Pierre Arthes, Zestaw French Manicure

Pierre Arthes, Zestaw French Manicure

Zgłaszająca osoba: pixi22

Praktyczny zestaw, dzięki któremu można zrobić francuski manicure w domu.

W zestawie są dwa lakiery: biały i kolor oraz 20 pasków ochronnych.

Cena: lakiery 12 zł + szablony 5 zł

warto kupić

Dobry zestaw, u mnie utrzymuje się ok 4-5 dni, dobrze się rozprowadza. Nie mam zastrzeżeń, paski też są ok.

Dobry produkt w dobrej cenie

Polecam wszystkim, warto spróbować.

Używam tego produktu od: 2 mce

Fajny zestaw

To mój pierwszy zestaw do francuskiego manicureu i bardzo mi się spodobał.Ładne kolory,lakier łatwo się rozprowadza.Jedyne co mi się nie podoba to to,że jednak jeśli ktoś prowadzi aktywny tryb życia to już po dwóch dniach lakier w niektórych miejscach odpryskuje.No ale,żeby mieć nieodpryskujący lakier,napewno trzebaby zapłacić więcej niż te 10 zł.Poza tym odpryskiwaniem,żadnych zastrzeżeń nie mam.

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Może być :)

Mam biły z jasnym różem-bardzo naturalnym,prawie przeźroczystym-są różne warianty.Zestawik jest dobry,mam go już długo i dalej się nadaje do używania.Wydajny.Nawet trwały :) Różowy nie robi smóg,biały trzeba nałożyć ze 2 warstwy,żeby było ładnie.Ogólnie warty polecenia,bez szczególnych rewelacji,ale ok :)

Używam tego produktu od:ze 2 lata

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

Warto spróbować

Lakier sluzacy do pokrywania calego paznokcia jest super. Jedna wartstwa delikatnie zabarwia plytke, dwie ja dokladnie pokrywaja. Bialym lakierem na poczatku malowalo sie swietnie, ale po krotkim czasie zgestnial i musze go rozcienczac zmywaczem :/ Paskow wogole nie uzywam bo i bez nich mozna sobie poradzic. Cena calkiem przystena, szczegolnie, ze rozowy lakier jest duzy i wydajny wiec mozna go bez obaw stosowac do zwyklego makijazu paznokci.

Gdyby nie to ze bialy lakier gestnieje dalabym 4 gwiazdki.

Używam tego produktu od:

Całkiem fajne :)

Bardzo dobry zestaw. Nie uważam, że biały jest za gęsty - mój był załkiem ok :) Zresztą tak samo jak beżowy lakier. Często maluję się np. samym beżem i też bardzo fajnie wygląda.

Zużyłam już 2 zestawy i pewnie kupię jeszcze.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: zużyłam 2 zestawy

Nie polecam

No tak, muszę napisać nieco dłuższą recenzję.... tyle, że nie ma o czym pisać. Lakier bazowy jest za rzadki, biały za gęsty, kolor bazowego ledwo widoczny po nałożeniu drugiej warstwy. Piękny i w sumie łatwo wykonany francuski manicure (to jedyny plus) nie wytrzymuje nawet kilku godzin - lakier błyskawicznie odpryskuje. Na pewno się nie skuszę ponownie

może być

Dostałam na gwiazdkę więc od razu wypróbowałam.
Moje pierwsze wrażenie było takie, że biały jest zdecydowanie za gęsty (jeśli już na początku tak jest, to co będzie później?). Beżowy za to ma świetną konsystencję, łatwo się nakłada, ma piękny połysk. Dość długo wytrzymują na paznokciach, ale ja zawsze stosuję na wierzch utwardzacz Bell. Jeśli nie znajdę nic lepszego, to pewnie go jeszcze kupię, ale boję się tego białego - jak się będzie "zachowywał" z upływem czasu.

super

Lakiery super, paski tez. Dlugo utrzymuja sie na paznokciach, nie gestnieja, choc szkoda ze buteleczka z bialym kolorem jest taka mala. Ale ogolnie bardzo dobre. Latwo sie nakladaja i latwe sa do zmycia. Jestem z nich bardzo zadowolona

Pół na pół

Musze przyznac, ze lakiery wypadaja calkiem ok na tle tych z ktorymi sie do tej pory spotkalam(konstystencja,trwalosc na +)ale niestety mam zastrzezenia do tego bialego, gdyz nie dosc,ze jest malutki to jeszcze o wiele szybciej gestnieje niz drugi.Zestaw kupilam na przelomie wrzesnia i pazdziernika a rozowym malowalam sie jeszcze niedawno bez wiekszych roblemow!Zwracam uwage na paski bo sa b.fajne:)