Lancome, Color ID Identité Couleur

Lancome, Color ID Identité Couleur

Nowoczesny, beztłuszczowy podkład o właściwościach nawilżających. Dzięki unikalnemu składnikowi ColorAdjust podkład idealnie stapia się z cerą i dopasowuje do jej naturalnego kolorytu - podkreśla go i wyrównuje. Ma własciwości kryjące pomimo lekkiej konsystencji. Dzięki pigmentom odbijającym światło nauralnie wygląda w każdym oświetleniu i delikatnie rozświetla skórę. Wzbogacony w filtr ochronny SPF 8.

drogi koszmarek

Jednym słowem: DRAMAT. Tak tragicznego podkładu jeszcze nie miałam okazji używać. Już nawet krem tonujący jest lepszy niż to dziadostwo. Miałam go kilka lat temu, kupiłam we francuskiej sephorze, bo nie było tego, którego dotychczas używałam. I to był wielki błąd. Owy podkład nie robi NIC. Nie mam bardzo wymagającej cery, która potrzebuje nie wiadomo jakich cud podkładów. Zaraz po nałożeniu twarz wygląda nieźle, ale trwa to pół godziny. Potem jak za pomocą czarodziejskiej różdżki znika i co najlepsze, że cera wygląda gorzej niż przed aplikacją.Buteleczka bez pompki ani dozownika. Trzeba wylewać przez co zawsze naleje się więcej niż potrzeba co w konsekwencji nadszarpuje jego wydajność Ech i jeszcze ta cena zwalająca z nóg.
Sądząc po ocenach niżej to nie tylko ja mam takie złe odczucia.
Nie polecam!

Używam tego produktu od:kilka lat temu kupiłam jedno

nie polecam

kupilam jakis rok temu, gdyz potrzebowalam szybko podkladu na wyjezdzie. myslalam ze prawie kazdy bedzie odpowiedni dla mojej bezproblemowej cery. od podkladu oczekuje tylko ladnego kolorytu na buzi, przyktycia rozszerzonych porow w okolicy nosa. ten sprawil ze moja cera zaczela mi sie przetluszczac. pamietam tez ze ciemnial po kilku godzinach, co mi bardzo przeszkadzalo, bo mam bardzo jasna skore. nie zuzylam go nawet w polowie. nie rozprowadza sie ladnie, nawet jak dawalam baze (rozuemiem ze filtr nie jest najlepeszym kosmetykiem pod podklad, ale wlasnie dlatego kupuje drogie podkady zeby wymagac od nich jakosci wyzszej niz od podobnych produktow - za kilkanascie zlotych)

lancome ma swietne tusze ale to juz kolejny podklad, ktory im po protu nie wyszedl. jak ktos chce zobaczyc co oznacza "inteligetne stapianie sie z cera" niech sprobuje kanebo, albo shiseido.

Używam tego produktu od: ok roku
Ilość zużytych opakowań: troche jednego

Słabiutko :(

Lancome posiada super kolorówke podkładów. Mój kolor 04 jest idealny ale na tym kończy się idealność Color ID :/
Gdzie to zmatowienie, gdzie to krycie ??
Co najgorsze znika z twarzy mega szybko i buzia wygląda naprawde nie fajnie.
Zawiodłam się bardzo, nie polecam.Używam tego produktu od: ok.8miesięcy

Salon fryzjerski

nie tak miało byc.....

1. rozprowadza się ładnie, bez smug
2 kolor faktycznie idealnie dobrany
3 idealny kolor pozostaje na twarzy max. godzinę, potem złudzenie pryska
4 drogi, baaardzo drogi jak na swoje wlaściwości
5 równie dobrze można sobie kupi inny.....

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w połowie 1

dla mnie beznadziejny

Oj napaliłam się na ten podkład i to bardzo.
MIał być trwały, delikatny, cudowny w ogóle... Nie oczekiwałam cudów ale miałam nadzieję , że podkład będzie przyzwoity ... za tę cenę.
Niestety: przede wszystkim podkład nie stapia się z moją cerą, wcale nie jest trwały , jest widoczny w porach skóry - o tutaj to trzyma się długo (ale tylko w porach), kolor też jakiś taki nie specjalny. Poza tym wbrew opisowi w ogóle nie nawilża. Przez pierwszą godzinę jest ok ale po kilku podkład pozostał tylko w porach skóry i wyglądało to jak masakryczna tarka. Znam kilka podkładów za ułamek ceny CI , które są o niebo lepsze. NA mojej skórze zupełne nieporozumienie.
Być może dla idealnej cery będzie dobry, problematyczym odradzam.Używam tego produktu od: tygodnia bo dłużej nie wytrzymałam
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

rewelacyjna trwałość!

ze względu na ślub bardzo długo szukałam odpowiedniego podkładu, który będzie odpowiadał mojej mieszanej cerze ze skłonnościami do błyszczenia się.

Na szczęście przez przypadek odkryłam COLOR ID. Szkoda tylko, że go wycofują :-(
Color IDEAL - następca color ID nie nadaje się na upały, jest zbyt lekki i niepotrzebnie ma te drobinki.

A ten jest rewelacyjny!
Nie wchodzi w pory - co paskudnie wygląda
Nie jest Kryjący ale to akurat dla mnie zaleta :-)
Idealnie stapia się z cerą
Skóra jest aksamitna w dotyku
Nie przesusza
Genialnie się trzyma (wytrzymał od 13.oo-5 rano, z jedną poprawką pudrem sypkim!)
Ma piękny pasujący dla mnie kolorek

Jedynym minusem jest może ta buteleczka ale powiem szczerze, że wolę źle zaprojektowaną buteleczkę niż źle skomponowany podkład!

Używam tego produktu od:1 buteleczka
Ilość: jeśli tylko dorwę gada - kupię na pewno!

mój podkładowy "czarny koń"

Mam problematyczną cerę przetłuszczającą się, z tendencją do wysuszania- szczególnie jak stosuję podkład typowo matujący. Mam co najmniej 3-4 ulubione podkładziki, które stosuję wymiennie, ale Color id używam od kiedy tylko się pojawił, czyli ładnych parę lat. Oczywiście co jakiś czas go zdradzam dla jakiejś nowości, robię krótką przerwę na inny mój ulubiony podkład, ale zawsze do niego wracam, kiedy kończy mi się buteleczka, staram się zawsze mieć następną w zapasie. To już chyba uzależnienie. Kocham ten podkad miłością dziką! Nie wysusza (obojętnie czy to lato czy zima z kaloryferami) i co mi się bardzo podoba-nie podkreśla suchych skórek ani nie uwydatnia zmarszczek, których tak naprawdę nie ma, a co robiły niektóre inne "wysokopółkowce". Nie kryje mocno (co nie znaczy, że jest zupełnie transparentny), ale dzięki temu wtapia się, nie włazi w pory, a według mnie wręcz je optycznie zmniejsza. Ważne też metodą prób (raczej próbek:)) znaleźć swój odcień- gdybym skończyła na wypróbowaniu najpopularniejszego 03, na pewno nie kupiłabym tego podkładu.Po color id twarz staje się wypoczęta, nie jest nienaturalnie blada, co mi się zdarzało w przypadku innych podkładów. Dziwne, ale id kupowany w Sephorze ma rzadszą konsystencję- ostatnio kupiłam na allegro tester a potem pełnowymiarowy i były treściwsze, ciut bardziej kryjące, jeszcze lepsze od tych ze sklepu. Podkład ma też minusy, do których już się przyzwyczaiłam i zupełnie mi nie przeszkadzają- po ok. 3godz. świecę się (raz bardziej, raz mniej), ale świecę się po wszystkich, a w tym przypadku wygląda to "w miarę", bo to nie świecąca maska. Jest mało wydajny, ale uwielbiam go kupować:), wylewa się przez spory otwór, ale dla mnie to nawet lepiej, bo w tych z pompką zawsze trochę podkładu marnuję wylewając go za dużo. Niedawno wyszła nowa wersja tego podkładu- color ideal- ten sam, tylko z pompką. Zapłakałabym się, gdyby go wycofali!!!

Używam tego produktu od:kilka lat
Ilość zużytych opakowań:dużo!

Aksamitna cera

Cera po tym podkładzie wyglada naprawde świeżo i ładnie.Podład "stapia sie z cerą" dzięki czemu jest praktycznie niewidoczny,przy czym cera wygląda bardzo promiennie.Nie polecam dla cey tłustej,dla każdej innej będize znakomity.

Używam tego produktu od:1 roku

(Id)ealny

Jeden z lepszych podkładów. Leciutka, beztłuszczowa konsystencja, która na buzi wygląda bardzo naturalnie i świeżo. Ratunek dla cery po "tak sobie" przespanej (albo nieprzespanej) nocy. Buzia wygląda na wypoczętą i zrelaksowaną. Fantastycznie dopasowuje się do naturalnego odcienia skóry, nie obciąża jej i nie tworzy znienawidzonej maski. Idealnie wyrównuje koloryt.
Raczej dla ładnych cer, chociaż lekki efekt kryjący pomoże zamaskować niechciane "syfki".
Przyjemność stosowania idzie w tym przypadku w parze z super efektem.

Używam tego produktu od:

Lubie go i polecam

Duzego doswiadczenia z podkladami nie mam. Jak jakis trafie to tzrymam sie go kurczowo. Jednak ten dostalam w prezencie. Mam cere mieszana , lat 26. Kolor 03 idealnie dopasowal sie do mojej karnacji. Podklad nie kryje mocno, ale mi raczej chodzi o wyrownanie kolorytu, bo z cera problemow nie mam. Ladnie skore wygladza, nawilza i nie jestem jakos szybciej blyszczaca. Z czystym sumieniem moge go polecic. Z pewnoscia go kupie, t6lko troszke cena mnie przeraza ;-)

Zachwycil mnie w dniu kiedy uzylam go po raz pierwszzy. Cera zrobila sie bardzo swieza, ozywiona, jakby odmlodzona. Oczywiscie na podklad nakladam puder sypki a potm roz.

Warto go kupic!

Używam tego produktu od:miesiaca

Zenada

Ten podklad to po prostu dziad. Brak mi slow na niego! Nie wiem jak ktos mogl mnie na niego namowic. Szukalam dobrego, trwalego podkladu, a ten okazal sie drogim bublem. W ogole nie kryje niedoskonalosci, jest zdecydowanie zbyt lekki, ale przy tym brudzi - wystarczy dotknac twarzy. Po uzyciu skora robi sie tlusta, podklad doslownie z niej splywa, go godzinie juz go w ogole nie widac. Moja twarz wyglada po nim jak zmeczona, musnieta badziewnym kremem koloryzujacym. Przy tych wadach nie moze bcy wydjany, bo co chwile trzeba robic poprawki. Bez pudru on w ogole nie ma szans. To moj najwiekszy wrog wsrod podkladow, nie polecam go nikomu.

Używam tego produktu od:2 miesiecy

nie dla mnie

Podklad lekki, dobrze wyrownuje koloryt, nie tworzy maski,nie zatyka porow, dobry na lato. Niestety moge go polecic tylko kobietom o ladnej cerze. Nie radzi sobie z ukrywaniem niedoskonalosci skory, wlasciwie prawie wcale nie kryje.:(

Używam tego produktu od:pol roku