na ustach jest podobnie jak na dłoni - wpije się i o ile się nie je wytrzyma cały dzień. Niestety u mnie tworzą się znaczne i nieładne prześwity gdy zjem i właściwie potem należy trzeć usta i znowu nałożyć, ale i tak ta trwałość jest nienormalnie pozytywna jeśli chodzi o moją kosmetyczkę. To największy plus. Dużo ładnych kolorów, fajne opakowanie i przede wszystkim cena. Śmieszna. Na wyprzedaży od razu biegnę do rossmanna po inne kolorki.
Produkt wsiąka w usta i żaden deszcz, śnieg czy picie mu nie straszne. Zasycha na mat, dzięki czemu usta się nie kleją. Nie wysusza aż tak bardzo, oczywiście gdy go nosimy, czuć brak nawilżenia, ale czego innego można się spodziewać?
Ja bardzo polubiłam się z tym produktem i nie widzę w nim wad.

Niech go produkują jak najdłużej

Nie będę się długo rozwodzić na temat zalet tego produktu. Jak to tint- barwi usta na długo i niestraszne mu: jedzenie; pocałunki; wycieranie serwetkami-chusteczkami etc.; zagryzanie i oblizywanie warg; delikatny demakijaż. I za to go uwielbiam, bo rozkoszuję się świetnie podkreślonymi ustami cały dzień. Często nakładam pod niego, a w trakcie dnia i na niego pomadkę ochronną, żeby nawilżyć usta. Tint Bell zostanie ze mną dłużej :D

Używam tego produktu od: używam miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch i chcę więcej :D

Jestem zadowolona

-bardzo trwały kolor
-cena

dostępność

+/-
matowy :) (dla mnie osobiście wielki plus, ale wiadomo ze niektorzy preferuja jednak efekt blyszczenia)

Jest taki, jaki powinien być

Tint dobrze spełnia swoje zadanie. Jest wytrzymały, znosi jedzenie i picie, ściera się całkiem równo, ma intensywne wybarwienie i na moich ustach wystarczy tylko jedna warstwa.

Jak wszystkie tinty nie nawilża i podkreśla wyschnięte skórki, ale akurat ten produkt bardzo dobrze sobie radzi w połączeniu z pomadkami nawilżającymi.

Do tego jest niedrogi, łatwo dostępny, do opakowania nie można się przyczepić.

Jestem zadowolona.

mi się nie spodobał

wielu osobom efekt jaki daje może się podobać, ale nie mi - z kilku powodów
*pierwsza warstwa prawie niewidoczna, muszę nałożyć go 3 razy żeby było widać mocny efekt. taka gruba wartwa dość mocno ściąga usta i daje efekt pokrycia ich gumą
*jeśli mamy jakiekolwiek suche skórki - barwi je i to o wiele mocniej niż resztę skóry, efekt okropny
*trzyma się długo -muszę to przyznać. spokojnie mamy 3-4 godziny koloru jeśli nie jemy nic. przy piciu trochę "rozmaka" i od środka ust się ściera,
*trochę wysusza, a nie da się go stosować na pomadkę ochronną, bo przezstaje być trwały i ściera się razem z pomadką
*największą wadą dla mnie jest, że jego barwnik albo zapach powoduje uczulenie - lekkie mrowienie ust, które mija po kwadransie ale jest nieprzyjemne

nie odradzam nikomu, bo kosmetyk da się używać, jeśli lubicie taki transprentny efekt przezroczystego koloru. ja, jeśli mam znosić wysuszenie ust i denerwujące uczucie, że coś mam na nich nalepione wolę to robić dla mocno kryjącej, matowej pomadki

Używam tego produktu od: mam ok 3 miesiące, użyłam kilkanaście razy
Ilość zużytych opakowań: odrobina pierwszego, wydajny

subtelna czerwień

+tani
+wydajny
+łatwy w aplikacji nawet bez lusterka
+kolor

-dostępność

uwielbialam go na swoich ustach, nadaje lekkiego koloru, bardzo naturalny, idealny na dzien.

wytrzymuje kilka godzin w momencie "zjadania" go nie zostaje kontur dookola ust

moj ideal
szkoda ze u mnie w miescie jest juz nie dostepny:(

Używam tego produktu od: ideal

jestem zadowolona.

mam dwa odcienie: różowy i koralowy.
oba ładnie wyglądają na ustach, ale ja lubię nakładać na nie szminkę lub błyszczyk - wg mnie to nadaje bardziej naturalny i elegancki efekt na codzień. same tinty mają dość jaskrawe kolory.
aplikuje się łatwo, po nałożeniu wyglądają bardzo delikatnie, ale po kilkunastu sekundach utleniają się i odcienie są dość intensywne.
trwałość niestety trochę słabsza niż w przypadku klasycznego tinta bell, po kilku h nie ma po nich śladu, ale trzymaja sie duzo lepiej niz klasyczna szminka.
polecam.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesiacy,
Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwoch.

może być

Zalety:
- delikatnie się go nakłada
- wodnisty, ale nie spływa z ust
- daje mocny kolor niczym pomadka
- długo utrzymuje się na ustach
- łatwy w aplikacji
- ciekawe opakowanie
- niedrogi!
- wydajny

Wady:
- trochę mi wysuszył usta

super naturalny efekt

*Używam już od ponad miesiąc i jestem bardzo zadowolona. Posiadam w odcieniu "subtelna czerwień".
Kolor jest bardzo delikatny. Bardziej mu do różu niż czerwieni.Nadaje on wargom taki zdrowy wygląd,delikatnie zaczerwieniony. W moim odczuciu nie wyglądają one nawet na pomalowane. Zresztą widać na zdjęciach.Pierwsze przed,drugie po. Są jeszcze dwa kolory:
"delikatny róż" oraz "koralowy".
*Produkt ma konsystencję odrobinkę kiesielowatą jak dla mnie. Zapach jest całkiem ok. Smak taki dziwny,lekko słodkawy.
*Błyszczyk a raczej tint daje efekt odrobinę satynowy,bo tez nie jest to płaski mat.Usta nie świecą się jak po błyszczyku-za co mu chwała. Lepią się od niego. Nie jest tak jak przy błyszczyku,że produkt lepi się na ustach i wędruje po nich i wokół nich,tylko on wpija się w wargi i na nich siedzi,ale się one trochę kleją-na początku.
*W przypadku mojego koloru,który jest mega naturalny i jasny nawet nie trzeba się szczególnie starać,by go dokładnie nałożyć. Nie wylewa się on poza kontur ust,nie wchodzi w załamania,nie podkreśla suchych skórek,nie wysusza.
Taki efekt jak po nałożeniu trzyma się dobre kilka godzin,może z 4. Podczas jedzenia i picia nie znika.

Dla mnie produkt rewelacja. Mój pierwszy tint i jestem mega zadowolona. Właśnie takie oczekiwania miałam wobec Rimmel Apocalips,który kupiłam jako drugi,ale akurat na nim się zawiodłam.
Na pewno kupię w najbliższym czasie dwa pozostałe odcienie.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc