Creme Collagene et Mauve Soin de Nuit - toutes peaux (Krem ujędrniający)

Creme Collagene et Mauve Soin de Nuit - toutes peaux (Krem ujędrniający)

Krem ujędrniający, opracowany specjalnie, aby nadać zmęczonej skórze młodszy wygląd, poprzez dostarczenie jej rozpuszczalnego kolagenu. Zastosowany w kremie wyciąg z malwy leśnej, dzięki swoim właściwościom zmiękczającym i kojącym, ułatwia działanie kolagenu. Pomaga wygładzić zmarszczki, przywraca skórze jej naturalny koloryt i witalność.
Krem należy stosować codziennie wieczorem na dokładnie oczyszczoną skórę twarzy i szyi. Dzięki swojej lekkiej i delikatnej konsystencji, krem natychmiast się wchłania.

bardzo mi odpowiada

Mam bardzo wrażliwą cerę, mieszaną, używam tego kremu już jakiś czas, szukałam czegoś głównie na zmarszczki mimiczne, co dorównałoby expressioniście HR i uważam, ze działa, bardzo je wygładza, dobrze się wchłania, ladnie pachnie, choć dla niektórych moze troche za intensywnie. Polecam jednak nie kupować go w Polsce, tylko za granicą, np. na lotnisku albo wysyłkowo w UK nie dość ze wychodzi taniej, to wydaje mi się, ze te na polskim rynku są jakieś gorzej działające.

Używam tego produktu od: około 3 lat
Ilość zużytych opakowań: 4 ( w trakcie) opakowania 50 ml

bardzo dobry krem

Krem jest bardzo dobry. Nie jest to krem za tłusty po którym jeszcze rano buzia się świeci. Bardzo dobrze sie wchłania, nawilża, rozświetla. Jest taki przyjemny w stosowaniu, ani za tłusty ani zbyt ściagający. Naprawde warto wypróbować.

Używam tego produktu od: ponad m-c
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

bardzo dobry ale nie rewelacja

bardzo dobrze odżywia i nawilża, po wieczornej aplikacji rano twarz wypoczęta i roświetlona czyli odżywiona i nawilżona, po dłuższym stosowaniu widoczne efekt ujędrnienia i oczywiście nawilżenie i odżywienie bardzo dbry krem, ale za tą cenę szału nie ma.
nie wygładza i nie likwiduje zmarszczek-tego chyba nie robi żaden krem tylko skalpel, być może zapobiega zmarszczkom dobrze nawilżając skórę dość wydajny

Używam tego produktu od: 6 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 2 po 50 ml

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

Doskonały

Sisley to marka, do której od lat mam zaufanie. Kosmetyk ma gęstą, kremową konsystencję, szybko się wchłania. Jest bardzo wydajny. Jest to dla mnie krem nocny, dlatego też delikatny film, jaki pozostaje po nałożeniu, bardzo mi odpowiada. Wiadomo, że Sisley używa najwyższej jakości skłądników, dlatego prawdopodobnie nie zawiera alkoholi lub kwasów, które mają za zadanie \\\"na siłę\\\" ściągać pory skóry. Do tego krem ten polecany jest raczej do cer suchych (ja go używam w okresie jesienno-zimowym). Spłycił mi zmarszczki na czole, za co bardzo go polubiłem. Nadaje się także dla mężczyzn o suchej skórze. Trzeba się tylko przyzwyczaić do słoika zamiast tubki.

To był najlepiej nawilżający krem, jaki dotąd używałem (w porze letniej używam także doskonałego na noc confort extreme Sisley).

Zapach to kwestia gustu, mi się podobał.

Nie podoba mi się.

Niestety, ale ten krem - prezent od Męża - nie przypadł mi do gustu. Nie rozumiem przyczyny, ale i kremy, i podkłady Sisleya nie lubią się z moja skóra.

Krem ma okropny zapach! Intensywny i staromodny. Konsystencja typowo "nocna", czyli dość gęsta, ale łatwo się wchłania. Lubię, gdy kremy nocne zostawiają filtr, ale ten jest za tłusty i ciężki. Rano budziłam się z błyszczącą twarzą, rozszerzonymi porami i nie wyglądało to estetycznie. Jestem przywyczajona, że po kremach Guerlain mam "zbitą" skórę z niewidocznymi porami, zupełne nieporozumienie.

O wpływie na zmarszczki nie piszę, u mnie to na razie prewencja (mam prawie 30 lat), ale nie wiem, czy to dziwne rozpechanie porów i jakieś takie "sflaczenie" dobrze wróży temu kremowi...
Być może dla Pań o suchej skórze będzie idealny, ale dla mojej normalnej (miejscami mieszanej) był za cięzki i pojawiły mi sie jakieś dziwne wypryski.

Nie dokończyłam na twarz, zużyłam na dłonie - tu się nieźle sprawował.

Za tę cenę tylko **.

Używam tego produktu od: tej zimy
Ilość zużytych opakowań: 1.

Kremowa Liga Mistrzów

Jak w tytule...Krem, który spełnia wymagania wybrednej skóry 30-latki ;-)) Zmarszczki i linie stają się zdecydowanie mniej widoczne, a buzia wygląda na wypoczętą każdego ranka po przebudzeniu. Jest promienna, gładka, dopieszczona.
Konsystencja bardzo lekka, błyskawicznie się wchłania, pozostawiając na skórze delikatny film.
Tylko zapach mi się nie podoba - jest dość ciężki, kwiatowy, taki hm...babciowaty. Jednak dla rewelacyjnego efektu jestem w stanie przeboleć tę małą niedogodność.
Gdyby tylko cena była bardziej ludzka, to zapewne nie rozstałabym się z tym kremem nigdy. Z drugiej strony w przypadku Sisley nie może być niestety inaczej...

Używam tego produktu od: