Pierre Rene, Eyebrow Set (Zestaw do modelowania brwi)

Pierre Rene, Eyebrow Set (Zestaw do modelowania brwi)

Pojemność 4,5 g

Zestaw umożliwia profesjonalne modelowanie kształtu brwi. Pozwala uzyskać efekt od delikatnego do intensywnego podkreślenia. W skład kompletu wchodzi wosk, 3 cienie oraz dwustronny aplikator. Za pomocą pędzla należy zaaplikować niewielką ilość wosku na brwi i wypełnić je pudrem. Makijaż utrzymuje się przez cały dzień bez konieczności poprawek. Produkt jest bardzo wydajny i praktyczny w użyciu. Został umieszczony w plastikowej palecie. Testowany dermatologicznie. Hipoalergiczny.

Jestem na TAK :)

Jest to świetna paletka. W końcu znalazłam małą paletke której odcienie nie wpadają w rudości. Można mieszać kolory aby uzyskac swój idealny kolor :)
Jestem brunetką i najmniej używam tego jasnego koloru ale przydaje się . Można fajnie zaznaczyć sobie nim początek brwi. Fakt ten pędzelek nie jest jakiś rewelacyjny ale też nie jest tragiczny można nim podkreślić ładnie nasze brwi.

Używa produktu od: próbka

Niezbyt dobry dla blondynek.

Muszę przyznać, że jako osoba z jasnymi blond włosami i takimi samymi brwiami, mam ogromny problem ze znalezieniem kosmetyku do brwi, który mi podpasuje. Tak szczerze, to nie oczekiwałam, że z tym jakoś pozytywnie się zaskoczę. I miałam rację. Cienie są ZA CIEMNE, coś czuję, że mogą podpasować szatynkom. Użyłam raz, może dwa, to tyle. Nie mam dobrego zdania. Jedyne czego jeszcze używam, to wosk, który czasami ratuje mnie, kiedy włoski nie chcą ze mną współpracować, ale też nie jest to dla mnie nic specjalnego, są lepsze.

nr.1 dla modelowia brwi

Eyebrow Set jest jednym z wielu wytestowanym przez ze mnie zestawem do modelowania brwi. Posiada trzy różne kolory które można uniwersalnie dostosować do swoich potrzeb,przy czym kolory są dość dobrze pigmentowane oraz łatwo się aplikują. Wielkim plusem jest również cena która nie przekracza 16 zł za opakowanie oraz wydajność( jedno opakowanie starczyło mi na ponad rok przy codziennym makijażu) .

NIE od blondynki.

Kupiłam szybko bez zastanowieni się zestaw, aż trzech cieni plus wosk do brwi. Myślałam, że choć jeden nada się do mojego typu urody.
Niestety wszystkie cienie to totalna pomyłka dla blondynek, najjaśniejszy cień wgl nie jest napigmentowany, a średni wpada w rudy.
Wosku nie używam, pędzelek fajny ale nie do dokładniejszego namalowania brwi.

dla mnie nr 1

EYEBROW SET Pierre Rene to jeden z wielu moich zestawów do modelowania brwi i jak na razie przebija wszystkie. Jest mega wydajny. Dużym plusem jest baza kolorystyczna- 3 kolory, które można ze sobą łączyć i dopasowywać do swoich oczekiwań. Do tego wosk który zapewnia długotrwały efekt. Cenowo również jest na plus :) ja za swoje opakowania zapłaciłam 15,50 zł kilka miesięcy temu, i z pewnością wystarczy na kolejne kilka miesięcy. Jedyną rzeczą do jakiej mogła bym się przyczepić jest pędzelek- mały, krótki, jak dla mnie niewygodny i trochę tandetny.

Świetna paletka

Bardzo dobra paletka do stylizacji brwi.Ma wosk,ktory przedluza makijaz brwi.Trzy rozne odcienie cieni,ktore mozemy laczyc aby uzyskac efekt okreslony.Osobiscie lubie mieszac dwa najjasniejsze cienie,wtedy mam naturalny look.

Niezbędny

+ daje całkiem naturalny efekt
+ 3 kolory do wyboru

+/- cena
+/- trwałość

Jak dla mnie mocne 4+

Znalazłam lepszy

Był to mój pierwszy zestaw do brwi.
Pędzelek od razu wyrzuciłam, okazał się nie przydatny. Niestety wosk szału nie robił. Minusem był fakt, że potrafił znikać z brwi i miałam wrażenie , że się ważył. Opakowanie słabe.
3 kolory do wyboru - to na plus. Mimo wszystko dosyć sporo zużyłam. Aż trafiłam na Golden Rose......

Chwale sobie

Jestem zadowolona z tego zakupu. Pędzelek jest przydatny, a obecność wosku w zestawie jest na wielki plus. Cena bardzo dobra jak na tak dobry kosmetyk.
Jedyny minus to niezbyt trwały efekt, często muszę poprawiać efekt.
Nie wiem do czego mogłabym się prócz tego przyczepić.

nawet nawet

+cena
+kolory
+wosk
+wydajny
+pigmentacja cieni
+/-opakowanie
-pędzelek
- lubią się ścierać przy przetłuszczajacej się skórze
Całkiem fajny zestaw. Używam go już bardzo długo i nie mogę skończyć :). Cienie się łatwo aplikują i nie mam większych zastrzeżeń poza pędzelkiem, którego w ogóle nie używałam bo wg mnie powinien mieć zupełnie inny kształt itp, I to co napisałam - lubi się ścierać... mam przetłuszczajacą się skórę na czole i niestety juz po paru godzinach noszenia gdy nie chcący odgarniając włosy dotknę brwi robi się luka. Za opakowanie dałam plus minus bo po około 2 tyg rozwaliło mi się i nie od upadku tylko po prostu jakoś samo w kosmetyczne, ale skleiłam taśmą i jest ok :).
Ogólnie jestem zadowolona. Ocena 4 ale dałabym mu 4+ gdyby było można.

Fajna paletka

To była moja pierwsza paletka do brwi i razem z mamą jesteśmy z niej bardzo zadowolone.

+ kolory, i to jakie są dostępne i ich pigmentacja
+ wydajny i trwały
+ wosk jest ok
+ pędzelka uźywam, dość dobrze mi się z niego korzysta

Wspaniała paletka

Moje brwi są dość jasne i niezbyt gęste. Ta paletka jest dla mnie idealna - zawiera trzy odcienie, więc mogę ładnie wymodelować brwi oraz wosk. Jest bardzo wydajna, używam od września, czasem jako cienie do powiek, a zużycie jest niezauważalne. Minusem jest pędzelek, właściwie gąbeczka - używam innego.

Plusy
+ trzy kolory
+ wosk
+ trwałość
+ intensywne kolory
+ dobrze rozcierająca się konsystencja
+ matowe
+ wydajność
+ cena
+ dostępność

Minusy
- pędzelek