Catrice, Longlasting Lip Pencil (Trwała konturówka do ust)

Catrice, Longlasting Lip Pencil (Trwała konturówka do ust)

Pojemność 0,78 g

Wodoodporna kredka do ust. Stanowi nieodzowny element perfekcyjnego makijażu ust. Delikatna konsystencja łatwo rozprowadza się na wargach i gwarantuje długotrwały makijaż. Drewniany ołówek bardzo łatwo się temperuje. Plastikowa zatyczka chroni rysik przed złamaniem. Kredka dostępna w 12 odcieniach.

Zwyczajna

Kredkę kupiłam na promocji w Naturze, kolor 130 Prince Cherry. Jest dość miękka i przyjemna w użyciu. Producent zapewnia, że jest wodoodporna, ale niestety tak nie jest. Myślę, że cena jest adekwatna do jakości. W zasadzie kredka nie ma zbytnio wad, jest bardzo zwyczajna. Na codzien może się sprawdzić dla osob, które lubię konturówki Golden Rose.

Może być

plusy:
+ kremowa konsystencja
+ miękka
+ dosyć precyzyjnie się rozprowadza

minusy:
- szybko schodzi
- kolor mało intensywny

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- słaba dostępność
+ niska cena
+ wygodne opakowanie

Super

Posiadam kolor 020 "Hey macadamia ahey". Jest to bardzo fajna konturówka w kolorze naturalnego brązu. Jest miękka, co ułatwia aplikację. Bardzo ładnie wygląda na ustach i długo się na nich utrzymuje. Zjada się równomiernie, jest wydajna i nie wysusza bardzo ust. Świetna konturówka w niskiej cenie - polecam.

Uwielbiam za kolor Tom&Berry

Tak jak w tytule - gdyby nie ten kolor, to chyba bym nigdy ich nie spróbowała. Jest przepiękny, głęboki i bardzo ciekawy. Sama konturówka jest w porządku. Jest nieco tępa, co powoduje trudności w aplikacji, ale gdy już uda się ją nałożyć, wygląda dobrze. Drewno mocno się kruszy, a więc drzazgi są wszędzie, co dla mnie jest dużym minusem. Nie jest też zbyt trwała - 2 lub 3 godziny to jej maksimum. Jest dobrze napigmentowana i całkiem dobrze się struga. Kupuję ją tylko ze względu na ten piękny kolor i niską cenę.

Niezła

Posiadam kredkę w odcieniu 100 - Upper Brown Side. Ma ona piękny kolor, jestem nim zachwycona. Jest dość miękka, dzięki czemu dobrze rozprowadza się na ustach. Niestety, nie jest ona trwała ani wodoodporna, tak jak jest napisane w opisie. Również źle się ją temperuje. Oprócz tego jest naprawdę fajna :)

taka sobie

080 to piękny kolor, taki naturalny ładny chłodny róż
formuła fajna, łatwo się nakłada, pięknie wygląda, tak naturalnie,
używam w dni kiedy chcę wyglądać ładnie :D
szkoda, że trwałość jej nie jest zadowalająca :(
po 2-3 godzinach zaczyna schodzić...więc kilka razy w ciągu dnia trzeba poprawiać.

twarda kredka

Konturówke zakupiłam bo spodobał mi się kolor jednak zawiodłam się na niej . Jest dość twarda przez co musimy sie troche namachac aby ładnie pokryć usta kolor jest trwały jednak potrafi wysuszyć usta .Łatwo się temperuje i dostępna w wielu wariantach kolorystycznych niestety jeden wielki minus sprawił ze napewno nie kupię jej ponownie i nie polecam

kiepsko :/

Kredka jest nie trwała, łamie się przy temperowaniu przez co jest często poszarpana i drażni skóre ust, no i przy okazji szybko sie kończy..jedynie kolor jest super i za niego tylko daje gwiazdki, ja mam 070 i\'ve got you baby.

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Istnieją lepsze kredni z takiej samej półki cenowej.

Długo szukałam kredki w odcieniu nude, w końcu znalazłam tę- 160 Sweet Nothing i jakbyw ykluczyć "Sweet", nazwa byłaby bardzo adekwatna.

Kredka nie robi nic. Jej jedynym plusem jest kolor i tylko jego nie mogę przeboleć i tylko dla niego dałam trzy gwiazdki.

Kredka się łamie i to nierówno, a potem przy każdej próbie naostrzenia jest coraz gorzej- w efekcie mamy poszarpaną kredkę, która drażni skórę i nie da się jej używać.

Jest twarda, nieprzyjemna w użytkowaniu. Szybko schodzi (używałam do podkreślania linii wodnej i czasami wyostrzenia konturu ust ) i wcale nie jest " WATERPROOF".

Lepiej odłożyć ją na półkę i rozglądać się za inną kredką.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie

Gwiazdki tylko za odcień.

Kupiłam tę konturówkę ze względu na zauroczenie odcieniem 150Vintage Rose. Jest naprawdę piękny, szkoda że niestety nie daje takiego efektu na ustach.
Może i jestem dość wymagająca w stosunku do pomadek, kredek i tak dalej (choć nie jestem konturówkową specjalistką), jednak ta jest wyjątkowo nieprzyjemna w użytkowaniu. Jest sucha, twarda i tępa. Trudno zrobić nią zarówno sam kontur, jak i pomalować całość. Dodatkowo niestety trochę wysusza.

Mimo właściwie samych minusów, nie przyznałam najgorszej punktacji, bo wciąż jestem zakochana w tym kolorze. Trochę wbrew sobie chcę ją też obronić, bo po prostu wydaje mi się, że istnieją gorsze produkty, przy których ona nie zasłuży sobie na jedną gwiazdkę czy też pół.

Nie mój typ

Konturów ka jest nieprzyjemnie sucha, daleko jej do kremowo ci golden rose czy satyny essence. Przez tę suchość nie utrzymuje się za dobrze i ciężko wyrywać nią precyzyjny koniec. Do tego gdy zużyłam mniej więcej połowe, drewienko w którym jest kredka podczas temperowania rozpadło się na drzazgi. Znam o wiele lepsze kontórówki w tym przedziale cenowym

Używam tego produktu od: Rok
Ilość zużytych opakowań: Pół jednego, potem się rozpadło

Lubię

Jak dla mnie za taką cenę i dostępność są to bardzo przyzwoite konturówki do ust. Chociaż lepsze moim zdaniem są te z essence. Posiadam trzy odcienie.

Zalety:

- trwała

- bardzo ładne kolory

- dobra cena

- u mnie utrzymują się do 3 godzin także tutaj plus

- dostępność

- wydajność w porządku

- ścierają się równomiernie

Wady:

- lekko twarde

- lekko wysuszają usta ale dzięki temu lepiej się utrzymują

- nazwy koloru wygrawerowane są na górze, dlatego kiedy konturówka się kończy możemy zapomnieć numer koloru

Kolory jakie posiadam (od lewej) :

- 150 Vintage Rose
- 070 I Got You Babe!
- 080 That\\\'s What Rose Wood Do!

Ilość zużytych opakowań: wszystkie 3 egzemplarze