Golden Rose, Beauty Blender Sponge (Gąbka do nakładania makijażu)

Golden Rose, Beauty Blender Sponge (Gąbka do nakładania makijażu)

Pojemność 1 szt

Unikalny kształt oraz wysoka jakość gąbki zapewnia równomierne rozprowadzenie podkładu oraz korektora, nie pozostawiając smug czy nierówności. Wąska część przeznaczona jest do aplikacji kosmetyku w trudno dostępnych miejscach jak okolice oczu czy nosa. Szersza część przeznaczona jest do aplikacji kosmetyku na pozostałej części twarzy.
Produkt można stosować na sucho i mokro.

gąbki
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Naprawde zły stosunek cena/jakość

Produkt przeznaczony jest dla osób, które nie lubią nakładać podkładu i korektora pędzlem, silikonową jednorazową gąbeczką czy po prostu palcami. Efekt jakiego się spodziewałam: miało być szybciej, wyglądać naturalniej i taniej. Jak wyszło?

Gąbeczka jest niepraktyczna, jest jeszcze twardsza i mniej porowata od typowej gąbki silikonowej i o wiele trudniej ją domyć niż pędzel do podkładu o gęstym włosiu. Jedyny plus to jej wielkość i kształt, ale to stanowczo za mało, żeby zapłacić 30 zł za coś, co jest warte w mojej ocenie jakieś 50 groszy.

Plusy:

+ ładny różowy kolor, który nie blednie po myciu
+ kształt (ciekawy pomysł z tym szpicem, dolna strona ma naprawdę sporą powierzchnię i zapowiadała wygodne nakładanie podkładu)

Minusy:

- Ciężko ją domyć, co jest nieestetyczne i niehigieniczne. Właściwie nie da się jej w ogóle domyć do czysta już od pierwszego użycia. Po całkowitym zużyciu rozcięłam ją, mimo regularnego mycia zaraz po każdym użyciu w środku była bardzo brudna. Podkład zebrał się ok 5 cm pod powierzchnią gąbki. I nie mówię tu o długotrwałym, kilkumiesięcznym używaniu.
- Niewydajna. Po około 15 użyciach gąbeczka była porwana w wielu miejscach i musiałam ją wyrzucić, także za każde jednorazowe użycie zapłaciłam 2 złote, co czyni ten aplikator najdroższym, jaki kiedykolwiek posiadałam.
- Bardzo niekorzystny stosunek cena/jakość.
- Wolno schnie

Używam tego produktu od: produkt używany przez 2 miesiące w 2015 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 gąbeczka

bez zachwytu

Skusiła mnie cena (o wiele niższa od oryginału, za który zapłaciłam 70 zł i się sprawdził) i ogólnie dobra opinia o marce.
Jednak gąbka nie chłonie wody, jest twarda, mam wrażenie, że potrzeba o wiele więcej podkładu, by uzyskać oczekiwany efekt.
Niestety, dla mnie rozczarowanie

porażka

Jak dla mnie to wyrzucone pieniądze. Wcześniej używałam taniego zamiennika beauty blendera z allegro, który kosztował kilka złotych i sprawdzał się bardzo dobrze.
Ta gąbka w ogóle nie chłonie wody, nie zwiększa swojej objętości. Aplikacja podkładu jest okropna. Gąbka jest twarda jak kamień i bez względu na to jak długo \'pompuję\' w nią wodę pozostaje prawie zupełnie sucha :(

Nie polecam tym bardziej, że cena jest dość wysoka...

Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

Dobra

Jak dla mnie dobra. Używam jej prawie suchej do płynnego podkładu i lekko zwilżonej do bardziej kremowego i na pewno wolę ją od pędzli. Chociaż wydaje mi się że szybciej i oszczędniej nakłada się palcami to efekt nakładania gąbęczką jest trwalszy i lepiej wygląda na skórze. Używam jej dosyć krótko i są już widoczne ślady użytkowania więc nie wiem jak długo mi jeszcze posłuży, ale jest stosunkowo tania więc myślę że warto.

Używam tego produktu od: Krócej niż 3 miesiące