Dr. Brandt, CC Mat SPF 30 PAA+++ (Matujący krem CC do twarzy)

Dr. Brandt, CC Mat SPF 30 PAA+++ (Matujący krem CC do twarzy)

Pozbawiony substancji oleistych krem CC redukujący połysk, błyskawicznie matujący cerę, kamuflujący zaczerwienienia, niwelujący widoczność porów skóry i innych niedoskonałości.
Krem przeznaczony jest do cery mieszanej i tłustej. Reguluje sebum, matowi skórę, wygładza i nawilża, a także chroni przed promieniami UVA/UVB.
Kosmetyk dostępny w dwóch odcieniach.

Bardzo dobry

BB cream tej firmy mnie strasznie zwiódł - istna tragedia. Po tym produkcie nie spodziewałam się zbyt wiele, ale okazał się bardzo dobry! Delikatnie kryje, dopasowuje się do skóry, matuje, wyrównuje koloryt. Zdecydowanie polecam, Oczywiście cena wygórowana, ale udało mi się kupić w jednej z perfumerii na promocji za 60zł!

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Drogi przeciętniak...

Mimo, że udało mi się go kupić przecenionego z 200 zł na 70, to i tak uważam, że nie był tego wart...

Zapach
nie zapycha

Cena nieadekwatna do jakości
błyszczenie po 2h
szybko się ściera
można go nałożyć tylko na umytą twarz
rozwarstwia się, trzeba nim naprawde mocno potrząsnąć żeby nie wyciekała z niego woda
słabe krycie
mam wrażenie, że ciemnieje ale tylko czasami
nie poprawił kondycji twarzy

Używam tego produktu od: 6miesięcy

Najlepszy CC jaki miałam

Szukałam odpowiedniego BB/CC na letnie miesiące. Konsultantka Sephory dała mi próbkę tego kremu. Wyszłam z założenia, że i tak go nie kupię, bo cena jest konkretna.

Ale po dwóch tygodniach wróciłam do perfumerii i nie do końca wierzyłam, że wydam tyle na Dr Brandta. Trafiłam akurat na promocję -20%, więc zapłaciłam nieco mniej.

Warto. Ja wybrałam jaśniejszy odcień z dwóch dostępnych. Ważne jest, żeby przed użyciem porządnie wstrząsnąć tubką. Zdarzyło mi się tego nie zrobić i miało to wpływ na jego trwałość i konsystencję.
Nakłada się bardzo łatwo, ale wciąż, trzeba uważać na ilość kremu jaką się nakłada. Jeśli kładę na buzię cienką warstwę to jest praktycznie niewidoczne, że mam coś na twarzy (u mnie jest taki efekt baby face). Wystarczy, że położe kroplę za dużo i potrafi się odcinać od szyi i u mnie nie wygląda to dobrze. Ma niski poziom krycia, większe niedoskonałości poprawiam korektorem. Zawsze wykańczam każdy krem/podkład transparentnym pudrem, to nawyk jakiego chyba nigdy nie porzucę - i on trzyma się z każdym pudrem (Essence, Nouba, Mac, MUFE). Nie zapycha porów, jest dość wydajny. Żaden BB/CC nie zaprzyjaźnił się do tego stopnia z moją buzią żebym była zdolna raz, że tyle za niego zapłacić, a dwa w ogóle kupić następne opakowanie.

Niezdecydowanym polecam udać się po próbkę do Sephory, a tym, które chcą go kupić - polujcie na wyprzedaże w Sephorze, ma wtedy cudowne ceny - ja na letnich wyprzedażach kupiłam dwa opakowania za 178 zł (czyli dwa opak.za mniej niż regularna cena jednego).

Stosuję namiętnie także teraz - nakładam go jako podstawową pielęgnację pod podkład. Chętnie podkrada mi go mama kiedy mnie odwiedza - jej też bardzo odpowiada. Spodobał się jej na tyle, że po prostu zabrała mi jedno otwarte już opakowanie :D

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego pełnowymiarowego opakowania

Nie jest zły!

Kupiłam ten krem na początku wakacji, chciałam coś matującego, ponieważ żaden inny krem CC lub BB nie sprawdzał się w upałach. Krem ten występuje w trzech wariantach- matujący, rozświetlający i jeszcze jakiś, ale u mnie nie sprawdził się w ogóle.
\\nW wersji mat mamy do wyboru 2 odcienie- do jasnej karnacji oraz ciemnej. Wymaga aplikacji bezpośrednio na czystą skórę.
\\nZalety:
\\n- dobrze się rozprowadza
\\n- nie tworzy plam
\\n- nadaje ładny delikatny koloryt (mam odcień ciemniejszy, ale nie jest on mega ciemny, moim zdaniem średni beż)
\\n- ma delikatny zapach
\\n- matuje na ok 3 h.
\\nWady:
\\n- zdecydowanie cena, moim zdaniem zbyt wygórowana
\\n- mało kryje,
\\n- mam wrażenie że efekt matu jest zbyt krótki,
\\n- absolutnie nie można go aplikować na żadne sera, toniki itp. ponieważ warzy się na twarzy!

Nie wiem czy kupię ponownie, nadal będę szukała ideału!