Biokon, Siła Włosów, Balsam przeciw wypadaniu włosów z enzymami z pijawki lekarskiej i biotyną

Działanie:
- Wzmacnia korzenie włosów i zapobiega wypadaniu włosów
- Stymuluje wzrost zdrowych włosów
Aktywne składniki:
- Enzymy pijawki lekarskiej dzięki unikalnej kombinacji naturalnych bioaktywnych substancji poprawiają mikrokrążenie skóry głowy i aktywują odżywianie korzeni włosów. Przedłużają fazę wzrostu włosów, poprawiają ich strukturę.
- Kofeina i wyciąg z papryki stymulują cebulki włosowe oraz wzrost włosów
- Biotyna (witamina H) i proteiny jedwabiu odbudowują strukturę włosa, zapobiegają ich uszkodzeniom i suchości
- Olej z dzikiej róży i pantenol dodają włosom połysk i miękkość oraz normalizują stan skóry głowy

Najważniejszą zaletą opracowanej przez Biokon technologii wydobycia wyciągu z gruczołów pijawki lekarskiej jest opatentowany cykl zamknięty, przy którym pijawki chronionych gatunków nie są zabijane.

Sprawdził się w rewelacyjnie

Moja przygoda z balsamem Siła włosów zaczęła się bardziej z przypadku. Moje włosy wypadały garściami, za namową koleżanki szukałam mgiełki z tej samej serii w poszukiwaniu trafiłam na stronę biokon.com.pl napisałam do nich w desperacji oferując królestwo za mgiełkę :) oni zaproponowali mi właśnie ten balsam. produkt okazał się być w przyzwoitej cenie, wystarczyło kilka użyć i włosy przestały wypadać.używam go cały czas z nadzieją na pobudzenie wzrostu. Ma przyjemny zapach, lekka konsystencję dzięki czemu łatwo rozprowadza się go po głowie.Jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa