Avon, Secret Fantasy Midnight EDT

Avon, Secret Fantasy Midnight EDT

Blask księżyca odsłoni najgłębiej skrywane tajemnice. Uwolnij dojrzewającą w świetle księżyca tajemniczą kompozycję nut czarnej wiśni, kwitnącej nocą orchidei i zmysłowego bursztynu.
Oryginalna butelka z breloczkiem w kształcie księżyca i nadrukiem świecącym w ciemności.

Kategoria: drzewno-gourmand

Nuty zapachowe: czarna wiśnia, orchidea, bursztyn

60% jesień/zima 40% wiosna/lato

Tajemniczo

Urokliwa perfuma w słodkim opakowaniu z "breloczkiem", zapach tajemniczo słodkawy. Nie jest co prawda zbyt trwały, ale nie mogłam się oprzeć, by nie kupić :)

Tajemnicza noc

Butelka ładna i poręczna, bez problemu zmieści się do torebki. Co do zapachu mam mieszane uczucia, na początku bardzo mi się podobał, potem mi się znudził, aktualnie wracam do niego co jakiś czas. Zapach dość słodki i cukierkowy ale jest w nim jakąś nuta, że jest też odrobinę poważny przez co lubię używać go na wieczór. Plusem oczywiście jest cena, minusem trwałość. Według mnie zapach dla przedziału wiekowe do 20-kilku lat.

Super

Jestem fanką wszystkich słodkich zapachów i ten również taki jest. Mocny, słodki, po prostu cudowny. Bardzo mi odpowieda, niestety nie wytrzymuje całego dnia co jest przykre, ale jak za taką cenę spełnia moje oczekiwania.

Magiczna

Bardzo trwała perfuma , zapach magiczny i uwodzicielski bardziej na romantyczny wieczór we dwoje .
Cenowo też nie droga bo za moją dałam jedyne 15 zł więc za takie pieniądze jest bardzo dobra i trwała . Flakonik bardzo uroczy ;)

Ulubiony zapach z tej serii.

Jakiś czas temu dostałam 3 perfumy z tej serii od siostry, która jest konsultantką w AVON. Jest to zdecydowanie mój faworyt. Pozostałe perfumy z tej serii się do niego po prostu umywają. Jedyną wadą, tak samo jak wszystkich innych perfum z AVON jest to, że są bardzo krótkotrwałe.

Tajemnicze i zmysłowe

Lubię perfumy tego typu, szczególnie z nutą orchidei, a ta naprawdę mnie urzekła. Zapach jest taki jak ma być, nie za mocny a zmysłowy jednocześnie, z biegiem czasu nabiera słodkości. Nie utrzymuje się cały dzień, ale czego wymagać za tą cenę ;) Urocze opakowanie ^^

Ładne :)

Kupiłam te perfumy, bo lubię takie zapachy. Nie żałuję, są niedrogie i ładnie pachną. Z resztą chyba każde perfumy z nutą kwiatu orchidei mi się podobają. Mają ciekawe opakowanie, które przypadło mi do gustu. Jak za tą cenę, utrzymują się całkiem długo, zwłaszcza na ubraniach, na skórze trochę gorzej.

Cudowny

Dostałam ten zapach w prezencie, a po pozytywnych ocenach innych wersji od razu musiałam popsikać się tym zapachem.

Jedyne co mogłam powiedzieć to, że jest to cudowny zapach. Tak jak całe rodzeństwo Secret Fantasy. Zakochałam się w tym zapachu i nie umiem znaleźć innych słów, którymi mogłyby to opisać. Ta cudowna kompozycja, tak jak rodzeństwo, zamknięta jest w malutkim flakoniku wraz z doczepką w kształcie księżyca, która z jednej strony jest subtelną ozdobą, a z drugiej strony blokadą na atomizer. Zapach jest słodki, ale nie jest mdły lub duszący. Uwielbiam tego typu akcenty słodkości, bo są takie dziewczęce, niby dominują, ale nie kładą wszystko na jedną kartę. Najbardziej wyczuwam tutaj orchideę, a bursztyn nadaje takie ciepło temu zapachowi, dzięki czemu kompozycja ta otula nas. Próbowałam dostosować tę kompozycję do pory dnia (według nazwy) i używałam ją wieczorami - po prostu rewelacja. Tak jak całe rodzeństwo, zapach utrzymuje się bardzo długo na ubraniach i sporo godzin na skórze, ale nie rozwija się zbytnio z godziny na godzinę. Mogłabym znaleźć minusa w tym, że jest to malutki flakonik z malutką zawartością, a cena swoją drogą, ale myślę, że w przypadku tego Secret Fantasy wydajność jakoś potrafi to zrekompensować.

Uważam, że jest to kolejny członek rodziny Secret Fantasy, który przypadł mi do gustu i wiem, że chcę do niego wracać.

alko-fantazja

Cała seria secret fantasy mocno zalatuje alkoholem, te również. Zapach jest dość przyjemny, nie męczy. Lubie używać ich wieczorem.. mają lekki pazurek, ale niestety szybko ulatują. Na początku są tajemnicze, zmieniają się w lekką słodycz, na końcu zalatują jak dla mnie plastikiem ;) warto przemyśleć.

Wiśnia, owoce leśne + alkohol

Na co dzień zdecydowanie wolę eleganckie, cięższe i wyraziste perfumy, ale szukałam jakiegoś lekkiego i słodszego zapachu do domu.
Secret Fantasy Midnight w katalogu wydała mi się nawet do zniesienia, więc zamówiłam próbkę zarówno tego produktu, jak i wersji podstawowej.

Na samym początku wydawać by się mogło, że SFM jest zdecydowanie lepszy od wersji podstawowej. Możemy wyraźnie wyczuć wiśnie i śliwki.
Niestety na tym zalety nam się kończą. Po parudziestu sekundach wyraźny słodko-kwaśny zapach zalewa nam nieskończona ilość alkoholu, w wyniku czego otrzymujemy bardzo ostry odór unoszący się wokół nas i przynoszący wstyd przez najbliższe 30-40min.
Kiedy wszystko się uspokoi możemy nadal znaleźć tą samą kompozycję, ale już tylko blisko skóry i w końcu nie męczy ona ludzi z otoczenia.
Po około 80-90min., kiedy już prawie zapomnimy, że go użyliśmy odnajdziemy mdły, słodki i ledwo wyczuwalny zapach kwiatów podwiędłej orchidei.

Dla nastolatek

Zapach słodki , guma balonowa i wata cukrowa . Dobry dla małych dziewczynek lub nastolatek .

Zalety:
-trwały
-wydajny
-tani

Wady:
-butelka jest granatowa i nie widać zawartości
-zapach nie zmienia się
-za słodki

Ilość zużytych opakowań: 50 ml

otulający na zimne wieczory

To zapach na pewno dla osób lubiących takie mocniejsze, ciężkie aromaty. Ja go lubię raczej na wieczór, bo zapach jest także elegancki, dostojny. Tak, jak podobają mi się w większości flakoniki Avonu, tak tutaj ta grafika jest trochę bezgustowna. Zapach na początku jest mocny, ale bardzo ulotny.

Ilość zużytych opakowań: 1 - 50 ml