Pixi, Glow Tonic (Tonik złuszczający do twarzy)

Kultowy tonik złuszczający brytyjskiej marki Pixi. Jest to bezalkoholowy, delikatnie złuszczający tonik skomponowany z najwyższą starannością z naturalnych składników, odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry. Jego specjalny skład jest bogaty w aloes i żeń-szeń. Zawiera także wyciąg z oczaru amerykańskiego, który ujędrnia i wygładza skórę. Dodatek kasztanowca stymuluje krążenie.
Zawartość kwasu glikolowego - 5%.

złuszczające
bez alkoholu
w butelce
płyn
>100ml

Uwielbiam

Na tonik skusiłam się widzą bardzo pochlebne opinie na instagramie i jako, że mam cerę problematyczną (zaskórniki, przebarwienia, drobne blizny) stwierdziłam, że nie mam nic do stracenia. Zakup okazał się strzałem w 10.
Mimo, że mamy doczynienia 5% kwasem glikolowym tonik jest delikatny dla skóry. Bardzo ładnie pachnie. Toniku używam raz dziennie ewentualnie 2 x dziennie co dwa dni, nakładając po nim zawsze krem nawilżający. Stosuję go od tygodnia i już widzę duża poprawe, skóra jest wyraźnie gładka, zaskórniki znikają a nowe nie powstają. Pięknie wyrównuje koloryt i widać, że skóra zyskała taki naturalny blask. Napewno kupię ponownie

Matujące cudo!

Tonik zakupiłam z polecenia koleżanki, na sporej promocji w drogerii Sephora. Mam wrażliwą cerę z tendencją do nadmiernego wydzielania sebum, co jest naprawdę kłopotliwe.
Tonik w 100% spełnił moje oczekiwania! Posiadam wersję w małej buteleczce. Mimo regularnego stosowania toniku dużo nie ubywa, jest wydajny. Zapach jest mało wyczuwalny. Tonik stosuje głównie rano przed makijażem i muszę przyznać,że efekty są rewelacyjne. O wiele dłużej moja cera jest matowa, mniej się błyszczy i ilość wydzielanego sebum w ciągu dnia jest znacznie mniejsza. Po zastosowaniu wszelkie moje zaczerwienienia na twarzy znikają! To jest naprawdę rewelacyjny produkt:D Zauważyłam też,że znacznie mniej widoczne są pory, cera jest wygładzona. Polecam serdecznie wszystkim osobom, które mają problem z tłustą, wrażliwą cerą. Tonik nie powoduje żadnych podrażnień.

Odświeżona cera

Kupiłam go z polecenia Maxi i nie żałuje! U mnie doskonale poradził sobie z zaskórnikami. Skora jest bardzo odświeżona i promienna. Dodatkowo Wyrównuje strukturę skory, dla mnie 10/10...

Glow Tonic

Pixi Glow Tonic posiada w swoim składzie 5% kwasu glikolowego, wyciąg z żeń-szenia (polepsza krążenie), sok z aloesu (koi i nawilża), ekstrakt z oczaru wirginijskiego (działanie antybakteryjne i antyoksydacyjne), pantenol (koi i łagodzi). Nie zawiera alkoholu.
Posiadam skórę mieszaną w kierunku suchej w okolicach policzków. Oczywiście raz jest bardziej wyciszona, innym razem niestety sprawia mi większe kłopoty. Do tego czasem cera ma skłonności do podrażnień. Stężenie kwasu glikolowego 5% to mikro złuszczenie, dlatego stosuję tonik praktycznie codziennie wieczorem, przed pójściem spać (o ile nie nakładam na noc kwasów na buzię).
Co daje mi takie mikro złuszczaniem? Na pewno odświeżenie po całym dniu, delikatne wygładzenie skóry i lekkie obkurczenie się porów. Nie przyczynia się do podrażniania mojej cery. Pozostałe efekty jakie zauważyłam to na pewno ujędrnienie i zwiększenie elastyczności cery. Jest bardziej napięta i wygląda zdrowo. Poza tym czasem miałam tendencję do suchych skórek. Tonik doskonale sobie z nimi poradził i nie dopuścił do powstawania nowych. Myślę, że produkt nada się dla osób borykających się z problemem trądziku również na innych partiach ciała niż twarz.
Produkt jest drogi i przy nasączaniu nim wacików, nie jest wydajny. Ja wylewam odrobinę na dłoń i wklepuję w skórę twarzy i dekoltu palcami. Zwiększa to jego wydajność i wzmacnia działanie.

Hit!!!

Mam cerę mieszaną, na mojej skórze bardzo często pojawiają się niedoskonałości. Ten tonik to jakiś cud!!! Jestem od niego uzależniona... Od kiedy go używam nie pojawiają mi się nowe niedoskonałości, skóra wygląda po nim pięknie, zdrowo, nie mam problemu aby wyjść z domu bez nałożonego podkładu (co jeszcze kilka tygodni temu było niemożliwe). Wg mnie zmniejsza widoczność porów. Polecam go każdemu, myślę, że cena jest adekwatna do jakości.

Bardzo dobry tonik

OPINIA
Od Toniku otrzymałem: odświeżenie, delikatne wygładzenie skóry i obkurczenie się porów (do pewnego stopnia) - to też jest zauważalne gołym okiem. Przyjemnie jest myć twarz i czuć gładkość, spokojnie stwierdzam, że to zasługa tego produktu. Ponieważ skład jest złuszczający ja stosuję ten kosmetyk tylko wieczorem przed pójściem spać, zaś skóra mieszana czy tłusta słynące ze swej "gruboskórności" mogą pokusić się o sięganie po tonik nawet dwa razy dziennie. Pixi Glow Tonic to również kosmetyk wielofunkcyjny, można go użyć na każdą część ciała i tu z pewnością ucieszą się osoby borykające się z trądzikiem na plecach, klatce piersiowej czy barkach.

lukaszmakeup.pl

Efekt zdrowej skóry

Tonik jest bez alkoholu i może być stosowany do każdego typu skóry. Posiada wysoko w składzie: aloes, imbir i ekstrakt z żeń-szenia. Delikatnie złuszcza martwy naskórek, nie przesusza cery. Zawarty w toniku kwas glikolowy o stężeniu 5%, zwiększa wrażliwość skóry na promienie słoneczne, dlatego też, (moim zdaniem) lepiej stosować go wyłącznie na noc. I jak to w przypadku każdych kwasów bywa, przed wyjściem z domu, potrzeba zabezpieczyć skórę twarzy kremem/podkładem z wysokimi filtrami.

UWAGA: efekty są widoczne (rozjaśnienie skóry, zwężone pory, złuszczenie martwego naskórka ) przy regularnym stosowaniu :)

piecze, a efekty takie sobie

Tonik zakupiłam w opakowaniu o pojemności 100 ml.
Z uwagi na wysoką cenę wolałam najpierw przetestować mniejsze opakowanie. To było dobre rozwiązanie, bo tonik niestety nie spełnił swojej podstawowej funkcji tzn nie złuszczał jak powinien.
Nie uważam, że coś robiłam źle, bo zaraz po nim kupiłam odpowiednik za 3 funty w Super Drug i ten tonik działa ! Miałam też dawno temu tonik ze słynnych 3 kroków i tamten też na mnie działał, a ten nie.
Pixi strasznie mnie szczypał na twarzy i tyle. Nie kupię go ponownie. Dla mnie przereklamowany.

Hit!

Produkt kupiłam ponieważ wiele dziewczyn od makijażu na instagramie go polecało. Trochę się obawiałam, czy to nie jest płatna forma promocji, ale produkt okazał się wspaniały! Niesamowicie wygładza cerę. Po kilku dniach używania problem skórek na nosie całkowicie zniknął. Delikatnie piecze podczas używania w mojej problematycznej strefie czyli na skrzydełkach nosa, ale nie podrażnia. Wręcz przeciwnie, po użyciu jest o wiele lepiej. Używam go codziennie, w zależności od tego jakich produktów używałam wczsniej nalewam go na wacik, albo prosto z dłoni wklepuję w twarz. Warty każdej złotówki. Jezeli ktoś mógłby mi polecić pewne źródło opakowania większego byłabym wdzięczna, ponieważ wielkość tego z sephory nie zadowala mnie w pełni :)

Odmłodzona twarz w miesiac!

Wspaniały tonik z kwasami.
Tonik poleciła mi siostra, kiedy znacząco pogorszył mi się stan skory. Pobiegłam do sephora i kupiłam ostatnia buteleczkę za 55 zł ( na szczęście miałam jakaś zniżę na karcie klienta i zapłaciłam 20% mniej ).

Moja przygoda z kwasami była długa i wyboista. Raz udało mi się popalić twarz kwasami które kupiłam przez Allegro - serio tak zrobiłam, jestem debilem. Musiałam leczyć się dość długo z ran pod okiem dermatologa.

Na szczęście razem z wiekiem dostałam mała dawkę rozumu i podeszłam do tematu z wieksza uwaga.

Tonik pixi jest super! Stosuje go co drugi dzień jako element wieczorek rutyny pielęgnacyjnej. Oczywiście codziennie rano pod makijazem uzywam kremu z wysokim filtrem uv aby nie dorobić się dodatkowych przebarwień.
Moja skora, jest tłusta, gruba i nierówna. Zwłaszcza na czole i brodzie.
Po używaniu toniku pixi po około miesiącu zauważyłam ogromna poprawę. Pory są widocznie mniejsze, nierówności się spłyciły.
Nawet makijaż wyglada lepiej. Polecam z całego serca.

Kolejnymi produktami z kwasami na mojej liściem jest tonik z glossier i z the Ordinary - podobno maja podobne działania.

Pixi, Glow Tonic (Tonik złuszczający do twarzy)

Tonik kupiłam pod wpływem recenzji Maxineczki i nie żałuję. Kosmetyk świetnie złuszcza skórę i zmniejsza pory. Pierwsze zmiany zauważyłam po tygodniu codziennego używania a obecnie po trzech tygodniach używania widzę, że moja skóra jest bardzo ładna, rozświetlona, pory są mniejsze i oczyszczone (skóra na nosie wygląda przepięknie - jak nigdy).

Zdecydowanie mój hit

Efekty wygładzenia skóry pojawiają się praktycznie od pierwszego użycia. Tonik ma przyjemną konsystencję, bardzo delikatny, herbaciany zapach. W moim przypadku znacząco zwęził także pory, jednak to akurat zauważyłam kończąc pierwsze opakowanie. Przy aplikowaniu pixi nie używam płatków kosmetycznych, bezpośrednio nakładam go na skórę. Stosuję jedynie wieczorem, bo ma tendencję to lekkiego czerwienienia wrażliwej skóry. Nie stosuję go także pod oczami. W moim przypadku minimalnie redukuje też niedoskonałości. Polecam zamawiać bezpośrednio ze strony producenta, szczególnie pojemność 250 ml wychodzi tam po prostu taniej.