Dermedic, Regenist, Ursolical ARS 3°/Night (Stymulujący krem regenerujący na noc)

Opracowany w Instytucie Badawczo-Rozwojowym Biogened kompleks aktywny ARS 3 Ursolical zawiera: kwas ursolowy, witaminę E oraz olej migdałowy. ARS 3 Ursolical posiada właściwości wzmacniające włókna kolagenowe poprzez aktywację ich wzrostu. Pobudza proces syntezy elastyny, wzmacniając strukturę skóry. Stymuluje regenerację naskórka.
Dodatkowo, synergicznie działający kompleks składników nawilżających w postaci Gliceryny, Dub Diol oraz Moisturizing Vegetal Micropatch wnika w głąb skóry. Dzięki właściwościom higroskopijnym zatrzymuje w niej wilgoć, zapobiegając nadmiernej przeznaskórkowej utracie wody.
Preparat do pielęgnacji nocnej został wzbogacony o składniki wspierające proces odnowy skóry podczas snu w warunkach spowolnionego metabolizmu. Aloe Vera Gel, Phytosqualan oraz D-pantenol odbudowują mikrouszkodzenia skóry. Wzmacniają jej strukturę, dzięki czemu staje się mniej podatna na powstawanie zmarszczek.
Działanie:
- wzmacnia włókna kolagenowe i aktywuje ich wzrost,
- pobudza samodzielną regenerację naskórka,
- zapobiega nadmiernej przeznaskórkowej utracie wody (ogranicza TEWL),
- odbudowuje mikrouszkodzenia skóry,
- wspiera procesy odnowy skóry, wzmacniając jej strukturę,
- hypoalergiczny.

na noc
nawilżające, regenerujące
hipoalergiczna
50 – 100ml
w słoiczku
krem

polecam

Bardzo dobry krem, po zastosowaniu go na noc ,rano moja twarz była nawilżona i zregenerowana . Krem na lekką konsystencję ,przyjemny zapach. Bardzo szybko się wchłania. Dobrze odżywia ,nie podrażnia. Produkt godny polecenia.

Dobry krem

Bardzo ładnie pachnie, jest lekki, dobrze nawilża i regeneruje, Po nałożeniu twarz nie wydaje się ciężka, jak to często bywa przy kremach na noc. Moja mama tez używa i jest zadowolona

Super krem na noc!

Krem zawiera
kwas ursolowy
witaminę E
olej migdałowy
Wszystkie te składniki pobudzają proces syntezy skóry.
Z kolei Aloe Vera, Phtosqualan oraz D-panthenol odbudowują mikro uszkodzenia skóry.

Dla mnie jest to super krem, który w 100% spełnia swoje zadanie bo kilkakrotnym użyciu zauważyłam poprawę jędrności mojej skóry i głębokie nawilżenie!

świetny

Używam Regenist ARS 3 Ursolical mniej więcej od roku. Krem jest lekko różowego koloru, a jego konsystencja jest odpowiednio sformułowana. Ma bardzo przyjemny zapach. Bardzo dobrze się rozsmarowuje oraz szybko się wchłania, dzięki czemu skóra pozostaje nawilżona. Rano skóra jest promienna i miękka w dotyku . Zauważyłam także wygładzenie pierwszych zmarszczek. Z czystym sumieniem polecam.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Nic nie robi i ma męczący zapach

Dla mnie to totalna porażka i dziwię się poprzedniej recenzji. Krem, który zupełnie nic nie robi, dla mnie ma nieprzyjemną konsystencję (bardzo gładki krem - ja wolę trochę bardziej konkretne konsystencje), pachnie okropnie! Zapach jest bardzo intensywny, zero w nim naturalności, jakbym kładła na twarz perfumy. ten zapach ze wszystkiego dla mnie jest anjgorszy.
Jeśli chodzi o działanie, to uważam, że serio nic nie robi. Poprzednio używałam kremu Vichy Aqualia Thermal i skóra była wyraźnie nawilżona i miękka. Po zamianie kremu na Dermedic pojawiły się suche skórki a z miękkości nie zostało nic. No naprawdę - straszny bubel jak dla mnie! Do tego jest mało wydajny, bardzo szybko się zużywa.
Kolejnym minusem jest fakt, iż delikatnie zapycha pory i moja mieszana cera doświadczała po nim wyprysków. Zostawia też tłustą powłokę, która utrzymuje się aż do rana.

Używam tego produktu od: 1.5 miesięca
Ilość zużytych opakowań: 2/3 całego opakowania

To jest to !

Zalety :
- piękny zapach
- ładne opakowanie
- regeneruje
- dobra konsystencja
- hypoalergiczny
- ujędrnia
- szybko się wchłania
- dobrze się rozsmarowuje
- nawilża
- odświeża wygląd twarzy

Wady :
- nie znalazłam

Moja opinia :
Testowałam i opisywałam jakiś czas temu krem z tej samej serii tylko na dzień a tym razem będzie noc . Krem zapakowany jest w bardzo ładnym białym słoiczku który zapakowany jest w ładnym różowawym pudełeczku . Ma on bardzo przyjemny zapach dzięki któremu aż chce się smarować tym kremem . Krem jest lekko różowego koloru , jest delikatny i jego konsystencja jest odpowiednio sformułowana .Krem dobrze się rozsmarowuje oraz dość szybko się wchłania , skóra pozostaje nawilżona . Rano twarz wygląda bardzo promiennie , można zauważyć po jakimś czasie jej lekkie ujędrnienie . Twarz jest jaśniejsza i miększa w dotyku to bardzo mi się podoba. Myślę ze jest to bardzo fajny krem i skuteczny a z kremem tej samej serii na DZIEŃ tworzy idealną całość ( można przeczytać o nim w poście TU ) Lepiej zacząć dbać o skórę za szybko niż gdy będzie na to już za późno , najlepiej już od pierwszych objawów starzenia się . Zachęcam także do zapoznania się z innymi produktami firmy Dermecic .Można tam znaleźć wiele różnych kosmetyków a raczej dermokosmetyków które sprostają wymaganiom każdej cery . Między innymi są tam mleczka , toniki , kremy i wiele wiele innych a nawet coś dla maluszków . Sama wiele z tych produktów testowałam i jestem zadowolona .Polecam :)

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego