Tołpa, Botanic, Hiszpański Ryż, Regenerujący szampon do włosów chroniący kolor

Tołpa, Botanic, Hiszpański Ryż, Regenerujący szampon do włosów chroniący kolor

Szampon ma kremową konsystencję i ujmujący zapach. Delikatnie oczyszcza skórę głowy i włosy. Odbudowuje i wzmacnia strukturę włosów. Chroni przed promieniami UV zapobiegając płowieniu koloru. Odżywia i regeneruje. Wygładza i przywraca połysk. Zawiera przyjazne dla skóry głowy i włosów środki myjące, dzięki czemu łagodnie się pieni.
Hiszpański ryż - bogatszy od zwykłego. Działa na włosy od wewnątrz. Dostaje się do środka, by chronić ich strukturę oraz kolor. Sam uodporniony na słońce, pomaga unikać negatywnego wpływu promieni UV.
Ekstrakt z ziaren hiszpańskiego ryżu:
- ochrania barwę włosa przed blaknięciem,
- wskazany dla włosów narażonych na działanie promieni UV (słońce, solarium),
- przywraca i podkreśla połysk,
- zapobiega degradacji keratyny,
- zwiększa wytrzymałość włosów na łamanie.

Odpowiedni dla alergików

Na początku muszę powiedzieć, że nęka mnie łojotokowe zapalenie skóry i jeśli nie używam szamponu leczniczego, to dopada mnie łupież. Szampon ten jest idealną alternatywą dla wszystkich reklamowanych szamponów. Nie zawiera parabenów, sylikonów i innych przez co włosy są "tępe" (eliminuję to używając odżywki wyłącznie na końce włosów), nie są wygładzone i i takie jak po normalnym szamponie. Dla mnie to nie jest wada. Włosy po umyciu są miękkie. Szampon nie pieni się (co też powoduje brak SLS i innych), mało pachnie,.

Plusy:
- nie powoduje łupieżu,
- włosy są miękkie,
- wygodne opakowanie,
- delikatny zapach,

minusy:

- Trzeba używać trochę więcej szamponu, żeby móc dokładnie umyć skórę głowy,

ujdzie

nie jest to moje Must Have
dostałam razem z maseczka i razem z nią używałam
plusy przeplatają się z neutralnie, dla mnie minusów raczej nie ma
nie pieni się masakrycznie, najlepiej nałożyć na dłoń wymieszać z wodą i dopiero nałożyć na włosy, ładnie pachnie,włosy są miękkie, nie zauważyłam żeby bardziej się przetłuszczałyżki bo i tak myję co 2 dni, w miarę wydajny, nie podrażnia skóry głowy

działa

Ten szampon w komplecie z maską to dla mnie petarda regeneracji. Powiem tak: mam włosy potrzebujące regeneracji bo są po licznych akcjach fryzjerskich dekoloryzacji, basenie itd... Więc regeneracja to podstawa i na to kładę ogromny nacisk. i tutaj widzę od razu że włosy nie są śliskie jak po silikonach, naklepane i ulizane, tylko wyglądają na włosy młodej dziewczyny. Mam nadzieję że osoby czytające rozumieją efekt ten" niezniszczonych zabiegami włosów świeżych i naturalnych". Więc ja to widzę u siebie, bez cudów stylizacyjnych, olejków, masek które masakrycznie wypłukują kolor itd. A porpos koloru NIE WIDAC WYPŁUKANIA, co nie ukrywajmy dla osoby która inwestuje w rudy pigment jest ważną informacją i widoczną na pierwszy rzut oka. Widać to też po wodzie, że ten produkt nie kradnie koloru.
Zgadzam się z przedmówczyniami że jest to produkt hm "tępy", że nie leje się majonezikiem z buteleczki tylko konsystenjca jest tołpowata i że faktycznie zużywa się go więcej (nie pieni się wściekle) niż innych myjołów. Ale dla tego efektu cena 26złotych jest znośna i na pewno powtórzę ten zakup. W duecie z maską oczywiście.

Używam tego produktu od: 1 opakowanie w trakcie
Ilość zużytych opakowań: 200ml

nie dla moich włosów

Kupiłam szampon kiedyś na promocji. Ponieważ lubię kosmetyki z Tołpy, skusiłam się.

Co jakiś czas do niego wracam, żeby znowu przekonać się, że nie jest to dobry kosmetyk.

Plusy:
- ładne opakowanie
- nie ma parabenów
- nie przesusza skóry głowy

Minusy:
- ktoś w recenzjach napisał, że włosy są po nim "tępe" i jest to bardzo trafne określenie (nie chodzi tu o to, że przesusza włosy, ale są po nim bez życia, a do tego matowe i nieprzyjemne w dotyku)
- w ogóle się nie pieni
-bardzo ciężko się rozprowadza (trzeba bardzo dużo nałożyć)
- włosy szybko się po nim przetłuszczają
- obciąża włosy
- nie zauważyłam, żeby chronił kolor
- cena

Słaby

Kupiłam skuszona promocją.
Rozczarował mnie kompletnie.
Opakowanie jest wygodne - lubię takie zamknięcia, pieni się odpowiednio. Na tyle plusów.
Zapach - dla mnie nieodpowiedni, chociaż nie przeszkadza.
Konsystencja - jakby wodnista, trudno się nakłada -jest tępy. Żeby mieć komfort mycia - trzeba nałożyć podwójną porcję.
Włosy po nim są poplątane, tępe - tragiczne.
Zdecydowanie odradzam.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

Szkoda pieniędzy

Produkt zachęcił mnie, ponieważ nie zawiera parabenów, SLS, silikonów, alergenów i był w promocji, a od dawna się zastanawiałam nad jego zakupem. Niestety bardzo się rozczarowałam. Używałam również z tej serii z czarnym owsem, jednak obydwa produkty nie spełniły moich oczekiwań.
Minusy:
-strasznie plącze włosy, gdybym nie stosowała odżywki, nie dałoby się ich rozplątać
-włosy wydają się bardziej suche
-zbyt wysoka cena, jak na taką jakość i ilość
-niestety, żadnej poprawy kondycji włosów nie widać
Plusy:
-wygodne opakowanie
-przyjemny zapach
-brak parabenów, alergenów,SLS-u itd.

Są lepsze szampony, więc na pewno nie kupie ponownie.

Ilość zużytych opakowań: zużyłam całe opakowanie \'hiszpańskiego ryżu\', jak i \'czarnego owsa\'

rewelacji nie ma

Jak dla mnie cena nie jest adekwatna do jakości.
Plusy:
- zapach całkiem przyjemny,
- wydajność też dobra
-wygodne opakowanie

Minusy:
-różnie bywa z jego rozprowadzaniem
- po umyciu włosy są bardzo splątane, gdyby nie odżywka w dużej ilości nie ma mowy o ich rozczesaniu. może byłby to plus gdyby włosy dzięki temu nie były obciążone, a tak nie jest, bo na 2 dzień po myciu są już oklapnięte
- regeneracji też szczególnie nie widać

Używam tego produktu od: ponad miesiąca