Holika Holika, Luminous Silk, BB Cream SPF 42 PA+++ (Rozświetlający krem BB)

Holika Holika, Luminous Silk, BB Cream SPF 42 PA+++ (Rozświetlający krem BB)

Pozostawia twarz gładką, bez efektu maski. Filtr przeciwsłoneczny SPF42 PA+++ chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni UV. Zawarte w kremie drobinki jedwabiu rozświetlają cerę. Zawiera również w sobie arbutynę, adenozynę, 18 aminokwasów, jedwab, kwas hialuronowy i ceramidy. Posiada właściwości przeciwzmarszczkowe, nawilżające i rozjaśniające przebarwienia i podrażnienia występujące na twarzy. Nie zawiera oleju mineralnego, parabenów ani wazeliny.

Mój absolutny numer JEDEN.

Długo zastanawiałam się nad zakupem tego kremu BB - głównie ze względu na jego cenę, która bez wątpienia może "odstraszać".

Jednakże, jestem ogromną fanką czytania składów kosmetyków - również tych kolorowych.
Skład tego kremu sprawił, że zdecydowałam się na jego zakup.

Zalety:
- bardzo wydajny, idealnie rozprowadza się na skórze;
- niesamowity skład!
- filtr przeciwsłoneczny;
- ładnie, delikatnie rozświetla cerę;
- koryguje zmarszczki mimiczne!
- pokrywa cerę nie dając efektu maski, jednocześnie zakrywając niedoskonałości i przebarwienia
- twarz jest gładka i przyjemna w dotyku.

Wady:
- odcienie są specyficzne - nie dla każdego, przed zakupieniem całej tubki polecam zamówienie "próbki",
- kiepsko z dostępnością w Polsce,
- cena.

Używam tego produktu od: ok. 6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowania

niestety jest widoczny na twarzy

Zużyłam pół tubki tego kremu i niestety muszę wystawić dość niepochlebną opinię. Krem ma dziwny, szarawy kolor, nie wiem czy jakoś szczególnie rozświetla.

Jego największym minusem jest zbieranie się w zmarszkach, załamaniach, podkreślanie suchych skórek i dziwne" ważenie" się na twarzy. Ogólnie widać, że jest na buzi, ale nie jest to efekt maski, daleko temu BB do naturalności. Wykończenie określiłabym jako dość dziwne, satynowo/ matowe, nie ma w nim chyba drobinek, nie rozświetla szczególnie mocno.Trwałośc przyzwoita chociaż mogłoby być lepiej. Dość topornie się nakłada, pamiętam, że bardzo szybko zastyga i trzeba się namęczyć z równomiernym rozsmarowaniem produktu.

Znam dużo lepsze kremy BB, nawet te z polskich drogerii.

Używam tego produktu od: używałam kiedyśprzez może pół roku
Ilość zużytych opakowań: połowa z tubki 50 ml

Super krem bb

Jako iż eksperymentuje z podkładami i kremami bb, w moje ręcę wpadła holika holika.
Podkłady są dla mnie za cięzkie, wszystkie się warzą i zapychają niemiłosiernie moją problematyczną skórę, więc zazwyczaj stosuję kremy BB.
Ten jest fajny, nie idealny, ale na pewno kupię ponownie, chociaż nie wiem za ile to będzie, bo ten jest bardzo wydajny i duży ( 50 ml ) ;)
Jedyny minus to mały stopień krycia, zaczerwienienia lekkie niedoskonałości przykrywa, ale na większe niespodzianki niezbędny jest korektor.
+wysoki filtr chroniący przed szkodliwym promieniowaniem
+nie zapycha i nie powoduje wykwitów
+rozświetla, daje efekt zdrowej buzi
+nie zbiera się w załamaniach i porach
+kolor jaśniejszy jest dla mnie idealny, nie odznacza się od szyi a buzia wygląda mega naturalnie, nie zawiera różowych tonów, jest brązowo ziemisty, dla mnie ideolo
+higieniczna pompka, dozująca tyle ile trzeba i nie pryskająca na boki
+fajne kobiece opakowanie, niestety\'jedwabna naklejka" mozę się brudzić
+delikatnie pachnie i umila aplikacje
+super konsystencja, nie powodująca smug i dziwnych zgęstnień na twarzy
+ja zawsze przypudrowuje transparentnym pudrem matującym buzię, a z nimi współgra dobrze
+można dozować krycie, jednak nie daje efektu maski
+nie zawiera drobinek rozświetlających
+nie podkreśla suchych skórek
+nie zostawia na twarzy tłustej swiecącej powłoki, jaką bb rozświetlające mają w zwyczaju
+teraz najważniejsze: na mojej mieszanej buzi utrzymuje się bez żadnej bazy ani kremów okolo 5 godzin, potem zaczyna się lekko błyszczeć, przypudrowany wytrzymuje następne dwie godziny, potem zaczyna się lekko warzyć, rozcieram wtedy zwarzone miejsca gąbeczką i dokładam trochę na brodę nos i czoło, i tak trwa sobie następne 5 godzin. Gdy go dokładam i rozcieram nie zostawia plam
+generalnie nie ściera się i nie znika z twarzy w ciągu dnia
+po zmyciu BB buzia nie jest zmęczona, wygląda zdrowo i promiennie

Strzał w dziesiątke, około 65 zł na ebayu i mam swoje cacko.
Każdej eksperymentującej z bb polecam spóbować.
Wszystkie kremy bb i podkłady jasne Ivory i jeszcze jaśniejsze tworzyły nieestetyczną pomarańczową powłokę na mojej cerze, ten odcień jest idealny.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Dobry, ale nie KWC

Krem bb kupiłam na ebay, ładnie wygląda, daje takie "flawless" na twarzy przez co bardzo ładnie wygląda. Wydaje mi się, że może być hitem na lato, bo filtr jest faktycznie wysoki. Skład ma dobry, fajna pompka... Ale to nie jest "to coś" i mimo, że fajnie się sprawdza i właściwie nie ma minusów, to nie jest to mój KWC. Polecam tylko kupować na ebay, bo cena tam to koło 10$

Plusy:
+ wykończenie,
+ wydajność,
+ kolory (jestem blada),
+ filtr,
+ opakowanie

Minus:
- dostępność

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 duże

Bardzo dobry tylko...

Ogromnym jego plusem jest różowa tonacja koloru. przy mojej bardzo jasnej karnacji wielkim utrudnieniem jest znalezienie odpowiedniego kosmetyku do twarzy który wyglądał by naturalnie.
Świetnie nawilża cere i nie zapycha porów. Na skórze wygląda delikatnie i dosłownie stapia się z nią. Ma mocny filtr przeciw UV co dla mnie jest dużym plusem.
Jedyny minus to dla mnie cena i oraz słaba dostępność. Po tym jak raz zaginęła mi przesyłka z Azji nie zamawiam już kremów bb. Gdyby były tańsze nie przejmowałabym się tym, że przepadła mi kasa.

Używam tego produktu od: używałam go rok

nie dla mnie

+ bardzo, bardzo przyjemny zapach
+ wygodne opakowanie z pompką
+ bardzo wydajny
+ dobrze chroni przed promieniowaniem słonecznym
+ bardzo treściwy - idealny na zimę
+ dobrze nawilża
+ bardzo ciekawy efekt promiennej skóry
+ nie zatyka porów

- kolory (raczej różowawe) zdecydowanie tylko dla bladolicych, przy mojej lekko śniadej karnacji odcień 2 wygląda na mojej twarzy jak maska
- nie zakrywa wszystkich niedoskonałości
- krem zbiera się w zmarszczkach mimicznych, podkreśla nierówności skóry i skórki
- zbyt ciężki dla przetłuszczającej się cery

Zaraz po pierwszej aplikacji byłam bardzo zadowolona. Skóra wyglądająca na zdrową, świeżą i promienną, niedoskonałości i pory zostały dobrze zakryte. A przy tym tak miło pachniało to mazidło. Ochy i achy skończyły się po 2-3 godzinach, kiedy krem zaczął się lekko ważyć, niezdrowo błyszczeć na mojej przetłuszczającej się strefie T, a odstające skórki zaczęły być bardzo widoczne. Poza tym, przy świetle dziennym odcień wydał mi się bardzo nienaturalnym, ale to może kwestia połączenia z moim kolorytem skóry.
Krem może sprawdzi się dla suchej lub normalnej cery, bez większych niedoskonałości, ale odradzałabym przy cerze mieszanej z dużą skłonnością do wyprysków czy alergicznej "kaszki" .

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie