Butterfly Collection, Eye Liner (Tusz do kresek)

Butterfly Collection, Eye Liner (Tusz do kresek)

Eyeliner w czarnym kolorze dla kobiet, które chcą podkreślić swoje oko modnym makijażem. Eyeliner ma płynną konsystencję, dlatego posiada wmontowany pędzelek, który ułatwia aplikację i umożliwia precyzyjne wykonanie kreski. Dzięki temu, że nakłada się go pędzelkiem, można wykonać kreskę o dowolnym kształcie i o dowolnej grubości. Świetnie nadaje się zarówno do makijażu codziennego jak i na wielkie wyjścia. Sprawdzi się także do wykonania fantazyjnych wzorków wokół oczu. Wszystko zależy od kreatywności.
Eyeliner łatwo się aplikuje i długo utrzymuje się na powiece. Dzięki płynnej konsystencji, która po chwili wysycha nie rozmazuje się.

Polecam!

Eyeliner kupiłam na stronie ezebra praktycznie za bezcen i okazał się być najlepszym jaki miałam! Świetnie się rozprowadza nie rozmazuje nie kruszy. Jest też bardzo wydajny mam go ponad pół roku. Niestety nie mogę go nigdzie znaleźć a szkoda :/

Używam tego produktu od: wakacje 2014

Fantastyczny

Kupiony w sklepiku "Wszystko po kilka złotych " okazał się jednym z najlepszych kosmetyków tego typu jakie używałam.
Piękna czerń ,wytrzymały -cały dzień bez poprawek,najcieńszy pędzelek z jakim się spotkałam,który się nie rozcapierza
Nie kruszy się ,nie rozmazuje ,taniutki ,wydajny-duża pojemność.
Dla mnie ideał.
Polecam !

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Niepozorny ideał.

Eyeliner w kałamarzu jest moją ulubioną formą tego kosmetyku, ale mimo wszystko ciężko jest znaleźć taki, który jest naprawdę dobry. I wreszcie trafiłam na coś extra, chociaż nigdy bym się tego nie spodziewała po tak mało znanej, polskiej marce :) Trafiłam na mój idealny eyeliner i wszystkim polecam :)

<b>Konsystencja, formuła:</b> płynny, czarny tusz w małym słoiczku z pędzelkiem; porównywalny do konsystencji Lovely, Rimmel czy innych znanych i drogeryjnych eyelinerów.

<b>Zalety:</b>
*kolor - idealnie czarny, głęboki, nasycony - ani nie matowy ani nie połyskujący
*trwałość - moje kreski potrafią przetrwać ciężki, 14 godzinny dzień w pracy, więc jest naprawdę ok
*bardzo wygodny, bardzo cieniutki pędzelek, którym jesteśmy w stanie namalować wymarzoną kreskę, nawet bardzo cieniutką
*nie osypuje się, nie pęka, nie kruszy się, nie podrażnia powieki
*dużo produktu w buteleczce - wystarcza na bardzo długo, jest wydajny
*kosztuje grosze
*szybko wysycha, nie rozmazuje się

<b>Wady:</b>
*niestety słaba dostępność - gdzieś kiedyś widywałam w małych, osiedlowych sklepikach, ale w regularnych drogeriach go nie znajdziemy, a wielka szkoda - ja mam z internetu, kupiłam przypadkowo podczas jakichś większych zakupów

Jeśli tylko uda Wam się na niego trafić - polecam jak najbardziej, wspaniały, niepozorny produkt. Najlepszy eyeliner jaki miałam do tej pory, zostanie ze mną na dłużej z pewnością :)

Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Bez rewelacji

Ten eyeliner nie należy do najlepszych czy nawet dobry.
+ połyskująca czerń
+cena
+ pędzelek

-nie jest trwały w ciągu dnia już go prawie nie mam

Podsumowując ten eyeliner może i nie ma dużo minusów ale jest za to jeden najważniejszy. W moim odczuciu dobry eyeliner powinien trzymać się chociażby do wieczora ten sprawia że już w połowie dnia nie mam nic na powiece.