Puder brązujący w kamieniu

Puder brązujący w kamieniu

Puder ponieważ sprawdza się niezależnie od pory roku. W lecie znakomicie podkreśla opaleniznę lub ją imituje, a w zimie służy jako róż do policzków czy skroni. Zawiera składniki pielęgnujące i złote drobinki, lecz bardzo deliktanie rozświetla twarz. Puder ten dobrze się nakłada i przede wszystkim nie pozostawia smug, nawet jeśli się go używa bezpośrednio na twarz.

Naturalny efekt

To mój pierwszy w życiu puder brązujący, i zapewne ostatni tej firmy, bo w Sephorze wyprzedaż spowodowana jest właśnie likwidacją stoiska...:( A produkt jest bardzo dobry. Daje naprawdę naturalny efekt, dzięki zawartości lśniących drobinek pięknie rozświetla, twarz wygląda na zdrową i wypoczętą. Nie mam żadnych problemów z nakładaniem, pomimo braku wprawy, konsystencja pudru jest bardzo gładka, nasycenie pigmentem niewielkie i intensywność można stopniować.
Jedynym mniusem jest słaba trwałość - jakoś znika z twarzy po ok. 4 godzinach, nie rozumiem jak to sie dzieje?!

Oceniam na 5.00

Jeszcze raz polecam. Chciałam zaznaczyć,puder jest b.wydajny, uzywam go codziennie od października 2001 i dopiero teraz mi się kończy.