Golden Rose, Matte Top Coat Nail Lacquer (Matujący lakier nawierzchniowy do paznokci)

Pojemność 10,5 ml

Golden Rose, Matte Top Coat nadaje matowe wykończenie. W celu uzyskania matowego efektu należy nałożyć jedną warstwę top coat na zaschnięty lakier dowolnego koloru.

Ekstra!

Świetny, matowy efekt.
Do tego utrwala manicure, więc podwójnie spełnia swoją rolę. Doskonały jako top. Nie zmienia kolorów pod spodem, bo używałam również matowych topów, które rozjaśniały każdy kolor.

Efekt wykończenia manicuru wydaje się teraz bardziej dopracowany, ale nie na długo, niestety szybko się natłuszcza.

Super

Nareszcie coś naprawdę innego. Efekt jest naprawdę matowy. Nie jest za gęsty ma wygodny pędzelek i łatwo się nakłada. Teraz każdy lakier mam w dwóch wersjach błysk i mat. Polecam.

Przydatny gadżet

Bardzo ciekawa opcja, dająca możliwość zmatowić każdy lakier jaki mamy w kolekcji :) Teraz nie trzeb specjalnie kupować matów.
Dość łatwo uzyskać gładką, matową powierzchnię.
Wysycha sprawnie - staram się zawsze odczekać godzinę aż warstwa spodnia warstwa wyschnie i porządnie stwardnieje i dopiero wtedy nakładam mat.
W moim odczuciu przedłuża trwałość lakierów.

Fajny gadżet !

Pierwszy mat jak dla mnie w porządku

Lakier daje naprawdę fajne matowe wykończenie. Szybkość schnięcia przeciętna. Odnoszę wrażenie że przedłuża trwałość lakieru. Jeśli chodzi o matowienie, to najlepszy efekt jest przez ok. 2 dni, później już zaczyna się troche świecić.

I już nie potrzeba kupować matowych lakierów

Super rozwiązanie! Malujesz paznokcie swoim ulubionym kolorem i na wierzch dajesz ten magiczny top coat. Szybko schnie i nie wymaga wielu warstw. Szkoda, że jest dostępny tylko w drogeriach internetowych i stoiskach Golden Rose. Ładny, minimalistyczny design i (niestety, to co ja nie lubię) chudy pędzelek.

Gorąco polecam!

Daleki do ideału

Kupiłam zamawiając kilka produktów tej marki, tak o, przy okazji na próbę.
Lubię matowe lakiery i niektóre moje ulubione kolory są błyszczące więc pomyślałam, że może się przydać.
Co do samego lakieru:

Nakładanie- wygodne, szybkie, bez zarzutu.

Schnięcie - nie ma moją cierpliwość, za długie.

Efekt- jest mat, lakier nawet dłużej się trzymał.

Raczej do niego nie wrócę, nie mam tyle czasu aby czekać aż wyschnie.

Dobry

Fajny top za fajną cenę. Spełnia swoje zadanie - po nałożeniu paznokcie są matowe. Lakier jest też wydajny i nie gęstnieje. Ma fajny, szeroki pędzelek i poręcze opakowanie.
Minusem - i to bardzo dużym - jest to, że niemiłosiernie długo schnie, a nawet po wyschnięciu trzeba uważać, bo robią się odgnioty. Dopiero na drugi dzień top idealnie przylega do paznokcia i jest nie do zdarcia.
Nie kupiłabym ponownie właśnie ze względu na długi czas zasychania, ale pod innymi względami nie mam mu nic do zarzucenia.

Super!

Lakier nadaje bardzo elegancki i matowy wygląd. Po nałożeniu odżywki na paznokcie, lakieru, oraz matowego top coat, nie pojawiały się odpryski przez ok 4-5 dni. Lakier bardzo szybko schnie, a szeroki pędzelek ułatwia jego nakładanie. Produkt jest naprawdę tani i do tego wydajny.

dobry na 1 dzień

Faktycznie daje piękny efekt matu, ale na 1 dzień. Szybko wyciera się do półmatu, aż schodzi całkowicie. Po paru miesiącach nie wiem co się z nim dzieje, ale nie matuje już w ogóle, nadaje się tylko do wyrzucenia.

Tak, ale na chwilę

Do matującego topu z Golden Rose mam mieszane uczucia - z jednej strony faktycznie daje przepiękny mat na każdym lakierze. Z drugiej - jest to efekt, który utrzymuje się maksymalnie dwa-trzy dni.

Produkt jest wydajny, nie zasycha w buteleczce. Przyspiesza nieco wysychanie lakieru. Jest tani i dobrze dostępny. Mimo wszystko warto spróbować.

bardzo fajny

Golden rose znów dało dużo od siebie. Uważam, że matowy top jest lepszy niż matowe lakiery.
+ cena
+ dostępność
+ matuje
+ nie ściera się
+ nie schnie długo

Dobry produkt w niskiej cenie

Top kupiłam po tym jak zakochałam się w matowym efekcie na paznokciach, który widziałam u wielu dziewczyn i sama zapragnęłam taki osiągnąć. Nabyłam go w małej drogerii za 6,65 (ostatnia sztuka!) za całkiem spora buteleczkę o nieprzeciętnym wyglądzie - szklane opakowanie sprawia wrażenie zaparowanego od środka, co wygląda nietuzinkowo i przyciąga uwagę. Spodobał mi się również szeroki pędzelek, którym łatwo i szybko nakłada się top. Jest to bezbarwny lakier, który na początku wygląda jak zwykły, ale w miarę wysychania stopniowo matuje lakier podkładowy. Wystarczy jedna warstwa, aby osiągnąć całkowity mat. Współgra z większością lakierów różnych firm jakie posiadam. Mat bardzo efektywnie prezentuje się na paznokciach. Efekt utrzymuje się kilka dni ok. 2-3, potem trzeba albo zrobić poprawki albo wykonać nowy manicure, zależy od lakieru podkładowego. Jestem bardzo zadowolona z tego topu, za tę cenę jest bardzo dobry, choć trwałość mogłaby być lepsza.

+ ładny efekt na paznokciach
+ jedna warstwa wystarczy dla osiągnięcia całkowitego matu
+ wydajność
+ cena
+ ładne opakowanie
+ szeroki pędzelek
+ współgra z innymi lakierami