Juliette Has a Gun, Not a Perfume EDP

Juliette Has a Gun, Not a Perfume EDP

Ostra kobieta! Idealne do łączenia z innymi zapachami. Wolne od alergenów. Perfumy bliskie ciału. Posiadają jeden składnik - więc nie są to perfumy w pełnym tego słowa znaczeniu! Mają czysty i świeży ogon.
To absolutna rewolucja w perfumiarstwie, zapach oparty wyłącznie na jednym składniku, zwanym Cetalox. To syntetyczny odpowiednik ambry, który ze względu na swój ciepły, delikatnie drzewny i otulający, długo utrzymujący się aromat jest często wykorzystywany w perfumiarstwie jako nuta bazowa lecz nie pojawia się na pierwszym planie, a jeszcze nigdy nie stanowił jedynego, głównego składnika perfum! Kolejną przewagę tej oryginalnej, niesztampowej kompozycji stanowi fakt, iż jest całkowicie pozbawiona wszelkich alergenów. `Not a Perfume` to kwintesencja minimalizmu, elegancji, czystości i nowoczesności.

Nuty zapachowe: Cetalox

50 - 100ml

Bardzo przyjemny.

Nazwa sama mówi za siebie. Nie są to perfumy. Tworzy je jeden składnik a dokładnie ambroxan, czyli molekuł sztucznie tworzony na wzór ambry, która naturalna jest badzo trudna do pozyskania. Dlatego zaczęto tworzyć ją laboratoryjnie. W opisie użyto tajemniczej nazwy cetalox, co oznacza właśnie to o czym napisalam. Jest to pochodna ambry, sztucznej ambry.
Do rzeczy, sam zapach jest dla mnie baaardzo przyjemny. Po pierwszym kontakcie oszalałam na jego punkcie, ma woń czystą i taką prostą, ale bardzo przyciągającą. Pod wpływem impulsu zamówiłam całą 100ml flachę, ale po dłuższym zastanowieniu oddałam. Powodem zwrotu było jedynie to, że są słabo wyczuwalne dla otoczenia. Wcześniej testowalam próbkę i stąd znałam zapach. Trzeba mocno przyblizyć nos do skóry by je poczuć. Dobrze się sprawdzają w połączeniu z innym wodami. Tym sposobem, można stworzyć nowy zapach. Mają w sobie coś wyjątkowego z jednej strony. Natomiast tak analizując skład, to za co tu tyle kasy płacić? Tu następuje kwestia sporna, czy chcesz płacić za sztucznie pozyskaną ambrę? ktoś kiedyś napisał, że jest to zapach dla osób u których gotówka przeważa zdrowy rozsądek, może i coś w tym jest? Ja gdybym nie zechciala miec jeszcze z pięc nowych zapachów, to pewnie bym nie oddała Not a Perfume :) Uważam, że są wyjątkowe. Tylko ta trwałość i bliskoskórność.... no i za to gwiazdka w dół.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: próbka