Orientana, Ajurwedyjska odżywka do włosów `Jaśmin i migdałecznik`

Orientana, Ajurwedyjska odżywka do włosów `Jaśmin i migdałecznik`

Naturalna odżywka do włosów na bazie roślin indyjskich stworzona według formuły ajurwedyjskiej. Nie zawiera SLS/ SLES, silikonów, parabenów, ani innych szkodliwych substancji chemicznych.
Jojoba - nawilża i odżywia.
Brahmi - zapobiega wypadaniu.
Shikakai - zmiękcza i wygładza.
Ajwain - działa aseptycznie.
Jaśmin - nadaje połysk.
Migdałecznik - wzmacnia i odżywia.

no nie wiem

Odżywka mocno odżywia włosy, czyli robi, co ma robić. Na pewno dzięki temu utrudnia ich rozdwajanie i wypadanie. Włosy po jej użyciu są bardzo miękkie i wyraźnie odżywione. No i tyle z plusów.
Zapach jaśminu jest bardzo mydlany, nie tak kwiatowy jak być powinien. To jeszcze by się dało przeżyć, gdyby nie niska wydajność produktu i bardzo silne obciążanie włosów. Normalnie myję głowę co dwa dni, a po tej odżywce już wieczorem po umyciu włosy wyglądają na przyklapnięte i nieświeże.
Także ja za produkty do włosów orientanie podziękuję, bo nie są warte swojej ceny.

Kompletna klapa

Odżywka ma być do włosów cienkich i delikatnych, które jak wiadomo potrzebują odżywienia nawilżenia i wzmocnienia. Moje włosy są wypadające cienkie rzadkie i przesuszone na końcach. Ta odżywka po nałożeniu na oszuszone delikatnie ręcznikiem wlosy znika z nich. Nie ważne ile się jej nałoży, włosy są tępe i jakby tej odżywki na nich w ogóle nie było. Co za tym idzie jest kompletnie nie wydajna! Po zmyciu i przygotowaniu do rozczesania pojawia się problem bo są bardzo poplątane. Po wysuszeniu ich nie są odpowiednio puszyste i nawilżone, raczej takie suche i matowe. Jedyny plus to piękny zapach i konsystencja. Poza tym jestem zawiedziona. Dodam, że używałam go razem z szamponem tej serii.