Wilkinson, Intuition, Golarka dla kobiet

Wilkinson, Intuition, Golarka dla kobiet

Pojemność 1 szt

Goli i wygładza skórę, jednocześnie działając łagodząco.
Pierwsza maszynka z ostrzem, które zadba o wszystko: 3 ostrza otoczone pielęgnującym środkiem do golenia.
Po zwilżeniu pielęgnujący środek do golenia lekko się pieni i ułatwia golenie. Środek pielęgnujący zawiera aloes, masło kakaowe i witaminę E.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Rozpadla sie :)

gadzeciara ze mnie straszna, uwielbiam testowac I czasem sie na cos nadzieje.
Tak bylo w tym wypadku. Maszynke kupilam za 37.99 niby promocja...
Otworzylam opakowanie, zamontowalam bez problemu I mysle sobie " super, to musi byc rewelacja"
Przykladam do piszczela I ta dam...mydelko odpadlo odrazu:) I Co mi zostalo? A o to moje Kochane jednorazowka za blisko 40 zl. Nie powiem Wam czy warta bez mydelka tylu bo wkurzona z impetem wyrzucilam ja do kosza. Rodzi sie w sumie pytanie, prawda? Co ona, Nie mogla sprobowac wlozyc tego mydelka? A Nie mogla bo sie rozpadlo na dziesiatki kawaleczkow :)
Taki bubelek mi sie trafil.

Pieniądze wyrzucone w błoto

Kupiłam tę maszynkę na promocji w Hebe, zapłaciłam 29 zł, byłam tym zakupem bardzo podekscytowana i od razu po przyjściu do domu postanowiłam ją wypróbować. Bez większego problemu zamontowałam ostrze w uchwycie, faktycznie mydełko dawało duży poślizg ale przez to, że było go tak dużo i było dość wysoko osadzone miałam wrażenie jakby w ogóle nie goliła. Efekt był średni faktycznie goliła ale niedokładnie, część włosów pozostała nietknięta. Wbrew pozorom całkiem sprawnie poradziła sobie we wrażliwych rejonach. Nie byłam nią zachwycona ale wydawało się, że oszczędzę na piance i w niewielkim stopniu nawilżę skórę. Moje względne zadowolenie nie trwało zbyt długo już przy trzecim użyciu górna część mydełka odpadła, a dolna przyblokowała głowicę ostrza, przez co zacięłam sobie skórę na nodze. Golarki nie trzymałam w wodzie, a ochronka była założona prawidłowo. Spróbuję nałożyć nową końcówkę i używać ale zdecydowanie wolę piankę i maszynkę za 3 zł niż to.

Świetna, ale droga

Uważam, że to najlepsza golarka na rynku i dla osoby o suchej skórze jak ja to naprawdę świetne rozwiązanie.

Ostrze golarki jest otoczone mydełkiem i kiedy przejeżdzasz golarką po skórze, mydełko zapewnia "poślizg" (zamiast pianki do golenia) oraz nawilża i łagodzi, a ostrze ścina włoski. Dla mnie świetne rozwiązanie, zwłaszcza na wakacje (nie muszę zabierać osobno pianki do golenia) czy kiedy się śpieszę - idzie naprawdę dużo szybciej niż kiedy trzeba rozkładać piankę do golenia.

Efekt nawilżenia jest na tyle silny, że nieraz nie muszę nawet używać balsamu do ciała, a mam suchą skórę - rewelacja! Ostrza są wydajne, używam jednego kilka tygodni, a poza tym naprawdę nie tak łatwo się nimi zaciąć i pod tym względem Intuition to naprawdę rewelacja!! Ostrza nie są tanie, ale używając Intuition nie musisz kupować pianki do golenia, więc tak naprawdę to niezła oszczędność.

Ze względu na dużą główkę golarka dobrze sprawdzi się w łatwiej dostępnych miejscach jak nogi czy pachy, ale ciężko nią manewrować np. w okolicach bikini.

Nie do końca przypadła mi do gustu "skuwka", która ma chronić ostrze, zawsze spadała mi z golarki, kiedy trzymałam ją w kosmetyczce, a mydełko brudziło mi inne kosmetyki. W końcu gdzieś zupełnie ją zgubiłam.

Plusy:
+trudno się zaciąć
+nie ma już potrzeby stosować pianki/żelu do golenia, co oszczędza czas podczas golenia i pieniądze podczas zakupów
+mydełko nawilża skórę, można się obejść bez balsamu po goleniu (choć lepiej jednak użyć)
+mydełko łagodzi podrażnienia, nigdy nie piecze mnie skóra po goleniu, a dawniej to była normą
+przyjemny delikatny zapach, który zostaje na trochę na skórze
+zarówno ostrze i mydełko starczają na kilkanaście/kilkadziesiąt użyć, są wydajne
+wygodna rączka, golarka nie wyślizguje się z ręki
+mam golarkę prawie 3 lata, używam regularnie i nadal wszystko działa i wygląda OK

Minusy:
-skuwka nie trzyma się na golarce, ciężko zabezpieczyć golarkę np. na czas podróży
-trudno zużyć mydełko do końca, sporo się marnuje
-jeśli golarka Ci upadnie, to mydełko obtłukuje się i część, która odpadnie (a czasem to ponad połowa) możesz już tylko wyrzucić
-trudno nią dotrzeć w zakamarki, bo główka jest bardzo duża

To jednak golarka, więc efekt gładkiej skóry utrzymuje się na 1-3 dni w zależności od tego, jakie masz włosy, ale moim zdaniem to #1 wśród golarek.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Dziadostwo za dużo pieniędzy

Zachęcona kuponem zniżkowym zakupiłam maszynkę.
Miałam nadzieję że odstawię w końcu jednorazówki.
Pierwsze użycie- WOW, niektóre włoski były niedogolone, ale myślałam że to wina oświetlenia.
Mydełko zużyło się w większości przy trzecim użyciu oraz okazało się że niedogolone włoski to wina maszynki ;/
Dodatkowo włoski zatrzymują się w maszynce i jedyny sposób na ich wyciągnięcie to grzebanie z tyłu ostrza igłą lub pęsetą.
Dobrze, że kosztowała mnie ok. 14zł. Chociaż maszynka za 14zł na trzy użycia? Droga impreza.
Jedynym plusem jest to że nie zacina skóry.

kompletna pomyłka

Skuszona niecodziennym kształtem, miętowym kolorem i promocją zakupiłam maszynkę i wkłady Wilkinson Intuition tuż przed urlopem. Niestety tym razem nie miałam gładkiej skóry, bo:
1. ostrza golą niedokładnie
2. mydełko zużywa się nierówno i po pierwszym użyciu trzeba kombinować jak to zrobić żeby w ogóle goliło
3. higieniczne przechowywanie urządzenia jest niemożliwością (włoski w mydle, wiecznie mokry mechanizm)
Plusami były założenia, ale że nieostały spełnione to jak dla mnie plusów brak.
Na szczęście konkurencja wyprodukowała o niebo lepsze maszynki, tylko kasy wyrzuconej na WIlkinsona żal...

Ilość zużytych opakowań: 4 wkłady

Średnia

Eh w sumie to nie wiem jak ocenić te produkt. Kupiłam je na promocji wraz z trzema wkładami. Maszynka jest duża, mydełko się szybko tępi mało tego wysusza moją skórę. Dodatkowo można się łatwo po charatać jak mydełka są już na wykończeniu. 5 ostrzy dobrze golą, ale ja się pozacinałam. Tak na prawdę nie wiem czy ją ponownie kupie, ale tą obecną ciężko mi gdzie indziej zużyć, tylko do nóg.

Dobra, ale wciąż nie to czego szukam.

Na początku byłam zachwycona ta maszynką. Nie musiałam kupować pianki/żelu do golenia, bo maszynka w swoim wkładzie posiada już mydełko, które pełni funkcję pianki. Wydawała mi się tez stosunkowo tania - 3 wkłady za ok. 50zł. - gdzie wkłady do maszynek Venus są w podobnych cenach, a wkłady do Wilkinsona pełnia funkcję i wkładu, i pianki, więc obejdzie się bez kupienia pianki, i wydania kolejnych 10-15zł.

Do działania samej maszynki nie mam żadnych ale. Po jej użytkowaniu nie miałam żadnych krostek, problemu wrastających włosków czy podrażnień. Nie spotkałam się też z zacięciami, które czasem się zdarzały przy użyciu zwykłych maszynek. Depilacja szła szybko i sprawnie, bez babrania się pianką. Depilacja maszynką to oszczędność czasu, zwłaszcza jak nam się spieszy albo jesteśmy na wyjeździe.

Mimo to, po roku używania maszynki zauważam jej wady, które niestety sprawiają, że raczej już do niej nie powrócę, i albo wrócę do maszynek Venus albo poszukam innej metody depilacji.

Minusem jest depilacja okolic bikini. Maszynka jest dość duża, przez co możemy mieć problem z jej użyciem w tych okolicach. Kolejną wada jest mydełko. Sama idea wkładu z mydełkiem jest moim zdaniem bardzo dobra, gorzej jednak z praktycznym wykorzystaniem. Mydełko bardzo szybko się kończy, goląc się co 2 dni maszyna nie starczy nam na wiele. Minusem mydełka jest też to, przynajmniej w moim przypadku, że warstwa dolna ściera się szybciej niż ta górna. Bardzo często zdarzało się tak, że warstwy dolnej już nie było, a górnej zostało na trochę i jeszcze, mimo to depilacja nie szła już tak gładko i wkład trzeba było po prostu wyrzucić. Nie podobało mi się także to, że przez ogromny wkład jaki posiada maszynka, nadmiar włosów, nawet już po kilku użyciach, blokował ostrza wewnątrz wkładu, a same ostrza stawały się po prostu tępe.

Mimo tego, że bardzo polubiłam tą maszynkę i służyła mi ona przez rok to nie zamierzam, póki co, do niej wracać.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 maszynka, duża ilość wkładów

bdb

Ja mam ta rozowa we wzorki z wkladami o zapachu owocu granatu. Maszynka swietnie goli nogi i pachy bo do tych miejsc jej wlasnie uzywam. Wklad starcza mi na ok. Miesiac przy codziennym goleniu. Skora jest gladka i bez podraznien ani zaciec. Polecam !!!

Używam tego produktu od: od 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: ok. 3 wklady

tragedia

Najgorsza maszynka jaką miałam, niewygodna nieekonomiczna i bardzo zdradliwa, to ile razy się nią zacięłam nie zliczę.
Właściwie nie widzę plusów-może pomysł był niezły ale nie do użycia, przynajmniej dla mnie.

Używam tego produktu od: raz
Ilość zużytych opakowań: 1 raz

Bubel

Żałuję że zdradziłam Venus i skusiłam się na Intuition, która najprawdopodobniej wyląduje niedługo w koszu.

Zacznijmy od plusów:
- Bardzo wygodna, gumowa rączka, dobrze leży w dłoni, nie wyślizguje się;
- Brak konieczności stosowania dodatkowo pianki/żelu i dość szybkie golenie.

I na tym niestety kończą się plusy. To co przemawia na niekorzyść tej maszynki:
- Cenę maszynki można jakoś przeżyć, jednak wkłady są stanowczo za drogie;
- Mydełko znika w ekspresowym tempie, po 3-4 użyciach, po czym ostrze jest praktycznie bezużyteczne;
- Mydełko wysusza skórę;
- Maszynka goli niedokładnie, po goleniu nadal wyczuwałam krótkie włoski (takie jak dzień po goleniu przy innych maszynkach) w dodatku ciągle się nią zacinam, nogi wyglądają jak pobojowisko;
- Nie jest zbyt wygodna do pach czy bikini;
- Nie jestem w stanie jej powiesić, ciągle spada;

Generalnie wszystko mogłabym przełknąć, i cenę, i kiepski wieszak, ale to co najbardziej mnie do niej zniechęciło to słaba jakość ostrzy.

Ilość zużytych opakowań: 1 maszynka

Fajna

Kupuję, używam i będę używać. Dobra do stoswania w miejscach wrażliwych, doskonale nawilża.
Minusem jest szybko zużywająca się część nawilżająca, podczas gdy maszynka jest jeszcze ostra :(
Przy mojej wrażliwej skórze, skłonnej do podrażniej po goleniu jest naprawdę dobra.

Ilość zużytych opakowań: powyżej 10 wkładów

Bardzo wygodna - polecam

Uwielbiam ją! Nie wyobrażam sobie golenia inną maszynką. Tą się nie zacinam, idzie gładko. Używam jej pod przysznicem, przeciągam raz i już gotowe :) Nie ma nic wygodniejszego i mniej bolesnego.
Jedyny mały minusik za to, że mydełka dość szybko się kończą, ale napewno nie są jednorazowe.

Ilość zużytych opakowań: nie liczyłam