Isana, Colorglanz Haarlack Parfumneutral (Lakier do włosów o neutralnym zapachu)

Isana Colorglanz lakier do włosów o neutralnym zapachu zawiera filtr UV, nadaje włosom farbowanym lśniący wygląd i ekstramocno utrwala fryzurę, jednocześnie nie obciążając włosów. Specjalna formuła substancji czynnych z witamina pielęgnującą chroni włosy przed wysuszeniem i nadaje włosom farbowanym długotrwały efekt połysku. Isana lakier do włosów ma neutralny zapach, nie skleja włosów i umożliwia ich łatwe rozczesywanie. Nie zawiera parabenów.

Skład: Alcohol Denat., Butane, Propane, Butyl Ester of PVM/MA Copolymer, Aqua, Dimethyl Stearamine, Panthenol, Ethylhexyl Salicylate, Tocopheryl Acetate, Parfum.

Słaby

Lakierów do włosów używam rzadko i tylko do ogarnięcia licznych małych i niesfornych włosków dookoła głowy. Nie chciałam inwestować w coś drogiego, dlatego w Rossmanie wybrałam rodzimą markę Isanę. Cyfra 5 na opakowaniu ma informować, że jest to lakier bardzo mocny, jednak absolutnie tak nie jest. Daje za to nienaturalny efekt sklejonych włosów i wcale ich nie utrzymuje na miejscu. Jedynymi plusami są cena i dostępność. Radziłabym jednak dopłacić i kupić jakiś lepszy produkt.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe opakowanie

Niezły!

Kupiłam go z ciekawości, na promocji. Kosztował niecałe 4 zł, więc stwierdziłam, że spróbuję. Jak się okazało, nie był zły.

* faktycznie ma bardziej neutralny zapach od innych lakierów, nie jest "nachalny"
* mam włosy farbowane, nie mam większego problemu z ich matowieniem, ale ładnie je nabłyszczał
* cena jak najbardziej na plus, jak na taką cenę, lakier był ok
* nie skleja włosów
* trochę mało wydajny
* utrwalał praktycznie na cały dzień
* pryskanie nim z zaleconej odległości niestety nie dawało żadnego efektu, ale w moim przypadku gdy pryskałam włosy z bliższej odległości nie skutkowało sklejonymi włosami
* trochę długo podsychał, gdy na włosach był jeszcze trochę mokry czasami sklejał je

Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Opakowanie lakieru wypełnione powietrzem

Ten lakier nie działa.
Mam wrażenie, że zawartością jest opakowanie wypełnione sprężonym powietrzem. Dosłownie nie robi NIC.
Nie radzi sobie z utrwaleniem mojej rzadkiej grzywki.. (w tym celu go kupiłam)
Psikam i psikam i nic. Wydajność marna, a to przez notoryczne dopsikiwanie lakieru w nieskończoność, a efektu brak.
Totalny bubel.

nie

Kupiłam z ciekawości. Ogólnie lakierów Isana nie lubię.
Ma zapach mniej intensywny niż zwykły lakier do włosów.Całkiem ładny zapach.
Nie utrwala wg włosów,no chyba,że spryskamy je z odległości 5 cm,to wtedy coś tam urwali,minimalnie a przy okazji troszkę poskleja.
Ale stosowany z odpowiedniej odległości nie utrwala i nie skleja.
Kupiłam na promocji za 3 zł z groszami męczę go,męczę...

Używam tego produktu od: mies.
Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze