Perceive, Perfumed Deodorant Spray (Perfumowany spray do ciała)

Perceive, Perfumed Deodorant Spray (Perfumowany spray do ciała)

Jeden z bestsellerów Avon w nowej odsłonie - jako perfumowany spray. Słodkie nuty gruszki mieszają się z ożywczym piżmem i romantycznymi refleksami frezji, by złożyć się w zapach z kategorii kwiatowo-orientalnej.

Juz oklepany

Ładny świeży zapach długo się utrzymuje ale jest już tak popularny że od razu nasuwa się jej firma Avon. Często w jakiś promocjach za nieduże pieniądze

Ładny zapach

perfuma ma ładny, delikatny zapach, który utrzymuje sie kilka godzin. Zapach idealny na dzień. Bardzo ładna buteleczka i łatwy w użyciu atomizer ułatwiają aplikacje produktu.

mylący

Miałam perfum Perceive i bardzo go lubiłam dlatego zdecydowałam się też na spray. Niestety się zawiodłam. Mam wrażenie że zapach jest inny, taki rozwodniony. Nie jest też trwały. Zmęczyłam jedno opakowanie, ale ponownie nie kupię.

Avon Mark - relacja

chłodny zapach

Produkt otrzymałam z wymianki więc bardzo fajnie ze mogłam go przetestować .Zapach jest bardzo przyjemny chłodny wyrażnie czuje piżmo jest świeży i jednocześnie kobiecy przynosi na myśl morska bryze;) Bardzo dobrze czuje się w otoczeniu tego zapachu nie jest może najtrwalszym zapachem ale wytrzymuje kilka godzin na ubraniach:) podoba się otoczeniu:) Jak dla mnie ma coś w sobie przyciągającego:) Buteleczka jest wygodna w użytkowaniu . Być może skuszę sie na niego ponownie gdy się skończy :)

przyjemne stosowanie

Lekki i przyjemny spray na lato i nie tylko. Oryginał Perceive był troszke dla mnie zbyt duszący,a przy tej mgiełce tego uczucia nie ma. dosyc trwały. 75 ml objetości pozwala psikac sie bez wyrzutów sumienia, bo starcza na długo.Polecam

Ilość zużytych opakowań: 2 duze

Lekkie i przyjemne

Lubię wodę toaletową, wiec przez okres letni sięgam po mgiełki, jako uzupełnienie i odświeżenie. Mgiełka jest mniej trwała niż woda i to jest w niej fajne. Nie stosuje dezodorantów z uwagi na sprawy alergiczne i dlatego mgiełki je zastępują. Przyjemnie pachną i chłodzą przy aplijacji. Sama przyjemność. Dzięki temu, ze mają łagodny zapach mogę je stosować tak często jak pragnę odświeżenia. Ładny szklany flakonik i przystępna cena -20-25 pln w promocji uzupełnia calość.

Używam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: 1 całe, kolejne zaczęte