Sephora, Artist`s Blush (Róż do policzków)

Sephora, Artist`s Blush (Róż do policzków)

Pojemność 4,5 g

To artystyczne puzderko skrywa prawdziwą eksplozję pigmentów w odcieniach różowym lub koralowym, aby policzki kokietowały świeżością.

rewelacja

Bardzo fajny róż. Piękne, estetyczne opakowanie.
NA twarzy wygląda naturalnie i delikatnie.
Idealny do makijaży ślubnych, ponieważ nadaje świezosci,
Bardzo długo się trzyma na twarzy

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Ciekawa mozaika odcieni

Wybrałam się do Sephory po róż innej marki ale niestety nie mieli mojego odcienia. Na mojej liście Sephora, Artist\'s Blush był jako drugi do wypróbowania. Pudełeczko jest standardowe. Minusem jest fakt, że podczas nabierania różu osypuje się do przestrzeni, w której trzyma się pędzelek. Byłam pozytywnie zaskoczona jakością różu. Można dozować intensywność różu oraz mieszać różne odcienie. Pojemność różu w pudełku wydaje się mała ale okazało się, że jest wydajny.

Używam tego produktu od: 9 mies
Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

Świetny!

Kolor: Pink
Róż kupiłam na wyprzedaży w sierpniu. Jestem z niego bardzo zadowolona ponieważ jest wydajny - używam na zmianę z rożem Makeup Revolution i ubyla póki co tylko 1/8. Jest delikatny i nie można sobie zrobić nim krzywdy. Utrzymuje sie spokojnie cały dzień. Faktycznie osypuje sie ale przy świadomym nakładaniu na pędzel można uniknąć dużej straty ;) Cena regularna dość wysoka tj ok 70 zł ale na promocji można go dostać w dość przystępnej cenie. Na pewno bede wracać tego różu tudzież innych z Sephory ;)

Używam tego produktu od: dłużej niż pół roku
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

Całkiem dobry

Oceniam kolor jaśniejszy niż na zdjęciu.
Róż ma ładny, delikatny, idealny na co dzień odcień.
Nie tworzy plam.
Bardzo się osypuje, przez co jest mało wydajny, ale i tak ciężko mi kiedykolwiek skończyć róż więc nie martwi mnie to bardzo.
Kupiłam na wyprzedaży za ok 23zł i nie żałuję tego zakupu ale cena ok 70 to zdecydowanie za dużo.
Opakowanie lekko tandetne. Tani plastik i krzywo poprzyklejane naklejki jak z gazet typu bravo...
Pędzelek śmiało mogli sobie darować.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego