Olay, Total Effects, 7 in One CC Cream (Kompleksowy krem nawilżający CC)

Olay, Total Effects, 7 in One CC Cream (Kompleksowy krem nawilżający CC)

Nowy Olay Total Effects Krem CC daje możliwość natychmiastowego uzyskania nieskazitelnego wyglądu skóry, zapewniając jednocześnie działanie pielęgnujące wykraczające poza typowe właściwości kremu BB. Zawiera upiększające pigmenty dla błyskawicznego ukrycia niedoskonałości skóry. Dodatkowo wzbogacono go o 50% więcej odmładzającego kompleksu Vitaniacin niż BB krem Total Effects, by poprawić wygląd skóry również po dłuższym stosowaniu kremu. Olay Total Effects Krem CC poprawia koloryt natychmiast + z upływem czasu. Ponadto pomaga zwalczać aż 7 objawów starzenia się skóry - wszystko w jednym wygodnym opakowaniu z pompką.
Kosmetyk dostępny jest w 2 odcieniach: dla jasnej i średniej karnacji.

nawet niezły

Mam odcień Medium to Dark, czyli wersję ciemniejszą. Używałam gdy się opaliłam i musiałam lekko przyciemnić swój krem BB w kolorze raczej jasnym. Za jasnym na lato. Super się sprawdził, choć dla mnie był to krem BB, a nie CC. Bardzo dobrze nawilżał i odżywiał skórę. Troszkę się świecił, co było denerwujące. Odbijał się bardzo na telefonie na przykład. Dosyć szybko znikał z twarzy. Ot taki kremik na lato. Krycie raczej słabe. Ma bardzo higieniczne opakowanie z pompką.

Tak doskonały, jak BB

Niewiele można mu zarzucić, skoro skóra czuje się w nim komfortowo, a wykończenie na twarzy jest bardzo naturalne.
Mam cerę mieszaną. Olay Total Effects fantastycznie nawilża, otula lekko tłustą warstewką i łagodzi drobne podrażnienia na suchych policzkach. Krem jest idealny do suchych partii cery, ale także strefa T nie błyszczy się po nim ani nie zapycha bardziej niż zwykle.
Krycie jest typowe dla kremu BB. Rozprowadza się łatwo, a na skórze pozostawia warstwę lekko błyszczącą, wyglądająca bardzo naturalnie i promiennie. Trwałość, niestety, jest tylko średnia.
Cena moim zdaniem, jest adekwatna do jakości. Krem jest przeciętnie wydajny.
Aplikator bezawaryjny i higieniczny, choć pozostawia mi trochę produktu na końcu.

Całkiem fajny krem na lato

Używam tego kremu latem, zamiast podkładu. Nie mam problemów z cerą i nie potrzebuję mocnego krycia, a ten krem świetnie wyrównuje koloryt, a przy tym jest lekki i nie obciąża skóry. Ma dość bogatą konsystencję, dlatego po jego nałożeniu omiatam twarz sypkim pudrem, żeby uniknąć świecącej strefy T. Ma tylko dwa kolory, przy czym obydwa są dosyć ciemne, przez co raczej nie nadają się do stosowania w zimę, kiedy cera jest blada. Ale generalnie jestem na tak, bo latem naprawdę daje radę. Na plus jest też wygodna aplikacja - buteleczka z pompką.

Ilość zużytych opakowań: 4 duże

A czym sie rozni od BB ???

Nie widze zadnej roznicy miedzy Olay BC a CC poza cena oczywiscie :-) wiec po co przeplacac :-)
Dla mnie dobry i sorawdzony. wyrownuje koloryt skory dzieki czemu fluid nakladany w pospiechu "nie zrobi krzywdy" zostawiajac smugi :-)

Całkiem porządny krem do cery bez większych problemów

Tak jak większość, produkt otrzymałam w bodajże Glossyboxie. Zużyłam praktycznie do końca i dostałam ponownie w prezencie drugi. Sama bym go nie kupiła, to fakt, ale wcale nie uważam iż jest kiepski.

+bardzo dobrze dopasowuje się do kolorytu cery
+ lekko kryje
+ utrzymuje się cały dzień
+ nadaje skórze zdrowy odcień
+ dla osób lubiących naturalność i brak efektu maski
+ filtr UV

- cena
- głównie dla osób młodych bez większych niedoskonałości

Używam tego produktu od: 1.5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 2 zaczęte

Lekko nawilza i tonuje

Fajny krem tonujacy. Kupiłam z sentymentu do marki, bo przed laty uwielbialam ich beauty fluid, a teraz szukałam czegoś lzejszego od podkladu.
Mam cerę mieszaną z drobnymi zmarszczkami mimicznymi.
Krem dobrze nawilza moją cerę, jest dość"mokry" przy nakladaniu, co akurat mi się podoba, bo daje uczucie odswiezenia. Ładnie tonuje, gdy skóra ma lepszy dzień, odbywam się bez korektora.
Na plus również ladny zapach i opakowanie z pompka. Jedna doza starcza na posmarowanie twarzy i szyi.
Na minus efekt nablyszczania skóry. Pozostawia nie tyle wyczuwalny film ile po prostu połysk na twarzy. Używam zatem do wykończenia pudru bambusowego.
Moim zdaniem jest to produkt do cery raczej niewymagajacej, zmarszczek nie splyci ale na pewno nawilzy i podkreci koloryt skóry.
Gdyby matowil kupilabym ponownie.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

Naprawdę kiepski

Ja również mam ten produkt z pudełka beglossy. Wiek - tuż przed 30-tką, zmarszczki jakieś są, więc jest to produkt przeznaczony dla mnie.
Pompka fajna, pojemność duża, cena nie zabija, kolor w porządku (fair).
Niestety, krycie zerowe, kiepsko się wchłania (cały czas miałam uczucie tłustej, mokrej warstewki) a podczas upału zwyczajnie spływa z twarzy. Działania żadnego, poza tonującym nie zauważyłam. Niewart uwagi, nawet jako krem.

Używam tego produktu od: 4mcy
Ilość zużytych opakowań: ciężko powiedzieć ile z 1 (nie widać zużycia)

Bardzo przeciętny

CC cream otrzymałam w pudełku beglossy, sama bym się na niego nie zdecydowała, gdyż jest to produkt dla kobiet z pierwszymi oznakami starzenia, a ja mam dopiero 23 lata. Nie mniej jednak postanowiłam przetestować :)

Na plus na pewno kolor prawie idealnie dopasowany do mojej karnacji (fair to medium) i genialny sposób aplikacji. Pompka pozwala na wykorzystanie produktu do samego końca. Dobra wydajność. I to by było na tyle niestety ;(

Głównym minusem było okropne uczucie natłuszczenia twarzy - może u osób z bardzo suchą skórą efekt byłby inny, ale przy mojej mieszanej skórze miałam wrażenie, jakbym nasmarowała twarz oliwką. Kolejny minus za słabe krycie - chyba, że ktoś ma skórę w bardzo dobrej kondycji i potrzebuje dosłownie minimalnych poprawek. No i cena - gdybym kupiła to w regularnej cenie za ponad 40zł to chyba bym chodziła zła przez kolejny miesiąc.
Produktu raczej nie kupiłabym ponownie, a na pewno nie za taką zawrotną cenę, mi nie przypadł do gustu. trzeba zużyć, zapomnieć i nigdy nie wracać... Dla mnie jest to po prostu krem nawilżający z odrobiną koloru.

Ważna informacja po kilku miesiącach testowania: zdecydowanie lepiej mi się go \\\'nosi\\\' zimą; to co latem i w ciepłe dni jest minusem, czyli słabe wchłanianie i pozostająca tłusta warstwa kosmetyku, właśnie w chłodniejsze dni staje się niejako zaletą, bo skóra jest nawilżona i kosmetyk wchłania się bardzo dobrze. Często zimą, gdy potrzebowałam minimalnego makijażu, nie używałam kremu, tylko tego CC... Tylko za 40zł to ja mogę sobie kupić nawilżający krem ekologiczny :)

Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego.

Mam już za sobą kilka koreańskich kremów BB i CC - nawet polubiłam te multifunkcyjne produkty, które czynią nas piękniejszymi i pozwalają zaoszczędzić czas stając się kremem nawilżającym i podkładem w jednym.

Niestety, ten krem udowodnił mi, że Europejczycy nie potrafią robić tego typu produktów. Jest to spore rozczarowanie, ale cóż - jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego :) To stare powiedzenie ciągle się sprawdza. Bo producent deklaruje nam aż 7 efektów w jednym produkcie! Zaraz się temu przyjrzymy.

Mam cerę bardzo jasną, więc posiadam kolor jaśniejszy - fair to medium. Mam też cerę normalną i raczej bez niespodzianek.

<b>Konsystencja, formuła:</b> dość puszysty, lekki fluid z dodatkiem kremu.

<b>Krycie:</b> właściwie żadne lub bardzo minimalne; wręcz uwydatnia pory - nawet nie wiedziałam, że mam takie duże! nie przykryje nawet najmniejszych zmian, może tylko odrobinę wyrównuje koloryt.

<b>Kolor:</b> zdecydowanie za ciemny poza tym bardzo mocno utlenia się, ciemnieje - nawet o kilka tonów; ja radzę sobie z tym stosując puder transparentny, który rozjaśnia mi go o 1-2 tony.

<b>Wykończenie:</b> niby rozświetlający, ale jednak jest to efekt święcącej, niezdrowej, tłustej skóry i nie ma nic wspólnego ze zdrowym, subtelnym blaskiem; bez zmatowienia go pudrem ani rusz!

<b>Nawilżenie:</b> trochę nawilża, dla mojej normalnej skóry jest to nawet wystarczające, więc może zastąpić krem na dzień.

<b>Opakowanie, aplikacja:</b> genialne opakowanie z pompką typu airless - zużywamy produkt do końca, nie dostaje nam się tam powietrze, bo dno unosi się w miarę ze zużyciem produktu; niestety z pompki wychodzi zazwyczaj za dużo produktu niż potrzebujemy.

<b>Co obiecuje nam producent:</b>

1.ROZŚWIETLENIE.
jak wyżej - efekt buzi nasmarowanej masłem
2.ODŻYWCZE NAWILŻENIE
ok, nawilżenie jest, ale nie jakieś kompleksowe - jest w normie
3.DELIKATNA EKSFOLIACJA
nie wygładza ani nie wyrównuje widocznie powierzchni skóry
4.ZMNIEJSZANIE PORÓW
jak już wspomniałam - nigdy nie spodziewałam się, że mam aż tak duże pory - ten krem je wręcz uwydatnia
5.POPRAWA KOLORYTU
niby jest, ale co z tego jak cera i tak wygląda na niezdrową i nieświeżą, a w dodatku pociemniałą - ten punkt również na nie
6.REDUKCJA ZMARSZCZEK
nie, bynajmniej nic takiego się nie stało
7.DELIKATNY EFEKT LIFTINGU
kolejna bzdurka

Na 7 obietnic tylko jedna była prawdziwa. 6/7 - chyba słabo.

Podsumowanie:

<b>Zalety:</b>
*nawilża buzię, więc może zastąpić krem nawilżający
*genialne opakowanie typu airless - wszystkie kremy/podkłady powinny tak być pakowane, design butelki i kartonik też ok
*dobrze się go rozprowadza - bez smug, szybko
*ładnie, świeżo pachnie
*ma filtr przeciwsłoneczny SPF15
*w składzie chińska herbata

<b>Neutralnie:</b>
*wydajność - w normie
*dostępność - spokojnie można go kupić w kilku drogeriach, ale też nie wyskakuje na nas wszędzie
*cena - średnia półka

<b>Wady:</b>
*jak już wyżej opisałam - efekt bardzo marny, właściwie żadnych właściwości, które ma prawdziwy krem BB czy CC
*trwałość bardzo kiepska - wyciera się i znika z buzi po około 3 godzinach
*po nałożeniu buzia jest nieprzyjemnie lepka
*zauważyłam, że trochę zapycha, więc wcale nie jest taki lekki - z resztą w bardzo długim składzie samych dobrych rzeczy nie ma

Dawałam mu wiele szans, ale niestety - zasługuje na miano wielkiego niewypału. Jakoś zużyję go do końca - kiedy nakładam na niego dobry puder transparentny to nawet nie jest tak źle do tych 3 godzin, będę też używać kiedy nie wychodzę z domu, jako zwykły krem.

Jeśli krem CC czy BB to tylko z Azji. Tego wynalazku zdecydowanie nie polecam, bo dużo mu brakuje.

Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka