Tołpa, Botanic, Hiszpański Ryż, Regenerująca odżywka-maska chroniąca kolor

Tołpa, Botanic, Hiszpański Ryż, Regenerująca odżywka-maska chroniąca kolor

Odżywka-maska ma kremową konsystencję i ujmujący zapach. Odbudowuje i wzmacnia strukturę włosów. Chroni przed promieniowaniem UV zapobiegając płowieniu koloru. Regeneruje uszkodzenia powstałe w wyniku zabiegów fryzjerskich. Wygładza, przywraca połysk i elastyczność. Ułatwia rozczesywanie i układanie włosów.
Hiszpański ryż - bogatszy od zwykłego. Działa na włosy od wewnątrz. Dostaje się do środka, by chronić ich strukturę oraz kolor. Sam uodporniony na słońce, pomaga unikać negatywnego wpływu promieni UV.
Ekstrakt z ziaren hiszpańskiego ryżu:
- ochrania barwę włosa przed blaknięciem,
- wskazany dla włosów narażonych na działanie promieni UV (słońce, solarium),
- przywraca i podkreśla połysk,
- zapobiega degradacji keratyny,
- zwiększa wytrzymałość włosów na łamanie.

daje radę

używałam razem z szamponem w duecie i nie mam zastrzeżeń
bardzo ładnie pachnie, nie przetłuszcza włosów (zawsze odżywki i oleje nakładamy od połowy długości wlosow) , włosy były gładkie, nie puszyły się
opakowanie rozcinałam żeby wyciągnąć resztki

Nie działa

W chwili obecnej, na włosach w miarę zdrowych efektu nie widać kompletnie żadnego. Odżywka nie robi NIC. Ani pomaga, ani szkodzi. Może lekko ułatwia rozczesywanie. Nie nawilża, nie obciąża, nie pielęgnuję, nie potęguje wypadania. Nie jest ani dobra, ani zła. Naprawdę nie wiem co o niej myśleć, chyba jeszcze żadna odżywka nie była tak obojętna moim włosom. Najpierw używałam na zmianę z innymi, potem tylko jej. Więcej, mniej. Krócej, dłużej. ABSOLUTNIE ZERO EFEKTU. Jakbym umyła włosy dobrym nie plączącym szamponem. Nawet zapach jest kompletnie nijaki.
Jedyne jej zastosowanie, to jako baza do domowej maski.

Używam tego produktu od: 4-5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

nie dla moich włosów

Kupiłam razem z szamponem. Co jakiś czas sięgam znowu po te produkty, tylko po to, żeby znowu się rozczarować.

Bardzo lubię kosmetyki Tołpy, ale zarówno szampon jak i odżywka z tej serii nie sprawdziły się u mnie.

Zalety:
+ ładne opakowanie
+ brak parabenów, SLS etc.

Wady:
- włosy nie są ani zregenerowane, ani kolor nie jest trwalszy
- używałam zawsze w zestawie z szamponem z tej serii, z którego jestem bardzo niezadowolona. Włosy są po umyciu tymi produktami tępe, matowe, nieprzyjemne w dotyku

Zdecydowanie nie jest to produkt dla mnie i czekam, aż w końcu uda mi się go skończyć...

taka sobie

Kosmetyki Tołpy lubię - zwłaszcza te do pielęgnacji cery tłustej i mieszanej. Kiedy zobaczyłam w drogerii maski do włosów, nie mogłam się oprzeć. W koszyku wylądowała właśnie ta do włosów farbowanych. Zapłaciłam 30zł za 125g. Dosyć drogo, więc spodziewałam się efektu "wow".

Moje włosy: farbowane, suche, cienkie, falowane;

Opakowanie - ładne, estetyczne, wygodne;
Konsystencja - lekka, dość lejąca się, bez problemu rozprowadza się na włosach;
Zapach - słodki, ale orzeźwiający;

Działanie:
*wygładza, pomaga z puszeniem się
*nabłyszcza
*ułatwia rozczesywanie
*włosy się mniej plączą w ciągu dnia

Maska jest w porządku, ale nie regeneruje i odżywia jakoś szczególnie mocno. Nie zauważyłam różnicy pomiędzy nią, a popularnymi (typu Garnier, Gliss Kur) odżywkami. Jak na maskę jej działanie jest zdecydowanie za słabe, a cena zdecydowanie za wysoka. Nie mniej jednak na mniej wymagających włosach może się sprawawdzić :)