Soraya, Bio-odnowa, Tonik odświeżający

Soraya, Bio-odnowa, Tonik odświeżający

Tonik z linii Bio-odnowa przeznaczony jest do pielęgnacji skóry twarzy różnego typu (skóra normalna, sucha, mieszana i tłusta). Działa bardzo szybko i skutecznie. Nawilża, wygładza i uelastycznia. Przyspiesza regenerację naskórka i chroni przed wolnymi rodnikami.
Zawiera unikatowo połączone substancje czynne:
Bio-minerały - magnez, potas, sód, wapń, cynk i miedź - które uaktywniają procesy naprawcze skóry, przywracają zdrowy wygląd skóry, nawilżają, zapewniają prawidłowe funkcjonowanie komórek i detoksykują skórę.
Bio-proteiny - uzupełniają białka podporowe skóry, zapewniają jędrność i elastyczność skóry, regenerują i stymulują bio-odnowę, wzmacniają i poprawiają kondycję skóry.
Bio-witaminy - witaminy A, E i C - pobudzają naturalną odnowę skóry, neutralizują wolne rodniki, wygładzają, koją skórę, przywracają witalność i zdrowy koloryt, zapewniają świeżość.

Cena: 9,50 zł / 200 ml

Fajny

Niedrogi i bardzo dobry produkt. Toników używam bardziej z przyzwyczajenia niż dla jakichś konkretnych rezultatów, po prostu dlatego, że lubię. Nie wierzę by mógł dawać jakieś spektakularne rezulataty pielęgnacyjne, a szczególnie odmładzające. Ten tonik jest bardzo przyjemny w użyciu. Przede wszystkim nie zostawia na twarzy lepkiej warstwy czego nie cierpię. Nawilża cerę, szczególnie gdy myję wcześniej twarz wodą. Ładnie pachnie, dobrze się wchłania, nie podrażnia i nie ściąga skóry. Ogólnie - spodobał mi się i może jeszcze kiedyś do niego wrócę.

znakomity tonik

Świetny tonik, bardzo dobrze nawilza, ale przede wszystkim wygladza cere, ktora staje sie gladsza i przyjemniejsza w dotyku. Naprawde swietny produkt! Mam wrazenie, ze tonik z serii dotleniajacej jest dokladnie taki sam, z wyjatkiem zapachu (oba sa ladne).

świetny

To jest pierwszy naprawdę dobry tonik, jaki pojawił się w moim życiu. Te, które miałam wcześniej nie umywają się i tak naprawdę nie rozumiałam czemu właściwie służy tonik... Teraz już wiem. Oświeża, zmiękcza i nawilża twarz, która staje się gładsza i piękniejsza. To właśnie robi ten tonik i ma w dodatku śliczny zapach i niską cenę. Gorąco polecam !