Miss Sporty, So Clear, Anti - Spot Pressed Powder (Antybakteryjny puder prasowany (nowa wersja))

Pojemność 9,4 g

Idealne matowe wykończenie aż do 8 godzin. Widocznie minimalizuje wygląd porów, plam, wyprysków i niedoskonałości skóry. Zapobiega powstawaniu nowych niedoskonałości skóry. Zapewnia zdrowy naturalny wygląd cery. Lekka, niewysuszająca formuła. Testowany dermatologicznie. Bezwonny.

matujące
Krycie
lekkie
prasowany

Made in China.

To jest tak słaby produkt, że aż nie chce się o nim pisać. Działa przez 8h? Musiałam przypudrowywać po niecałej godzinie. W dodatku nieprzyjemnie ciemnieje i pozostawia smugi. Plus za lusterko, choć gąbeczka niefunkcjonalna (najlepiej od razu wyrzucić, bo do niczego się nie nadaje), a plastik wygląda tak tanio, że nawet Chińczyk by się pod tym nie podpisał. Oj, chwila. Chyba właśnie to zrobił.
Nikomu nie polecam. Chyba, że dziewczynkom, które dopiero zaczynają przygodę z makijażem i nie stać je na coś lepszego (choć szczerze mówiąc, za podobną cenę można kupić dużo lepszy puder). Także - stay out!

Słabo

Zdecydowanie odradzam. Produkt jest kompletna klapą. Nie matuje do 8 h jak zapewnia producent, u mnie to jest do 2 h i nadaje się do poprawek. I nie zmniejsza widoczności i powstawania zaskórników, oraz rozszerzonych porów. Nie zdecyduje się na kupno ponownie.

zwyklaczek do torebki

Puderek, który można wrzucić do torebki na tzw. sytuacje awaryjne, jak się nagle zaczynamy świecić i trzeba przypudrować nosek. Nic nadzwyczajnego, ale jest transparentny i tani. Kupiłam go i wrzuciłam do torebki właśnie, przydał mi się do tej pory tylko kilka razy, ale dobrze że miałam go pod ręką. Ma dobry zatrzask, więc mam pewność że się nie rozsypie i nie urwie nic, ma lusterko - to w przypadkach super awaryjnych, kiedy nie ma gdzie się przejrzeć, no i jest nieinwazyjny. Jedyne co, to że ma beznadziejną poduszeczkę (aplikator) i od razu trzeba ją wymienić na inną.

Fajny produkt

Jest to kosmetyk o działaniu antybakteryjnym, puder jest też transparentny. Znajduje się w wygodnym opakowaniu z małym lusterkiem na połowie pokrywki. W zestawie dołączona była też gąbeczka ale jest okropnej jakości i ja nigdy jej nie używam, zawsze od razu ją wyrzucam. Puder ładnie dopasowuje się do podkładu, nie rozjaśnia go ani nie przyciemnia, po prostu matuje. Dużym jego plusem jest cena, kosztuje około 13 zł a starcza na naprawdę długo. Nie jest zbyt trwały ale na moje potrzeby wystarcza :)

Trzy razy nie

Używam go długo i z radością mogę napisać że już się kończy. Podkład używam dobrej firmy a matowi tylko przez jakąś godzinę, 2 a na końcu dnia już tylko na polikach się utrzymuje.

lepszy niż podkład

O wiele lepszy niż podkład. Kolor dopasowuje się do koloru cery, nie zatyka porów i bardzo łatwo się go nakłada. Na plus wychodzi też to że po wielu godzinach nadal jest na twarzy :)

Zdecydowanie nie

Kupiłam w Rossmannie, zachęcona niską ceną, ale zdecydowanie mnie nie przekonał. Nie nadaje się do codziennego używania, teraz nakładam go na twarz czasem jak wychodzę wieczorem z psem na spacer, kiedy zależy mi, żeby nie świecić się przez około 10 minut, bo szkoda mi wyrzucić prawie całe opakowanie pudru. Najlepiej wypiszę wszystko w punktach.
Plusy:
-cena
-dostępność

Minusy:
-kolor: mam bardzo jasną cerę, kupiłam kolor 001Transparent i jest dla mnie za ciemny
-pół godziny po nałożeniu twarz znowu się świeci
-strasznie się sypie
-robi efekt maski, jeszcze w połączeniu z za ciemnym kolorem wygląda okropnie

ULUBIENIEC

To cudeńko sprawia, że moja skóra jest idealnie zmatowiona, a zarazem pięknie rozświetlona. Kocham ten puder za naturalny efekt. Dzięki niemu już nie muszę się martwić, czy mój nosek lub czoło się świeci :))))

Nic ciekawego

Kupiłam go w Rossmanie bo kosztował nie drogo ok 10 zł i nie jestem z niego zadowolona . Nie matuję twarzy, ma za jasny kolor, bardzo pyli, puder nie stapia się z podkładem tylko osiada na nim jak mąka, po krótkim czasie szybko znika i zostaje sam podkład bez przypudrowania i znów zaczynam się świecić. Opakowanie tandetne z połówką lusterka, gąbeczka do niczego nadająca się tylko do wyrzucenia. Do plusów zaliczam cenę, dostępność i wydajność. Na pewno do tego produktu nie wrócę. Nie polecam.

Słaby

To jeden z pudrów, który pamiętam jeszcze z nastoletnich czasów. Nie wiem już, jak działała stara wersja, którą podobnie jak w wersji matującej nakładałam na gołą skórę, wiem jednak, że nowa nie jest warta powrotu.

Opakowanie jest bardzo nietrwałe. Puder pyli, więc lusterko ciągle jest brudne. Dołączona gąbeczka jest słaba, nie nadaje się do nakładania pudru. Produkt bardzo się waży, ciemnieje na twarzy, daje efekt "kaszki". Nie warto po niego sięgać, nawet biorąc pod uwagę jego niską cenę i szeroką dostępność.

Nigdy więcej!

plusy:
?

minusy:
- waży się
- ciemnieje
- nietrwały
- beznadziejna gąbeczka

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
+ niska cena
+ szeroka dostępność

Średni

Jest to mój pierwszy puder na własność, poprzednio używałam od mamy :P
Na początku byłam z niego dość zadowolona, ale później zauważyłam, że dość szybko zaczynam się świecić.
Pomalowalam się rano, nałożyłam puder i pojechałam do szkoły, przeglądam się w lusterku na drugiej lekcji, a tu mi się nos świeci :/
Mam cerę raczej problematyczna, ze skłonnością do trądziku, więc pewnie dlatego tak się działo.
Myślę, że będzie dobry dla dziewczyn, które mają niewielkie problemy z cerą ;)
Opakowanie jest dość plastikowe, lusterko i gabeczka mogłyby być lepsze.
Ale tak ogólnie, to mi się podobał, może jeszcze kiedyś do niego wrócę :)