Bath & Body Works, Signature Collection, Paris Amour, Fine Fragrance Mist (Mgiełka do ciała)

Mgiełka do ciała odświeża i nawilża skórę. Zawiera kojący ekstrakt z aloesu i witaminę E .
Nuty zapachowe: francuskie tulipany, kwiat jabłoni, różowy szampan.

zapachowa
w sprayu
100 – 250ml

Romantyczny i zwiewny.

Cenię sobie "kompozycje" zapachowe B&BW. I przeogromnie żałuję, że nie mieszkam w Warszawie i że ich produkty nie są tańsze. Ale czasami uda mi się trafić na wyprzedaż, innym razem, ktoś przypomni sobie jaką fajną dziewczyną jestem i kupi mi jakiegoś "cukiereczka" . Ku mojej wielkiej uciesze.

Paris Amour nie jest kompozycją dostojną i zimnokrwistą. To zapach ciepły, słodki, dziewczęcy, figlarny. Mocno wyczuwam w nim nuty szampana, truskawek, bitej śmietany i kolorowego lukru. Dość trwały jak na mgiełkę. Utrzymuje się na ciele ok .2-3h. Lubi też wplątywać się we włosy.
Wydajny, niewiele trzeba, aby poczuć jego obecność.
Lubimy się, zawsze poprawia mi humor.

Winna słodycz.

Jak na mgiełkę to produkt ma faktycznie fajną trwałość. Szczególnie na ubraniach lubi zatrzymać się na dłużej. Zapach jest dość intensywny i złożony jak na mgiełkę. Słyszałam określenie, że to zapach francuskiego szampana. Być może. W każdym razie mi się podoba. Jest słodkawy, ale nie przesadnie mdły. Troszkę otulający. Podobno nutami głowy są mandarynka, truskawka, liść czarnej porzeczki, kwiat jabłoni, frezja i szampan; nutami serca są jaśmin, brzoskwinia, plumeria, różowy tulipan i lilia wodna; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, ambra, wanilia i kokos. Ja jednak nie potrafię wyłuskać z całości tych pojedyńczych nut. Co w sumie jest dużym plusem i oznacza, że zapach jest na tyle złożony, że aż trudny do zdefiniowania. Nie wiem czy sięgnę po tą mgiełkę raz jeszcze w najbliższym czasie, ale tylko dlatego, że mam ochotę poznać inne. Choć trzeba przyznać, że nie są to tanie produkty.

Słodki zapach

Kupiona na promocji,jedna z najtrwalszych mgiełek do ciała jakie miałam.

Plusy:
-trwałość, utrzymuje się na skórze bardzo długo
-ładne opakowanie
-daje lekkie uczucie odświeżenia

-/+
-zapach, jest bardzo ładny, ale dla mnie osobiście za słodki
-cena, jak na mgiełkę do ciała trochę wysoka, ale z drugiej strony, cena idzie tu w parzę z jakością, gdyż mgiełka jest naprawdę trwała

Nie wiem czy jeszcze ją kupię, zapach nie za bardzo mi podpasował. Jednak ze względu na trwałość na pewno wypróbuję inny wariat zapachowy tej samej firmy.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Kokardki, baloniki, gwiazdeczki, cukiereczki!

Paris Amour to zapach aksamitny i gładki, jadalny, wyrazisty ale nieduszący. Szampański!
Ma różową naturę. Pudrową, słodką. Na pierwszy niuch nosa może wydawać się infantylny, ale im dłużej zostaje z nami, tym częściej łapiemy się na tym, że zbyt pochopnie go oceniłysmy. To prawda jest słodziutki i uroczy, ale jest też w nim jakaś dojrzałość.
Pachnie wesoło. Watą cukrową, soczystymi truskawkami w bitej śmietanie, kremowym wielopiętrowym tortem weselnym, śmietankowym jojo, różówo-pudrowym kwiatem jabłoni i prawdziwym szampanem.
Idealnie rozgrzeje w jesienno- zimowe dni. Poprawi nastrój nawet największemu malkontenowi.
Trwałość jak na mgiełkę zapachową jest wyjątkowo duża. Zapach na ciele trzyma się kilka godzin.

Polecam, szczególnie łasuchom! :)))

Ilość zużytych opakowań: jedno, mam ochotę na więcej

Bardzo ładny zapach.

Produkt zamknięty jest w eleganckiej, plastikowej butelce. To mój drugi ulubiony zapach z tej firmy po Secret Wonderland. Jest słodki, ale nie mdlący, wyrafinowany, wieczorowy, a jednocześnie radosny. Typowe wady produktu to dostępność i cena regularna, jednak na wyprzedażach cena sięga 29 zł, więc się opłaca zainwestować w ten zapach. Trzyma się około 3 godziny. Wydajny.