Makeup Revolution, Awesome Metals Foil Finish (Zestaw do makijażu oka)

Makeup Revolution, Awesome Metals Foil Finish (Zestaw do makijażu oka)

Sprawdź ceny produktu

Makeup Revolution Awesome Metals Foil Finish to zestaw do makijażu oka, pozwalający uzyskać niezwykły, długotrwale błyszczący efekt na powiece. Zapewnia wspaniały blask, który przypomina wyglądem folię metaliczną.
W skład zestawu wchodzą:
- płynny podkład,
- tacka do mieszania,
- intensywny pigment.
Wystarczy wymieszać kropelkę płynnego podkładu z niewielką ilością pigmentu i nałożyć na powiekę palcami.

prasowane
Efekt
metaliczne

Cos cudownego

Mam kolory Rose Gold i pure platinium, sa błyszczące, cudownie sie mienią i sa trwałe. Nie mozna przesadzac z ilością, bo szybko wyglada się jak choinka.
U mnie najlepiej wklepac opuszkiem palca w powiekę, nie rozcieniczam go bo zalezy mi na delikatnym efekcie, ale jak kto woli.
U mnie przy codziennym makijażu i używaniu kilku palet starcza spokojnie na długo.

Idealny

Długo zastanawiałam się nad zakupem tego produktu, ale w końcu się skusiłam i nie żałuję . W zestawia mamy bazę, cień i coś na kształt tacki, na której można mieszać cień z bazą. Jednak według mnie ta baza jest kompletnie bezużyteczna i wręcz wytraca kolor cieni. Ja swój cień nakładam po prostu palcem na powiekę, którą wcześniej traktuję zwykłą bazą pod cienie. Mój cień to Rose Gold- przepiękne złoto z lekko różowym odcieniem, czyli coś czego szukałam od dawna. Palcem rozprowadza się na powiece rewelacyjnie, bo ma mięciutką konsystencję, przypominającą trochę mus. W nienaruszonym stanie utrzymuje się przez cały dzień. Nie roluje się, nie ściera się i nie zbiera się w załamaniach powieki ani tym bardziej się nie osypuje. Na powiece wygląda obłędnie, pięknie się błyszczy, tworząc na powiece coś na wzór tafli. Uwielbiam go zarówno w makijażu dziennym jak i wieczorowym. Może być stasowany jako rozświetlenie kącika oka, ale najpiękniej prezentuje się na całej powiece. Ładnie łączy się z innymi cieniami i uwielbiam go blendować z brązowym , matowym cieniem z paletki Sleeka.Nie mam też najmniejszego problemu ze zmyciem go z powieki. Bardzo podoba mi się cała gama kolorystyczna tych cieni i z pewnością skuszę się na kolejny. Jest bardzo wydajny, serdecznie polecam.

Jestem zachwycona

Piękny foliowy cień, który towarzyszy mi na każdej imprezie. Moje oko cudownie błyszczy, a ja wiem, że będę wyglądała cudownie przez cały wieczór. Nie obawiam się o rolowanie, ścieranie, czy przemieszczanie produktu. Całkowicie mu ufam :)
Dzięki dołączonemu "talerzykowi" można w łatwy sposób połączyć cień z podkładem, który również jest dołączony do zestawu.

Cień o wykończeniu foliowym Makeup Revolution

Według mnie cień ten jest najlepszą rzeczą, jaką dotąd wypuściła ta firma(poza rozświetlaczami, które skradły moje serce)! Polecam go każdej z was, która chce dodać do swojego makijażu czegoś rzucającego się w oczy.

Niezbędny element każdej sroki

Takie cudeńka to ja lubię! Mam kolor Rose Gold i jest cudowny, wspaniały, przepięknie wygląda na oku, dopełnia każdy makijaż, cuuudnie migocze, moja potrzeba świecideł zostaje zawsze po jego użyciu zaspokojona. Nie używam całego zestawu, po prostu aplikuje go palcem na środek powieki i zawsze skrada moje serce. Można stopniować natężenie błysku, co uważam za bardzo dobrą cechę, bo w zależności od tego, czy chcemy delikatnie błyszczeć, czy olśniewać naszym glow na oku, tyle produktu dokładamy. Nie roluje się, nie zmienia swojego położenia, trzyma się powieki solidnie. Kupię więcej odcieni, bo jestem w tym produkcie totalnie zakochana, dla każdego maniaka błysku będzie to prawdziwy rarytas.

Na specjalne wyjścia

Niezbędnik każdej sroki <3 Mam wersję złotą i jestem bardzo zadowolona. Efekt jest niepowtarzalny, ale do codziennego makijażu raczej za bardzo rzuca się w oczy.
+ ten błysk widać z kilometra :D
+ dobrze się trzyma powieki
+ niska cena
- dostępność stacjonarna kiepska, ale jest w każdej drogerii internetowej
- dość trudno nałożyć go równomiernie na powiekę i tworzy czasem grudki. Trzeba wyrobić sobie odpowiednią technikę nakładania.

Super produkt

Mam dwa kolory - Rose Gold i Emerald (zielony).
O ile z Rose Gold pracuje się lepiej, o tyle z z Emeraldem trzeba się nieco bardziej napracować, żeby był zadowalający efekt. Możliwe, że winą jest to, że nie mieszam cieni z tych płynem na tacce tylko nakładam na sucho na oko, na inny cień, jako błyszczący akcent.

W załączeniu wrzucam makijaż oczu (niestety w sztucznym świetle) który zatytułowałam midnight sky. Makijaż wykonałam paletą Juvia's Place Masquerade i właśnie dodałam na ciemny cień na ruchomej powiece akcent z Rose Golden nałożony na sucho palcem. (Proszę wybaczyć, ale posiadam tylko aparat w telefonie).

W mojej opinii jak najbardziej warto dać te dwie dyszki za folię, która jest mega wydajna, w zestawie z tacką i płynem (coś a'la duraline). Każdy wykonany makijaż podniesie o level wyżej. Jest mega prosta w użyciu i mega trwała. Przez cały dzień absolutnie nic jej nie ruszyło z oczu.

Najlepiej wydane 20 zł w Twoim życiu ;)

Folię od Makeup Revolution posiadam w swojej kolekcji już półtora roku i jest to najlepszy kremowy cień jaki miałam na oczach w całym życiu. To spełnienie marzeń każdej makijażowej sroki i must have w kosmetyczce fanek bling bling.

Cień przychodzi do nas w zestawie z metalową tacką i MUR-ową podróbką Inglotowskiego Duraline. Mówiąc szczerze, ani jednego ani drugiego dodatku do swojej folii nie używałam nigdy, bo nie było to potrzebne. Opakowanie cienia jest przyzwoite, plastikowe, szkiełko nie odpada, a napisy z czasem zaczynają się ścierać.

Jestem szczęśliwą posiadaczką złotawego koloru Rose Gold. Jest to cudowny złoto-szampański kolor, idealnie komplementujący moją niebiesko-szarą tęczówkę. Pigmentację cienia można stopniować zależnie od sposobu nakładania. Nałożony w niewielkiej ilości i roztarty czystym palcem tworzy na powiece mokrą taflę prześlicznych drobinek, które rozbudzą nasze oczy. Hojnie wklepany na powiekę jest już mocno widoczny i daje efekt wow. Folii spokojnie możemy używać jako toppera innych pudrowych cieni - niezależnie od tego czy nałożymy go na czystą powiekę, pokrytą bazą czy innymi cieniami, zawsze będzie widoczny.

Trwałość? Wzorowa, przetrwał ze mną całą studniówkę. Był jedynym cieniem, którego używałam na powiekę, uprzednio delikatnie przypudrowaną. Po kilku godzinach może się lekko zebrać w załamaniu, ale taki urok mojej lekko zapadającej się powieki.

Stosunek jakości do ceny jest bardzo korzystny. W Polsce nie możemy dostać kultowej folii Stili, ale sądzę, że to cudeńko od MUR jest idealnym zamiennikiem. Za tę cenę szkoda chociaż raz nie spróbować dodać swoim oczom odrobiny magii ;)

Uwielbiam uwielbiam uwielbiam!

Jestem zachwycona tym produktem. Cena nie jest przeraźliwie wysoka, a jakość pierwsza klasa! Zachęcam do zakupu bo naprawdę warto! Ja posiadam jedną sztukę w kolorze Emerald Goddess, na pewno chętnie dokupię również inne kolory.

Boski efekt, ale trzeba nauczyć się nim pracować

Zobaczyłam te folie na yt i wiedziałam, że muszę ją mieć. Wybrałam odcień Rose Gold, gdyż takie lubię najbardziej. Nie czuję się za dobrze w srebrach, granatach czy zieleniach. Rose Gold to odcień przepięknego klasycznego złota. Produkt jest tani i wydajny, starczy nam na wieki a też podejrzewam, że używamy takich błyskotek raczej od czasu do czasu.
Z taką folią możemy wykonać piękny makijaż oczu. Używamy jakichś brązów, do podkreślenia załamania, przyciemnienia zew. kącika, nakładamy taką folię i makijaż wygląda nieziemsko. Położona na środek powieki z każdego najzwyklejszego makijażu zrobi cudo. Pięknie się błyszczy, widać te połyskujące drobinki, które się mienią przy każdym ruchu głowy. Jedyny problem z tym produktem jest taki, że trzeba nauczyć się go nakładać. Moje początki z nim były ciężkie. Nabierałam za dużo produktu na palec i przy nakładaniu na powiekę zaczynał sie on rolować i zbijać w takie kawałki, które wyglądały jak skorupa. Przede wszystkim - naprawdę nabierajmy go mało, żeby dobrze rozsmarować na powiece i ewentualnie dokładajmy po troszeczku, żeby budować efekt. W tym przypadku zdecydowanie mniej znaczy więcej i lepiej.
Jednak jeżeli już go wyczujemy i nauczymy się nim pracować to da nam efekt wysokopółkowego produktu ;)

Efekt na plus

Dostałam go w prezencie do zamówienia z jakiegoś sklepu internetowego. Efekt na powiekach bardzo mi się podoba. Cień wygląda naprawdę ładnie, właśnie tak foliowo. Używałam zgodnie z instrukcją, z dołączonym płynem i miseczką-nie wiem jak wygląda na sucho.

coś dla każdej sroki

Mam te folie w dwóch odcieniach - srebrnym i złotym. Używam raczej tego złotego odcienia, ale każda z nich jest bardzo dobra.

-niesamowicie wydajny produkt
-można budować efekt
-trwały
-pięknie wygląda
-przystępny cenowo
-trwałe i praktyczne opakowanie

Nie używam załączonych do zestawu rzeczy, moim zdaniem są zupełnie niepotrzebne :)