Wellness & Beauty, Körperöl Mangokernöl & Papaya-Extrakt (Olejek do ciała `Olej z pestek mango i papaja`)

Olejek do ciała z olejem z pestek mango i ekstraktem z papai. Starannie dobrane oleje naturalne, takie jak olej z pestek mango, olej z pestek moreli, olej migdałowy w połączeniu z witamina E wspomagają gospodarkę wodną skóry i pielęgnują skórę tak, aby była cudownie delikatna. Skóra staje się wyczuwalnie miękka i gładka. Olejek szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy.

Kolejny do kolekcji

Jest to mój drugi olejek z tej serii, pierwszy był ten z wanilią. Działanie mają takie samo, jednak ten ma przepiękny zapach. Używam do wszytskeigo: do ciała, do włosów, zmywam nim makijaż. Za taką cenę, must have.

Bardzo przyjemny!

Czasami bywają takie dni, że moja skóra jest jak pustynia. Mega przesuszona, dlatego postanowiłam czymś ją nawilżyć. Bez przekonania kupiłam owy produkt i pozytywnie się zaskoczyłam!

Opakowanie zawiera pompkę dozującą. Olejek bardzo intensywnie pachnie i dość długo utrzymuje się na skórze. Dla mnie to spory plus bo zapach jest piękny :)

Olejek przyjemnie się nakłada. Bardzo fajnie natłuszcza skórę. Dość szybko i fajnie się wchłania nie pozostawiając tłustego filmu. Nie powoduje uczucia "oblepienia". Skóra po zastosowaniu olejku wygląda na dużo zdrowszą. Jest miękka i gładka w dotyku.

Do tego jest bardzo wydajny. Mam go od marca a jeszcze go nie wykończyłam :)

i tak i nie

Seria pięknie pachnie, choć na pierwszy plan wybija się mango. Bardzo dobrze przemyślane opakowanie z pompką. Olejek bardziej do ciała niż do włosów (ja lubię, gdy to idzie ze sobą w parze). Oprócz fajnego zapachu olejek dobrze się wchłania, nawilża, ale zostawia na skórze tłusty film za czym nie przepadam. Po kąpieli idealny ale przed wyjściem żeby się nabłyszczyć to nie.

Uwielbiam!

Olejek bardzo dobrze pielęgnuje skórę, nawilża ją i natłuszcza. Po jego użyciu skóra jest delikatna, miękka i wygładzona. Latem używam go od razu po wyjściu spod prysznica na wilgotną skórę, prze co szybko się wchłania i nie zostawia, lepkiej, oleistej warstwy, zimą wolę aplikować go obficie na skórę osuszoną, wtedy olejek wolniej się wchłania, ale zostawia warstwę ochronną przed mrozem. Mam skórę lekko atopową i olejek świetnie sobie z nią radzi. Kocham jego zapach, który utrzymuje się bardzo długo na ciele. Ma też wygodne opakowanie z pompką, po której przekręceniu nie ma możliwości aby produkt się wydostał. Jest wydajny a kosztuje niewiele, w dodatku jest ogólnodostępny. Warto wypróbować ;)

Fajnie się sprawdza

Jest moim starym ulubieńcem, to chyba pierwszy olej kaki wprowadzilam do swojej pielęgnacji. Bardzo dobrze radzi sobie z nawilżeniem skóry, zostawia ja na długi czas miękka i przyjemną w dotyku. Bardzo fajne opakowanie z pompką, wygodnie się produkt stosuje i dozuje. Bardzo wydajny, niewiele wystarcza aby niemal całe ciało nim posmarować. Ma bardzo przyjemny i dość intensywny zapach.

skóra podziękuje.

To jest naprawdę dobry olejek do ciała. Bardzo wzbogacił moją codzienną pielęgnację. Chętnie po niego sięgałam i myślę, że jeszcze nie raz zakupię ten kosmetyk ponownie, jeśli tylko będę miała taką możliwość.

Olejek zamknięty jest w bardzo wygodnym opakowaniu z pompką. Pompka działa prawidłowo i dobrze dozuje kosmetyk. Pachnie przyjemnie, aczkolwiek bardzo delikatnie. Dobrze się go rozprowadza na ciele i wchłania się całkiem szybko, choć to oczywiście zależy od ilości, jaką nałożymy na ciało. Ja lubiłam sobie dogodzić. Ale to też dlatego, że zauważyłam, że zdecydowanie lepiej działa, kiedy właśnie nałoży się go w sporej ilości.
A działa genialnie. Podczas stosowania tego kosmetyku moja skóra była w naprawdę dobrym stanie. Zarówno zimą, kiedy skóra lubi się mocno przesuszać, jak i latem, kiedy każdego dnia wystawiana jest na długie działanie promieni słonecznych. W obu wypadkach olejek świetnie nawilża, koi i regeneruje naskórek. Skóra jest gładka, miękka i przyjemna w dotyku. Nawilżenie czuć nie tylko zaraz po nałożeniu, ale i wiele wiele godzin potem.
Jedynym minusem może być wydajność, bo jednak dość szybko się skończył, ale mimo to - POLECAM - skóra podziękuje ;-)

Cudowny

Pokochaliśmy się z tym olejkiem od pierwszego użycia :) Obłędnie pachnie, a skóra jest po nim mięciutka, elastyczna, gładka i nawilżona przez cały dzień. Delikatny zapach utrzymuje się przez kilka godzin, co jest dla mnie wielkim plusem. Wiadomo, że potrzebuje 15-20 minut na wchłonięcie się, dlatego używam go albo wieczorem po kąpieli, albo rano, jeśli mam czas tyle czekać z założeniem ubrania. Mimo to, naprawdę warto! Jest też bardzo wydajny, więc przy tak niskiej cenie nawet nie myślę o tym, żeby poszukać innego - chyba, że z tej samej serii, żeby zmienić zapach.

lubię

Bardzo polubiłam ten olejek, wiadomo że zapach jest obłędny, ale działanie też ok. W ocenie kieruję się tym, że olejek nie wysusza mi skóry, bo większość jednak to robi. Olejek ma w porządku skład, co prawda głównie olej słonecznikowy, ale za taką cenę nie ma co się spodziewać czegoś innego na początku składu. Minus za pompkę, która potrafi wystrzelić produkt wprost na ścianę, lub rozbryzgać na wszystkie strony. Trzeba używać jej ostrożnie i delikatnie, dobrze osłaniając dłonią wylot. Generalnie do masażu w sam raz. Wchłania się przeciętnie, ale w końcu to olejek, więc nie można oczekiwać, że skóra będzie po nim czysta i nie zostanie na ubraniu.

Przepiękny zapach

Przepiękny zapach to największy plus tego olejku. Pachnie bardzo przyjemnie, owocowo, zapach długo utrzymuje się na skórze i przenosi się na piżamę :D Za to go uwielbiam:) Ale minusem jest wydajność. Trzeba użyć kilku, ok. 7 pompek, by zaaplikować olejek na całe ciało. Niestety dość tępo się rozprowadza, co mnie osobiście zniechęca. Jeśli chodzi o nawilżenie, to myślę, że sprawdzi się dla mniej wymagającej skóry, dla mojej, która jest dość sucha i pozbawiona wigoru sprawdza się dobrze w niektórych partiach takich jak dekolt, przedramiona, brzuch. Ręce i nogi tracą nawilżenie po kilku godzinach od aplikacji :(

super

Moim zdaniem, super olejek do ciała. Mam suchą skórę, i ten produkt sprawuje się bardzo dobrze,mocno nawilża i skóra po nim staje się delikatna, no i co ważne szybko się wchłania, co jest dużym plusem w przypadku olejków. Wielkim plusem jest także jego zapach, który pozostaje długo na skórze po jego zastosowaniu, no rewelacja :)

bardzo lubię

Plusem jest to, że opakowanie jest z pompką i jest ono dosyć duże. Bardzo podobają mi się opakowanie kosmetyków z tej firmy, sama etykieta jest ładna, estetyczna i przejrzysta. Jest ono również bardzo praktyczne i poręczne. Co do olejku, ma bardzo fajną konsystencję i nie leje się aż tak bardzo. Jest średnio wydajny. Szybko się wchłania i super nawilża. Ma piękny świeży zapach mango i papai, który bardzo długo utrzymuje się na skórze. Jak najbardziej go polecam.

Ulubiony

Testowalam dużo olejków Ale ten jest moim faworytem i jak na razie skończyłam szukać :)
Zapach uzależnia i dzięki temu smaruje się nie tylko po kąpieli ale np jak wroce po pracy do domu itd. Mimo to jest wydajny stosuje już ponad miesiąc i nadal mam pół butelki.