Mary Kay, Foundation Primer SPF 15 (Baza pod podkład)

Mary Kay, Foundation Primer SPF 15 (Baza pod podkład)

To lekki żel, który łatwo się rozprowadza i szybko schnie, dając matowe wykończenie, tworzy podłoże dla aplikacji podkładu, który dłużej utrzymuje się na skórze i poprawia swoje działanie. Zawiera filtr SPF 15, jest beztłuszczowy, wzbogacony w minerały wchłaniające sebum i rozpraszające światło, co powoduje, że nie widać zmarszczek i porów. Do wszystkich typów skóry, w tym do skóry wrażliwej. Bez zapachu, przebadany dermatologicznie, nie zatyka porów. Sam w sobie również wpływa korzystnie na skórę - wygładza ją i poprawia cerę. Może być używany z dowolnym podkładem.
Substancja zawiera krzemionkę, dzięki któremu skóra wygląda na gładszą - zmniejszają się wizualnie oznaki niedoskonałości skóry. Ponadto czynniki odżywcze tworzą gładkie podłoże dla samego podkładu, a żel przedłuża efekt makijażu.

Super:-)

​To lekki żel, który łatwo się rozprowadza i szybko schnie, dając matowe wykończenie, tworzy idealne podłoże dla nieskazitelnej aplikacji podkładu, który dłużej utrzymuje się na skórze i poprawia swoje działanie.Sam w sobie również wpływa korzystnie na skórę - wygładza ją i poprawia cerę.

bardzo dobry

Jest to moja pierwsza profesjonalna baza, którą dostałam w prezencie. Nigdy wcześniej nie używałam tego typu kosmetyku. Nie byłam przekonana o ich skuteczności, ale teraz zauważam różnicę pomiędzy stosowaniem samego podkładu a wcześniejszym użyciem bazy.
+łatwo się rozprowadza
+neutralnie pachnie
+nie zapycha porów
+utrzymuje podkład nawet całą noc
+nie podrażnia

-cena