W7, Naked Nudes (Paleta 4 cieni do powiek)

W7, Naked Nudes (Paleta 4 cieni do powiek)

Pojemność 5,6 g

Paleta cieni składająca się z 4 cielistych, matowych kolorów. Cienie o jedwabistej strukturze przeznaczone są do tworzenia makijażu typu `nude`. Zamknięte w solidnym opakowaniu z dołączonym aplikatorem.

Średniak

Paletka całkiem ok, niestety, jest słabo napigmentowana i nadaje się dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z cieniowaniem oczu... Paletka niewielkich rozmiarów, idealna na wyjazd - zestawienie kolorystyczne, które w zupełności wystarcza do makijażu codziennego. Z bazą cienie wyglądają nawet dobrze, utrzymują się na oku i są matowe.. Jednak do doskonałości wiele im brakuje. Jak za taką cenę, może być :)

BEZNADZIEJA

Po tej cenie nie spodziewałam się nie wiadomo czego, ale jak dla mnie tragedia. Nie jestem kosmetyczką, moje zdolności malowania są raczej ubogie. Chciałam delikatne cienie, ale tych według mnie w ogóle nie widać. Użyłam ich raz i na tym się skończyło. Nie mam cierpliwości do nakładania tych cieni. Nikomu nie polecam, już lepiej dołożyć z 10-20 zł i kupić porządne cienie

Ilość zużytych opakowań: małe

nude 100% :-)

Takie nude, ze zupelnie niewidoczne :D jesli to bylobich celem, to się udały :D
\\\\n
\\\\nCienie są słabo napigmentowane, w zasadzie minimalnie. Na początku bylam mega rozczarowana i wkurzona. Ale uzywam ich i moge powiedziec ze pelnia funkcje korektora powiek :) niby nie widac koloru, ale powieka wyglada in plus. Jasne kolory lekko rozswieylaja i daja efekt otwartych oczu, ciemniejsze w zalamaniu powieki dają taki cień ;) ogòlnie to naprawdę naked. Jesli ktos oczekuje bardziej wyrazistego modelowania bedzie rozczarowany.
\\\\nTrwalosc ok, lekko sie pyla, ale za to dobrze rozprowadzaja.
Edit: daje kwc, a co tam. To obecnie moje ukochane cienie. Uwielbiam w nich to, ze nie sa do konca matowe. Tzn jest to satynowy mat. Nie jest tempy i trudny w blendowaniu. Idealne dla nudomaniaczek, ktore lubia naturalny efekt, kiedy wyglada sie lepiej, choc nie widac makijazu. Uwielbiam i kupie ponownie.

Pieknie wspolgraja tez z kolorowym eyelinetem, dajac piekne satynowe tlo. Super łatwo się rozprowadzają.

słabe

Cienie mimo, że tanie, nie polecam nikomu. Kolory całkiem ładne, lecz wszystkie poza najciemniejszym kolorem są praktycznie niewidoczne na oku. Poza tym bardzo się osypują.

SŁABA PIGMENTACJA, PIĘKNE KOLORY

Zakupiłam paletkę w sklepie internetowym

+ super pomysł połączenia kolorów ( na prawdę mega nudziaki wychodzą)
+ w miarę trzymają się oka ( z bazą i bez bazy)
+ cena
+ paletka

- słaba pigmentacja

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: całe