Pierre Rene, Eyebrow Set (Zestaw do modelowania brwi)

Pierre Rene, Eyebrow Set (Zestaw do modelowania brwi)

Pojemność 4,5 g

Zestaw umożliwia profesjonalne modelowanie kształtu brwi. Pozwala uzyskać efekt od delikatnego do intensywnego podkreślenia. W skład kompletu wchodzi wosk, 3 cienie oraz dwustronny aplikator. Za pomocą pędzla należy zaaplikować niewielką ilość wosku na brwi i wypełnić je pudrem. Makijaż utrzymuje się przez cały dzień bez konieczności poprawek. Produkt jest bardzo wydajny i praktyczny w użyciu. Został umieszczony w plastikowej palecie. Testowany dermatologicznie. Hipoalergiczny.

Świetna paletka

Bardzo dobra paletka do stylizacji brwi.Ma wosk,ktory przedluza makijaz brwi.Trzy rozne odcienie cieni,ktore mozemy laczyc aby uzyskac efekt okreslony.Osobiscie lubie mieszac dwa najjasniejsze cienie,wtedy mam naturalny look.

Niezbędny

+ daje całkiem naturalny efekt
+ 3 kolory do wyboru

+/- cena
+/- trwałość

Jak dla mnie mocne 4+

Znalazłam lepszy

Był to mój pierwszy zestaw do brwi.
Pędzelek od razu wyrzuciłam, okazał się nie przydatny. Niestety wosk szału nie robił. Minusem był fakt, że potrafił znikać z brwi i miałam wrażenie , że się ważył. Opakowanie słabe.
3 kolory do wyboru - to na plus. Mimo wszystko dosyć sporo zużyłam. Aż trafiłam na Golden Rose......

Polki w mieście SEPHORA

Chwale sobie

Jestem zadowolona z tego zakupu. Pędzelek jest przydatny, a obecność wosku w zestawie jest na wielki plus. Cena bardzo dobra jak na tak dobry kosmetyk.
Jedyny minus to niezbyt trwały efekt, często muszę poprawiać efekt.
Nie wiem do czego mogłabym się prócz tego przyczepić.

nawet nawet

+cena
+kolory
+wosk
+wydajny
+pigmentacja cieni
+/-opakowanie
-pędzelek
- lubią się ścierać przy przetłuszczajacej się skórze
Całkiem fajny zestaw. Używam go już bardzo długo i nie mogę skończyć :). Cienie się łatwo aplikują i nie mam większych zastrzeżeń poza pędzelkiem, którego w ogóle nie używałam bo wg mnie powinien mieć zupełnie inny kształt itp, I to co napisałam - lubi się ścierać... mam przetłuszczajacą się skórę na czole i niestety juz po paru godzinach noszenia gdy nie chcący odgarniając włosy dotknę brwi robi się luka. Za opakowanie dałam plus minus bo po około 2 tyg rozwaliło mi się i nie od upadku tylko po prostu jakoś samo w kosmetyczne, ale skleiłam taśmą i jest ok :).
Ogólnie jestem zadowolona. Ocena 4 ale dałabym mu 4+ gdyby było można.

Fajna paletka

To była moja pierwsza paletka do brwi i razem z mamą jesteśmy z niej bardzo zadowolone.

+ kolory, i to jakie są dostępne i ich pigmentacja
+ wydajny i trwały
+ wosk jest ok
+ pędzelka uźywam, dość dobrze mi się z niego korzysta

Wspaniała paletka

Moje brwi są dość jasne i niezbyt gęste. Ta paletka jest dla mnie idealna - zawiera trzy odcienie, więc mogę ładnie wymodelować brwi oraz wosk. Jest bardzo wydajna, używam od września, czasem jako cienie do powiek, a zużycie jest niezauważalne. Minusem jest pędzelek, właściwie gąbeczka - używam innego.

Plusy
+ trzy kolory
+ wosk
+ trwałość
+ intensywne kolory
+ dobrze rozcierająca się konsystencja
+ matowe
+ wydajność
+ cena
+ dostępność

Minusy
- pędzelek

całkiem przyzwoite

Cienie te zakupiłam w naturze z czystej ciekawości, zachęcona kolorami. Paletka jest całkiem ok. Cienie dobrze napigmentowane, trwałe, trzymają się na brwiach cały dzień, nawet podczas ekstremalnych sytuacji. ą bardzo wydaje, zakupiłam je ok 9 miesięcy temu i nadal nie widzę dna paletki, mimo codziennego użytku. Jedyny minus to tandetny pędzelek, którym w ogóle się już nie posługuję.

+ Fajne kolory
+ Dobra pigmentacja
+ Trwałość
+ Łatwość w użyciu

- Pędzelek - lepiej kupić osobny.

Całkiem w porządku

Kupiłam to kiedyś w małej drogerii nie pamiętam za ile, coś około 12zł. Kolory w paletce są całkiem ładne, chłodne. Można je dowolnie mieszać do uzyskania idealnego koloru, używać na mokro jak i na sucho. Bardzo wydajne cienie. Wosk jest średniej jakości, może dla kogoś kto ma krótsze włoski zda egzamin.
Opakowanie za to jest tandetne. Zawiasy to się rozwaliły po miesiącu, a nie przypominam sobie żeby mi upadła. Ale produkt sam w sobie jest ok.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: Jedno, niecałe

Polecam! :)

Najlepszy kosmetyk do makijażu brwi jaki dotąd miałam, po nałożeniu trzyma się cały dzień, na prawdę warto! Jedyny mały minusik jest taki że dłużej się go nakłada niż np. kredkę :) Dodatkowo używam innego pędzelka niż ten dodany, dla mnie nie wygodny:)

Ilość zużytych opakowań: znikome złużycie

Przychodzi z pomocą

Początkowo kupiłam ten produkt bardziej z ciekawości, używałam go bardzo sporadycznie. Dopiero gdy wykruszył mi się mój główny produkt do brwi, czyli cień z inglota ten zestaw stał się moim podstawowym produktem do malowania brwi. W zestawie są trzy cienie i jeden, bezbarwny wosk. Już na początku wiedziałam, że najjaśniejszego cienie nie będę używać, ponieważ jest zbyt jasny i kompletnie mi nie pasuje. Przy środkowym cieniu muszę się namachać, żeby zobaczyć trochę mocniejszy efekt niż delikatny. Najciemniejszego natomiast używam najczęściej, zarówno w makijażu dziennym jak i wieczorowym. Wosku używam sporadycznie, na co dzień starcza mi wosk z catrice.

Aplikacja cieni jest bardzo przyjemna, świetnie się trzymają cały dzień, nawet bez bazy (tak, nakładam bazę do cieni również między brwi, dla lepszej trwałości :D). Wosk wypada równie dobrze, nie jest ciężki, ale trzyma włoski na miejscu rewelacyjnie.

Opakowanie jest bardzo solidne, identyczne jak w przypadku pudrów z kobo czy pasków rozświetlających z inglota. Dołączona pacynka jest dla mnie totalną porażką, używam pędzelka z essence do cieni i pędzelka z inglota do wosku.

Cena jest bardzo atrakcyjna, około 16 zł za bardzo wydajny i uniwersalny produkt. Odejmuję pół gwiazdki za jeden cień, który pozostanie niezużyty, zamiast niego wolałabym np. rozświetlacz pod łuk brwiowy.

Super :)

Doskonała paletka. Pędzelek do nakładania wosku fajny, sztywny, gąbeczka też dobrze trzyma kolor i idealnie go nakłada.

Używam tego średniego koloru. jaśniejszego w ogóle nie widać na moich brwiach, a ciemny za bardzo mnie postarza :P

Kolor trzyma się ładnie przez caaaały dzień,
nie spływa,
nie kruszy się,
można używać jako cienie do powiek i równie dobrze trzymają się na powiekach :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania 1 opakowania