Michael Kors, Sporty Citrus EDP

Michael Kors, Sporty Citrus EDP

`Sporty Citrus` to zdecydowany zapach pomarańczy i mandarynki na pierwszym planie oraz ciepłe, leśne nuty i białe kwiaty przewijające się w tle. Kremowe, leśne akcenty stanowią wonny odpowiednik seksownych, cielistych barw - znaku firmowego looku Michaela Korsa. Zapach wyraża nieodparty urok pewnej siebie, a przy tym naturalnej kobiety, która dbając o siebie nie zapomina o wygodzie i dobrej zabawie.

Nuty zapachowe: pomarańcza, mandarynka, nuty leśne, białe kwiaty

<50ml
Nuty
owocowe

Interesujący

Mały flakonik produktu dostałam jako niespodziankę gratis do zamówienia w Douglasie.
Zapach jest interesujący. Dla mnie trochę zbyt cytrusowy ale ratuję go przełamanie nutami kwiatowymi.
Zdecydowanie jest to zapach trwały i rześki. Jest idealny na dzień oraz na lato.
Flakon jest tak prosty, że aż piękny.
Lubię ten zapach.

Owoce cytrusowe w kobiecym wydaniu...

Sporty Citrus to zapach mocno cytrusowy, aczkolwiek spowity kwiatową mgiełką. Kobiecy, zmysłowy, a przy tym wciąż świeży, odrobinę słodki. Dla kobiet pewnych siebie i swojego piękna. Ponadto niewiarygodnie trwały. Flakon prosty, aczkolwiek cieszący oko.

Używam tego produktu od: 2016 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 próbka z atomizerem o pojemności 1,5 ml

Proszę: nie kupuj;)

Tak naprawdę nie zależy mi na tym żeby napisac recenzje przydatna innym w decyzji posiadania tegoz: po prostu nie jest to w moim interesie. Już wystarczy ze wszystkie moje przyjaciolki wiedza o co chodzi i zamierzają go kupic.
Postaram się Was zniechęcić do Sporty Citrus: niedawno organizowałam impreze masowa. Było około 7 tys. osób. Kors dobrze radził sobie w tłumie, nie przygasł ani na chwilę, ale na backstagu tak czarował, że raperzy będący głównymi gwazdami dopytywali co to takiego, po czym ciągle któryś koło mnie stawał, coś tam się pochylał i niuuuuuchał. Oburzające i takie nie na miejscu, prawda?;) Mam nadzieję, ze również zniechęcające;) ponadto jest w nim trochę sztuczności. Jakieś słodkie, lukrowane kwiatki też mają swój udział w tym przedsięwzięciu. Drogie.
A tak szczerze: ten zapach to istna bomba, eksplozja rozkoszy, bogactwa. Nazwany sportowym cytrusem jest wykwintny, baaaardzo seksowny (zdecydowanie bardziej niż jego siostra Sexy Amber). Feromon w butelce. Intensywny, uzalezniajacy, swietnie nadaje sie na wieczor, miedzy innymi dlatego ze jest mega trwaly. I niech będzie tylko mój.

Ilość zużytych opakowań: próbki, teraz 30ml

Cudowna świeżość i trwałość

Zdecydowałam się na zakup tych perfum jako odskocznia od złotego jabłuszka DKNY. Zapach ten jest świeży, cytrusowy ale jednocześnie mocny i dostatecznie intensywny. Na dodatek jest wyjątkowo trwały, długo się utrzymuje zarówno na ciele jak i na ubraniach. Moim zdaniem perfumy te nadają się zarówno na co dzień jak i na wieczorne spotkania. Absolutnie zakochałam się w tym zapachu! Od pierwszego psiknięcia są dla mnie numerem jeden.
Dodać mogę tylko tyle, że w Douglasie kosztują one ok 250 zł, na allegro lub innych drogeriach mogą kosztować jakieś 60-80 zł taniej ;)

Zalety:
+ świeży zapach owoców cytrusowych w lekko odczuwalnym połączeniu białych kwiatów
+ intensywność zapachu
+ trwałość!
+ elegancki flakonik

Wady:
- brak

Absolutnie polecam ten zapach dla kobiet lubiących połączenie świeżości z nutą kwiatów z nutą elegancji, prostoty.

Używam tego produktu od: 6 miesiący
Ilość zużytych opakowań: 1 całe 30 ml