Guerlain, Terracotta, Secret Gold Sublime All over Powder (Puder brązująco - nabłyszczający)

Ten puder charakteryzuje się chyba najsilniejszym złotym połyskiem ze wszystkich pudrów brązujących dostępnych na rynku. Wygląda jak prawdziwe cacko - w pięknej pudernicy w kolorze gorzkiej czekolady sprytnie ukryto pędzel ze złotym uchwytem.
Puder ma lekką konsystencję wzbogaconą w niezliczone ilości złotych i miedzianych połyskujących drobinek.
To wyjątkowo luksusowy produkt za niemałą cenę. Niestety, dostępny tylko w limitowanej edycji.

Cena: 275 zł

Czysty orient

Ech, gadżety, gadżety kobiety;) Sroki zachwycone będą.
Produkt silnie opalizujący, mocno nabłyszczający, niesamowicie wydajny i trwały, wielofunkcyjny (genialny jako cień do powiek).
Raczej dla już muśniętych słońcem - wydobędzie blask skóry. Na bladych licach może zbytnio rzucać się w oczy.
Nie polecam na codzień - zbyt połyskliwy, jak roztopione złoto. Na wieczorne wyjście, na spacer po stygnącym piasku w czasie zachodu słońca - strzał w dziesiątkę.

Używam tego produktu od: ponad rok

na specjalne okazje

Trzeba przyznac, ze guerlain stanął na wysokości zadania i stworzył produkt niezwykły i dopracowany w każdym calu. Zaczne od opakowania, które przypomina mi klimat baśni z 1000 i jednej nocy.pięknie wyglada na toaletce!!! i jeszcze ten pędzel!!! sam puder pieknie opalizuje na twarzy - złoto z miedzią!!! najlepije leciutko omieść nim całą twarz a potem dołożyć trochę na policzki jako różu. sama nie wiem czy jest wart swojej ceny czy nie... ale chyba tak.
p.s.: w pełnym słońcu lsni aż za bardzo. i tworzy sie miedzana poświata, która mi przeszkadza. niestety nie jest to kosmetyk, który nada twarzy naturalnie opalony wygląd. raczej to gadżet do zadan specjalnych i na specjalne, zwłaszcza wieczorowe wyjścia. fajnie wygląda na powiekach i jako róż. ale jako klasyczny "brązer" to chyba nie jest TO (przynajmniej w moim pryzpadku). Dlatego radzę się nim umalować w perfumerii i wyjść na słońce w celu zobaczenia efektu.

piekne cacko

Opakowanie bardzo ladne, funkcjonalne...
Wedlug mnie najlepszy kosmetyk z serii Terracota.Kolor zalezny od ilosci, ale trzeba jednak uwazac zeby nie przesadzic..idealnie zastepuje roz ..buzia jest rozswietlona,i musnieta slonkiem.Uzywalam go takze na powieki- ciekawy efekt- szczegolnie z rozswietlajacym cieniem.
Kosmetyk nie jest niezbedny, aczkolwiek jest pieknym cackiem..choc cena takze jest spora..