Bielenda, Sexy Mama, Balsam ujędrniący do ciała `Antycellulit`

Bielenda, Sexy Mama, Balsam ujędrniący do ciała `Antycellulit`

Specjalistyczny balsam ujędrniający do ciała o formule dostosowanej specjalnie do skóry kobiet w ciąży oraz po jej zakończeniu, polecany zwłaszcza od 4 miesiąca ciąży oraz w okresie karmienia piersią.
Wysokie stężenie składników aktywnych o udowodnionym działaniu ujędrniającym i antycellulit, przyjaznych dla wrażliwej i delikatnej skóry przyszłej mamy, zapewnia szybkie i skuteczne, a jednocześnie bezpieczne działanie. Balsam skutecznie ujędrnia, uelastycznia i regeneruje osłabioną skórę, intensywnie nawilża, widocznie wygładza i wzmacnia naskórek. Centella Asiatica oraz bluszcz skutecznie zapobiegają pojawianiu się cellulitu, usprawniają proces rozbijania złogów tłuszczu, dzięki czemu widocznie redukują objawy cellulitu i zapobiegają jego nawrotom. Algi Chlorella Vulgaris dodatkowo poprawiają strukturę skóry, zwiększają jej wytrzymałość na ciężar oraz odporność na rozciąganie. Preparat łagodzi podrażnienia i doskonale poprawia wygląd skóry kobiety w ciąży.
Efekt: gładka, jędrna, elastyczna, doskonale nawilżona skóra o zwiększonej odporności na rozciąganie. Cellulit wyraźnie zredukowany.

Zwykły krem

Używałam kosmetyku 2 razy dziennie-rano i wieczorem.
+ładny delikatny,słodki zapach
+nawilża
+konsystencja kremu-dosyć gęsty

+/- może minimalnie zmniejszył mi cellulit ,ale to może mi się tylko wydaje,ale raczej wielkich efektów nie zauważyłam...

Taki sobie

Szczerze mówiąc uzywam tego typu kosmetyków raczej bez przekonania. Bowiem możliwe że masaż pomaga,a sam kosmetyk tylko wspomaga. Tak i jest w tym przypadku używałam tuż po urodzeniu dziecka, inna sprawa,że miałam to szczęscie i wyszłam z ciąży w niezłym stanie,ale i tak chciałam troche pomóc naturze.
I tak kosmetyk ma słodki dośc przyejmney zapach, fajną gęstą kremową konsystencję,dobrze się rozsmarowuje i wchłania.
A efekt no cóż wystarczył na róny przepisowy miesiąc używania raz dzinnie rano i jakichś większych efektów nie zauważyłam, tera zreszta używam czegoś z wyższej półki i tez nie widzę różnicy :)

Używam tego produktu od: przez cały sierpień