Purederm, Botanical Choice, Jojoba Callus Reducer Heel Patches (Plastry na zniszczone pięty)

Pojemność 4 szt

Plastry nasączone olejkiem jojoba Purederm Botanical Choice Callus Reducer Heel Patches to intensywna ziołowa terapia odżywcza opracowana aby nawilżyć, ukoić i chronić suchą, popękaną i zrogowaciałą skórę pięt. Zawarte składniki regenerujące: olejek jojoba, olejek eukaliptusowy i olejek z drzewa herbacianego wnikają głęboko w skórę, zmiękczając twardy naskórek. Masło kakaowe tworzy warstwę ochronną przed codziennymi uszkodzeniami. Plastry Purederm Botanical Choice Callus Reducer Heel Patches przywrócą stopom uczucie świeżości i komfortu już od pierwszych chwil stosowania.

Bubel

Pięt nie mam zniszczonych. Liczyłam jedynie na ich zmiękczenie i nawilżenie. Niestety te plastry nie robią totalnie nic!
Więc jeśli ktoś ma problemy z piętami to musi się liczyć tym, że te plastry w niczym im nie pomogą.
Jedynym plusem jest to, że dobrze przylegają, moją dobry klej i trzymają się pięty całą noc.

Na alarmową okazję

Moje pięty niestety często są wysuszone, i nie wyglądają atrakcyjnie. Myślałam że te plastry pomogą mi chociaż pozbyć się tego problemu na jakiś czas. Niestety, po 2 dniach sytuacja wraca do wyjściowej formy. Dobra opcja na ratunek gdy musimy gdzieś wyjść np. w sandałach a mamy pięty w nie najlepszym stanie, bo po nocy z takimi plastrami pięty wyglądają o wiele lepiej, ale na pewno nie są dogłębnie nawilżone. Trochę wysusza, trochę złuszcza. Ale generalnie nie robi nic wartego uwagi.

Bubelek

Rożne plastry tej firmy już wypróbowałam, ale te są całkiem do bani. Sprawiają wrażenie, że zadziałały, ale tylko na chwilę. Chwilę po zdjęciu efekt mija, a skóra dalej jest sucha. Do tego kiepsko się trzymają, w nocy mogą odpaść. Nie ma z nich żadnego pożytku.

Używam tego produktu od: raz tylko